قوی ماندن

دوم تقسیم روشن آفتاب ظهر چشمک زن کردن حلقه درونی از پشته از ده کیلوگرم وزن در تنه یک رنگ آبی 2013 هوندا CRV روشن یک مرد جوان چهره و موهای بور. پهن شانه ورزشکار خم و وزن در برابر بلوک کفش ترمز ترمزهای پارکینگ خالی AT&T بسیاری در نزدیکی خانه خود در ساوتهمپتون محله. او خود را حذف قرمز پاندا قدرت hoodie آشکار teal بالای مخزن با یک pouncing دیوانه چشم بچه گربه و منازعه چند ده کیلوگرم و پانزده کیلوگرم صفحات تنظیم آنها را در کنار هالتر و لاستیک تشک, در پیاده رو. نشسته در مدفوع رقابتی برطرف کننده ورقه از کفش های تنیس و خود را در معرض چشم آبی و جوراب زن سبک و جلف. او لسس خود را سفید نایک Romaleos 2 کفش وزنه برداری و در یک پمپ-تا فلز آهنگ.

نیک Dondzila, 27, برنامه ریزی برای رقابت در اوج ایالات متحده آمریکا, وزنه برداری, رقابت های نایک 2020 ملی قهرمانی این ممکن است در لومپارد, Illinois. اما از آن شده است به تعویق افتاد تا ماه دسامبر با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

Dondzila هنوز هم می خواهد به قطار.

او ساخته شده خود را به همراه وزن-مرکز آموزش به ادامه بالابر در میان ورزشگاه تعطیلی از جمله تیم های آزمایشگاه ، یک پتو در سراسر امتداد CRV تنه و ردیف وسط خورده است تا به تناسب تمام صفحات تشک, بست, کفش, پرش طناب و هالتر. او قرض تشک و سرکش وزن از دیگر ورزش های محلی, خروجی عملکرد.

“من نمی نیاز به یک مردانه ماشین. من نیاز به چیزی است که من می توانید همه چیز را به” Dondzila می گوید.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Dondzila's CRV holds everything he needs to train. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

  • ترنتون ALMGREN-دیویس
  • Dondzila را CRV نگه می دارد همه چیز او نیاز به آموزش است.

برای بیشتر قسمت ها ده سال بلند کردن اجسام کهنه را نگه می دارد و آن را نزدیک به خانه رانندگی به پارکینگ در سراسر خیابان اما او رفته است به برخی از پارک با دنده خود را به عنوان به خوبی.

در بسیاری از موسیقی شیفت به چیزی بیشتر جایگزین. آن است که 67 درجه است و کمی سایه داشت در blacktop. یک درخت زغال اخته همراه Eichelberger خیابان جوانه آن گل های سفید در پس زمینه. پس از سه مجموعه 90-کیلوگرم snatches و سه مجموعه 100-کیلوگرم قدرت تمیز و با پرشهای Dondzila می افزاید: بیست کیلوگرم به نوار. او خود را حذف بالای مخزن و تسمه آن بر روی آینه های جانبی خودرو. او تاب خود را عضلات پشت به نظر می رسد در دست خود و نفس عمیقی می کشد آماده سازی خود را برای آینده هرزه. او مجموعه تا گوشی خود را به نوار ویدئویی و پیاده روی بیش از به نوار. یک پسر کوچک و پدر خود را در تطبیق عینک آفتابی چشم shirtless ورزشکار به عنوان آنها راه رفتن خود را corgi.

Dondzila clenches دست خود را در اطراف نوار و heaves نوار را به شانه های او را. نگه می دارد. سپس میله را بالای سر خود را. نگه می دارد. چهره خود را تبدیل به رنگ قرمز به عنوان او grimaces. وزن سقوط به زمین است. Dondzila را دور می زنند. یک “بیدار ماندن” تاتو ارجاع یک ترانه جایگزین گروه همه زمان کم در سراسر امتداد گسترده خود را به عقب. او پیاده می رود به گرفتن صندلی خود نشسته.

آن است که نه بیش از حد طولانی قبل از او را دوباره تنظیم کنید.

