ماندن در خانه متحرک جریان سنت لوئیس عمل می کند و بیشتر به خانه خود را امشب

برای بزرگنمایی کلیک کنید The Mall is just one of the acts performing at Stay At Home Fest tonight. - AUSTIN ROBERTS

  • AUSTIN رابرتز
  • بازار فقط یکی از اقدامات انجام در ماندن در خانه متحرک امشب.

به عنوان مداوم نبود از کنسرت های زنده با توجه به کروناویروس فرو اختصاصی زنده طرفداران موسیقی به فزاینده خستگی و جنون نور به نظر می رسد در داخل تونل: افزایش گسترش زندگی جریان حوادث مخابره راست به اتاق نشیمن خود را.

هنرمندان شناخته شده از مایلی سایرس به مخزن و Bangas به جان اوتس به دیپلو همه اعلام مجازی کنسرت در هفته های اخیر — بیلبورد خوب و مختصر و مفید از کنسرت شما می توانید در “حضور” در اینجا. اما آنچه در مورد ما طرفداران موسیقی ترجیح می دهند که موسیقی ما با یک بیت محلی/تبادل نظر عطر و طعم به آن ،

وارد ماندن در خانه متحرک زندگی می کنند جریان کنسرت مجموعه ای برای امشب و شامل کشت سنت لوئیس اعمال در کنار هنرمندان از کنتاکی, مینیاپولیس, گرجستان, اوکلاهاما و شیکاگو است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید 91660418_10158250808799224_4782718488101781504_o.jpg

جشنواره خواهد بود به طور کامل در جریان Instagram at @stayhometho. همه چیز در کنار هم قرار شد محلی پروموتر لوک Seyidov شاید بهترین و شناخته شده به عنوان بنیانگذار Pu متحرک, St. Louis’ طولانی در حال اجرا و مقدار جشن سالانه کنسرت ساخته شده و محلی D. I. Y. جامعه است.

“من می خواستم برای پیدا کردن یک راه برای به دست آوردن برخی از هنرمندان را حمایت و توجه در حالی که آنها نمی توانند بازی” Seyidov می گوید از پروژه “و پیدا کردن یک راه به میزبان نشان می دهد به بهترین شکل ممکن در حالی که ما همه انزوا.”

این طرح برای همه هنرمندان در این جشنواره برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات ورود به سایت برای @stayhometho Instagram account. هر هنرمند جریان خواهد شد و انجام خود را در طول زمان اختصاص داده شده و پس از آن مجری خواهد وارد سیستم شوید و شروع مجموعه خود را صاف به عنوان می تواند.

“این برنامه حداقل” Seyidov با خنده می گوید. “ما می توانید ببینید که چگونه آن کار می کند.”

Seyidov نیز که راه را برای “شرکت کنندگان” از جشنواره به ضربه چند دلار برای نوازندگان و همچنین ایجاد یک صفحه گسترده گوگل حاوی Venmo و پی پال اطلاعات برای همه اعمال در این لایحه است. بررسی کنید که در اینجا. و نگاه های زیر برای یک برنامه کامل شب اجرای برنامه.

ببینید شما در نشان می دهد!

5:30 p. m. – برندان و گیاه موزیک
5:55 p. m. – Blvck Spvde
6:25 بعد از ظهر – Le’Ponds
6:55 p. m. – رادیاتور خاکستری
7:15 بعد از ظهر – اردن Knecht
7:45 p. m. – تیم Buchanan
8 p. m. – رنگ ضخیم
8:20 p. m. – Motherbear
8:40 p. m. – دوستان جرم
9:10 pm – Jack E. Grelle
9:40 p. m. – جین موج
9:55 بعد از ظهر – بازار
10:15 p. m. – Kaleb کربی
11 p. m. – DJ Makossa
12 صبح – 18andCounting

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>