دولت می ایستد پایین’ در ناکسویل نمایشگاه مرکز به عنوان سرریز بیمارستان چشم شرق Towne بازار

به عنوان برخی از پیش بینی بهبود تنسی مقامات “ایستاده” در برنامه به نوبه خود ناکسویل نمایشگاه مرکز به موقت بیمارستان به جای COVID-19 بيمار و به جای آن ارزیابی رها شرق Towne بازار به عنوان یک پتانسیل سایت با توجه به یک ایمیل به دست آمده توسط ناکس اخبار.

جان Brinkley منطقه ای بیمارستان هماهنگ کننده برای Knox County Health Department اخبار شکست به شهر و مسئولان شهرستان در یک ایمیل در مدت کوتاهی پس از 6 بعد از ظهر چهارشنبه.

Brinkley نوشت که او موفق به دریافت یک تماس از جو دانکن با لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده است که رهبری تلاش برای گسترش دولت بیمارستان ظرفیت نصب تخت در محل در تنسی شهرستانها عمده.

“جو به من اطلاع داد که دولت توصیه (تنسی سازمان مدیریت اضطراری) به زودی جایگزین مراقبت های سایت در ناکسویل با توجه به مدل فعلی نشان ما نمی خواهد نیاز به تخت اضافی در فضا” Brinkley نوشت. “آنها در حال رفتن به ادامه ACS برای نشویل و ممفیس.”

“سپاه مهندسین ادامه خواهد داد برای ارزیابی شرق بازار شهر محل سکونت و تکمیل قصد دارد در این رویداد از یک سایت مورد نیاز است بعد از” او ادامه داد. “نمایشگاه/75 سایت حذف شده از لیست. او می خواهم به دیدار با تیم ما به بحث در مورد این طرح و طرح پس از تکمیل به اطمینان حاصل شود آن را مطابق با نیازهای ما است.”

تغییر مدل را نشان می دهد بهتر چشم انداز

تغییر در برنامه به نظر می رسد بر اساس حداقل در بخشی از یک تغییر عمده در آنچه که شاید ترین کشور اشاره coronavirus مدل. Knox County — که روز پنج شنبه گزارش 152 موارد 106 بهبود چهار کشته و 19 بستری شدن در بیمارستان — همچنین شناسایی کرده به مراتب کمتر از موارد COVID-19 از نشویل و ممفیس.

یک هفته پیش این مدل از دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی پیش بینی شده تنسی خواهد اجرا از تخت بیمارستان در طی افزایش COVID-19 بيمار در اواخر این ماه.

در آن زمان مدل برآورد تنسی نیاز 7,800 اضافی تخت بیمارستان و 1,900 کل هواکش به جای له از بیماران به طور جدی بیمار مبتلا به بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید. تعداد مرگ و میر در هر روز در تنسی بود و انتظار می رود برای صعود به قله از 165 در 20 آوریل با عنوان بسیاری از 3,400 مرگ و میر ممکن است در اوایل ماه اوت است.

رژیم صهیونیستی. بیل لی که با استفاده از این مؤسسه مدل به ناکسویل به استرس اهمیت آماده شدن برای آمدن موج با گسترش بیمارستان ظرفیت. به نام او که ممکن است به طور موقت تجهیزات پزشکی در Knoxville, نمایشگاه, مرکز موسیقی نشویل مرکز شهر ممفیس, دروازه, مرکز خرید و Chattanooga مرکز کنوانسیون. نمایشگاه مرکز کلینتون بزرگراه گفته او می تواند نگه دارید 350 تخت.

شهر و مسئولان شهرستان و سپس تشکیل یک نیروی کار به تمرکز بر گسترش ظرفیت با توجه به نیاز به جای بیماران از شهرستانهای اطراف.

بیش از آخر هفته های موسسه خود را به روز رسانی به منعکس کننده شدت بیشتر چشم انداز مثبت برای تنسی است. این مدل در حال حاضر پروژه های تنسی نیاز اضافی تخت بیمارستان که دولت را فقط باید 200 هواکش و که برخی از 600 Tennesseans می تواند مرگ ناشی از این بیماری در ماه اوت.