“من حدس می زنم چون گرم است و کمتر آن را راحت برای نشستن و استراحت. من فقط می خواهم, ‘تمام حق و اجازه دهید آن را,” او می گوید بعد.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Dondzila had planned to compete at the Nike 2020 National Championships, which have been postponed. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

  • ترنتون ALMGREN-دیویس
  • Dondzila برنامه ریزی شده بود به رقابت در نایک 2020 مسابقات قهرمانی ملی شده اند که به تعویق افتاد.

Dondzila کشتی در حالی که در سنت جان Vianney دبیرستان فارغ التحصیل در سال 2011. زمانی که او به دانشگاه لویولا او از دست رقابتی خروجی که کشتی ارائه شده است. Dondzila سعی رایانه برای کمی. او در نهایت انتقال به المپیک به سبک وزنه برداری. چند سال گذشته او شده است و رقابت در سراسر کشور. او medaled در شیکاگو اتباع در سال 2017 موفق به کسب قهرمانی دانشگاه در همان سال در 77 کیلوگرم به دست آورده و یک مدال نقره در سال 2017 آمریکا باز نهایی برنده آمریکا باز سری 1 در سال 2018 و اسیر برنز در ارشد اتباع در سال 2018 برای آزمایشگاه ،

در هفته اول ماه مارس فقط قبل از اقامت در خانه حکم ورزشکار مربیگری خود قرار داده و سوم به طور کلی در سال 2020 آمریکا باز سری 1 در کلمبوس, اوهایو. او یکی از بهترین پاک و پرشهای در کشور است. در کلمبوس او به پایان رسید دوم در پاک کردن و بلند کردن 175 کیلوگرم (385 پوند) در 77 کیلوگرم (170 پوند) کلاس.

در پارکینگ او بهترین او می تواند با آنچه در او است.

“بنابراین من لازم نیست به اندازه کافی وزن به فشار برخی قدرت بخش. بنابراین من کند آنچه من فراموش کردن یک, زیادی, ساخت آن را سخت تر چون من نمی تواند به عنوان بالا از وزن به عنوان من می خواهم” او می گوید.

همراه با تنظیم برنامه با توجه به محدودیت های موقت خود را جای بدنسازی, Dondzila نگاه کرد تا نقشه آنلاین برای ساخت یک چوبی قفسه چمباتمه زدن به مکمل تلفن همراه خود رژیم آموزش.

“با آنچه در جهان اتفاق می افتد در حال حاضر این روحیه اش را تضعیف چون من حتی نمی دانم دفعه بعد من را در رقابت است اما … امروز روز اول: من آن را نوشتم ، من یک طرح, و من قصد دارم به سعی کنید به چیزهایی پیشرفت. … چه چیز دیگری من می خواهم به انجام? برخی از نور خورشید است. رایت. من فقط ممکن است پوشیدن لباس شنا فردا” او جوک.

علاوه بر وزنه برداری Dondzila این نسخهها کار بر روی نرم افزار در حال توسعه پروژه های جستجوها برای توسعه کار و آویزان کردن با پدر خود در طول اقامت در خانه دستور.

پدرش نقش استخر رقابتی در محلی استخر سالن. “او جوان تنها 52 اما هنوز هم می شود کمی عصبی” Dondzila می گوید او در مورد پدر و همه گیر. از آنجا که آنها نمی تواند به بازی استخر با هم تماشای فیلم و ساخت پازل.

وزنه برداری چیزی است که Dondzila است مورد استفاده قرار گیرد به ماندن رقابتی مناسب غلبه بر در دوست دختر خود را به رانندگی به دور در یک RV و در حال حاضر به عنوان یک راه برای نگه داشتن مشغول طول بیماری همه گیر.

“آره جاذبه تبدیل شده در امروز,” او می گوید sarcastically بین تکرار چکیدن عرق بر روی پیشانی خود را.

برای بزرگنمایی کلیک کنید With his gym closed, Dondzila does his best with what he has. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

  • ترنتون ALMGREN-دیویس
  • با بدنسازی بسته Dondzila می کند خود را با آنچه او کرده است.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>