Stephen Curry و Charles Barkley در میان افراد مشهور و ورزشکاران در میزگرد ویژه, ‘مسابقه و ورزش در آمریکا: مکالمات’


Simulcasting دوشنبه در 8 ساعت و در گلف کانال NBCSN, NBC Sports, شبکه های منطقه ای و المپیک کانال

دریاچه تاهو Nev. – دوشنبه 8 p. m. ET, افراد مشهور ورزشکاران – از جمله دو بار NBA MVP Stephen Curry and Basketball Hall of Famer و TNT NBA تحلیلگر Charles Barkley – برجسته خواهد شد در مسابقه و ورزش در آمریکا: مکالمات گسترده بحث میزگرد ویژه ای که پخش می در گلف کانال NBC Sports Network (NBCSN), NBC Sports, شبکه های منطقه ای و المپیک کانال.

“ما باید همچنان به پایین نگه دارید و مردم پاسخگو در همه جنبه های زندگی, همه صنایع و همه اشکال از رهبری نظام قضایی. و امیدوارم برای بچه های من, نسل بچه های خود ما را ببینید و تغییر دهید.” – Stephen Curry

“این مزخرفات شروع به 400 سال پیش است. ما نمی توانیم هر چیزی در مورد آن. ما نمی توانیم هر چیزی در مورد نژادپرستی سیستماتیک. آنچه که من چالش هر فرد سیاه و سفید هر فرد سفید انجام دهید: چه می توانم انجام دهم امروز رفتن به جلو ؟ و شما باید به خودتان بگویید ” من می خواهم به بخشی از راه حل و نه بخشی از مشکل.’ چرا که اگر شما بخشی از راه حل شما بخشی از مشکل است.” – Charles Barkley

توسط Damon هک (گلف کانال / NBC Sports) و فیلمبرداری پنج شنبه در آمریکا در قرن قهرمانی مسابقات گلف در دریاچه تاهو یک ساعته ساعات پر بیننده خاص را به تمرکز بر روی موضوعات مختلف از عدالت اجتماعی, قفل, اتاق گفتگو در مورد مسابقه و راه هایی که ورزش می تواند کمک به مبارزه با نابرابری. افراد بیشتری را شامل خواهد شد ارتباط بین ورزشکاران و اجرای قانون در واکنش به جورج فلوید مرگ و بازتاب بر تجربیات شخصی در این هفته پس از به عنوان به خوبی به عنوان افکار در چه مکالمات باید یک سال از هم اکنون.

اضافی ورزشکاران پیوستن کاری و Barkley در مسابقه و ورزشی در آمریکا عبارتند از:

  • James Blake – 10-بار قهرمان تنیس ATP
  • Troy Mullins – جهان رانندگی طولانی رقیب
  • آنتونی لین – لس آنجلس شارژر سر مربی
  • جیمی رولینز – سری جهانی قهرمان Shortstop
  • کایل رودلف – وایکینگها مینه سوتا, تنگ, پایان
  • Ozzie اسمیت – Major League Baseball Hall of Famer

Pro Football Hall of Famer جروم Bettis همچنین نشستم با دیمون هک برای تمدید یک در یک مصاحبه که در دسترس خواهد بود NBC Sports’ دیجیتال و پادکست سیستم عامل در رابطه با تلویزیون پخش.

پنل از شرکت کنندگان در همه رقابت در قرن قهرمانی 54 سوراخ تورنمنت در Edgewood تاهو گلف در دریاچه تاهو. یک رشته از 71 شرکت کنندگان از دنیای ورزش و سرگرمی در حال رقابت در مسابقات را یکی از طولانی ترین در حال اجرا ساخته شده برای تلویزیون حوادث. پوشش زنده پخش امروز در NBCSN (5-8 p. m. ET) و NBC در روز شنبه و یکشنبه (3-6 p. m. ET).

این مسابقات در حال رقابت است و بدون تماشاگر و رفاه اجتماعی فاصله دستورالعمل مطابق با دولتی ها و دستورالعمل های بهداشتی. تمام پول جایزه و کمک های مالی اضافی از 2020 آمریکایی قرن قهرمانی اهدا شده به سازمان حمایت از COVID-19 امداد تلاش های برابر عدالت ابتکار و دریاچه تاهو منطقه ای غیر انتفاعی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>