مدل های جدید نشان دهنده اثرات اجتماعی فاصله اقدامات از جمله لی اقامت در خانه سفارش صادر مارس 2. در این مدل فرض انطباق کامل با چنین سفارشات و فرض “اجتماعی کامل فاصله” از طریق ممکن است. لی اقامت در خانه سفارش در حال حاضر این است که میله میله به پایان می رسد, مارس 14 و فرماندار است که آیا او خواهد آن را گسترش دهد.

مدل جدید همچنین نشان دهنده یک “عظیم تزریق داده های جدید,” موسسه مدیر دکتر کریستوفر موری گفت: در انتشار اخبار. موسسه تجدید نظر خود را برآورد نسبت COVID-19 بستری شدن در بیمارستان برای مرگ و میر و همچنین متوسط طول اقامت در بیمارستان برای بیماران که لازم نیست ICU مراقبت. هر دو کمک به مدل پیش بینی کمتر مورد نیاز بیمارستان منابع است.

مطلع: ثبت نام برای Coronavirus تماشای عضویت در خبرنامه برای دریافت آخرین به روز رسانی.

دولت و مقامات محلی ابراز خوشبینی محتاطانه درباره طرح جدید در حالی که تاکید بر این که مدل های دائما در حال تغییر و Tennesseans هنوز هم نیاز به ماندن در خانه.

“ما نیاز به ماندن هوشیار در تلاش های ما” لی گفت: در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی. “اجتماعی فاصله و بهبود در اعداد است که ما امروز شاهد آن هستیم در حال نتیجه گیری است که ما ساخته شده و دو سه هفته پیش. ما هنوز هم نیاز Tennesseans باقی می ماند خانه اگر آنها قادر به انجام این کار به رغم تشویق اطلاعات است.”

عظیم بازار خالی نشسته

جزئیات اطراف این ایده از شرق Towne بازار, همچنین شناخته شده به عنوان Knoxville, مرکز, مرکز به عنوان موقت مرکز پزشکی نمی شد بلافاصله پنجشنبه منتشر شد. این معلوم نیست که در بازار تسهیلات خواهد بود واقع شده چگونه بسیاری از تخت های آن می تواند نگه دارید و یا زمانی که آن را در دسترس خواهد بود برای مراقبت از بیمار است.

این Knox County وزارت بهداشت و لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده هر دو مراجعه کننده به سوالات تنسی سازمان مدیریت اضطراری. یک سخنگوی آژانس را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر پنج شنبه بعد از ظهر.

بازار در تمامیت خود را در 961,000 متر مربع است که بسیار بزرگتر از نمایشگاه مرکز ارائه می دهد که در مورد 120 ، 000 فوت مربع از فضای نمایشگاه.

بازار قفل شده است و درب آن را Jan. 31 پس از گذشت بیش از 35 سال در عملیات. ناکسویل Partners LLC که خریداری شده به بازار در سال 2016 گفت: در سال گذشته این امر redevelop سایت و ایجاد یک فضای که ناکسویل سزاوار است.”

مقامات قبلا مورد بررسی قرار تامپسون-Boling عرصه پرات غرفه و تنسی مرکز تفریح و سرگرمی برای استفاده احتمالی در پاسخ به این بیماری همه گیر.

Knox County شهردار Glenn Jacobs وزن در شنبه اخبار مربوط به نمایشگاه مرکز.

“از زمان شروع این بیماری همه گیر من ابراز نگرانی های من است که ما نیاز به اندازه گیری رویکرد” Jacobs نوشت: در بیانیه ای. “طمع توصیه ما دیروز که جایگزین مراقبت های سایت برای Knox County مورد نیاز است در این زمان با توجه به مدل های فعلی نشان Knox County نمی خواهد به احتمال زیاد نیاز به تخت اضافی در فضا.

“من متعهد به حفاظت از سلامت جامعه ما را به ادامه کار با دولت به یک طرح احتمالی در جای خود باید آن را مورد نیاز” او ادامه داد. “من نیز متعهد به حصول اطمینان از سلامت اقتصاد محلی ما.

“کسب و کارهای کوچک همواره ستون فقرات جامعه ما و آنها در حال حاضر به عنوان موتور جلو راندن ما بهبود اقتصادی. از آن خواهد شد مهم تر از همیشه برای ما با هم کار کنند, حمایت از یکدیگر و حرکت رو به جلو به عنوان یک جامعه است.”

ایمیل تراویس Dorman در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @travdorman. اگر شما لذت بردن از تراویس’ پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>