ماندن در منزل و اما می خواهم برای حمایت از رستوران مورد علاقه خود را? در اینجا برخی از راه.

خطر ابتلا به بیماری شدید از جدید coronavirus COVID-19 ها کم است برای بسیاری از افراد با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. CDC توصیه می کند در نظر گرفتن گام های ساده برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش بیماری های تنفسی از جمله COVID-19. این شامل پوشش خود سرفه یا عطسه ضد عفونی استفاده می شود معمولا سطوح و به طور کامل شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus. ناکس خبر ساخت این پوشش از coronavirus در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن.

مصرف کنندگان در حال تمرین های اجتماعی فاصله و صرف زمان بیشتری را در خانه برای جلوگیری از گسترش گسترش coronavirus از فرد به فرد.

بهداشت عمومی اندازه گیری نیز می تواند ایجاد چالش های قابل توجهی برای صاحبان کسب و کارهای کوچک مانند رستوران ها و کافه ها و مغازه ها و همچنین سرویس کارگران صنعت.

نه خروج از خانه در حالی که نیست ؟ هنوز هم وجود دارد برخی از راه شما هنوز هم می تواند حمایت خود را مورد علاقه کسب و کارهای کوچک در ناکسویل.

آخرین به روز رسانی: کروناویروس در شرق تنسی

سیستم مراقبت های بهداشتی: در مورد وجود دارد 25,000 تخت بیمارستان در تنسی; در اینجا چیزی است که یک coronavirus سنبله می تواند به معنای

خرید گواهی هدیه

نه برای رفتن به خوردن این آخر هفته ؟ شما هنوز هم می تواند حمایت خود را محلی رستوران و یا فروشگاه با خرید گواهی هدیه به استفاده از برخی از زمان های دیگر. این یک راه برای دم کردن برخی از پول نقد فوری به یک رستوران یا نوار و لذت بردن از یک پیش پرداخت شام و سرویس و یا درمان بعد. برای همه خرید خود را دریافت و انجام خرید های کریسمس نه ماه زود است.

کمک مالی خود را بازپرداخت

گرفتن پول خود را برای لغو کنسرت یا عملکرد ؟ کمی می تواند یک راه طولانی برای سازمان های هنری. در نظر اهدا بازپرداخت به سازمان های غیر انتفاعی که قرار بود میزبان این رویداد است.

خوب کلمه از دهان

همیشه می گفت شما می خواهید به انجام بیشتر برای بدست آوردن کلمه را در مورد مورد علاقه خود را ذخیره ؟ شما می توانید حمایت خود را از کسب و کارهای محلی را با کلمات خود را به عنوان به خوبی به عنوان پول خود را.

این زمان طولانی در خانه به نوشتن بررسی آنلاین مورد علاقه خود را در فروشگاه ها و رستوران ها. آن چیزی را که پنج دقیقه و می تواند تاثیر بزرگی. و مورد علاقه خود را در رستوران احتمالا نیاز به احساس می کنید برخی از عشق در حال حاضر. در حالی که شما در آن هستید به دنبال تمام نقاط مورد علاقه خود را در رسانه های اجتماعی برای اقامت تا تاریخ در مورد چگونه آنها مراتب.

سفارش به رفتن و یا آنلاین

نه راحت ناهار خوری ، تماس های مورد علاقه خود را و رستوران و نانوایی و یا دیگر مواد غذایی استقرار برای پیدا کردن چگونه به منظور غذایی برای وانت یا تحویل. وجود دارد بسیاری از آنلاین تحویل خدمات در خارج وجود دارد, اما با این رستوران به طور مستقیم به پیدا کردن آنهایی که آنها را تایید کند. می خواهید انتخاب کنید تا مواد غذایی و یا کالاهای اما نه به داخل ؟ بپرسید اگر آنها را فراموش منظقه انتخاب کنید تا. و فراموش نکنید که فروشگاه های محلی اغلب موارد برای خرید در دسترس آنلاین.

توقف اضافی

به دنبال به سهام تا در یک زن و شوهر از غذا ؟ بپرسید رستوران مورد علاقه خود را که به وعده های غذایی هستند بهترین گزینه برای منجمد می شود و دوباره گرم. منظور اضافی و ذخیره باقی مانده برای فردا.

نکته خوبی

اگر شما سرمایه گذاری به یاد داشته باشید که سرور و bartenders بستگی راهنمایی برای ساختن یک زندگی و تعداد مشتریان آنها مراقبت در آینده نزدیک ممکن است شیب قابل توجهی است. اگر شما می توانید یک سخاوتمندانه دامپینگ.

بیمار ؟ در خانه بمانند

به یاد داشته باشید که صنعت خدمات حرفه ای ندارد و توانایی به کار از خانه و نیاز به سالم ماندن. حفاظت از آنها و همکار خود کاربران و خریداران با ماندن در خانه.

به دنبال یک کسب و کار کوچک به پشتیبانی ؟ شما می توانید بازدید DowntownKnoxville.org که لیست تمام ناهار خوری و شب زنده داری و مغازه ها و موزه ها و هتل ها و سالن های رویداد و سرگرمی, کسب و کار در مرکزی کسب و کار منطقه بهبود.

و یا چک کردن انجمن های کسب و کار در شرق تنسی مانند ناکسویل اتاق بازرگانی فرگت غرب ناکس اتاق بازرگانی جنوب Knoxville, داد, شمال, Knoxville, کسب و کار و حرفه ای انجمن و شرق ناکسویل کسب و کار و حرفه ای انجمن.

برنا McDermott یک خبرنگار کسب و کار پوشش مواد غذایی و خرده فروشی املاک تجاری و رشد. او را می توان در رسید [email protected] دنبال همراه با کار خود را در توییتر @_BrennaMcD.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>