محرک بررسی ماشین حساب: چقدر می تواند شما را از امداد بسته است ؟

اکثر آمریکایی ها انتظار می رود کمی پول اضافی حسن نیت ارائه میدهد از دولت ایالات متحده.

آمریکا به یک توافق فراگیر 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی طراحی شده برای کمک به کسانی که آسیب دیده اند و coronavirus از جمله فعال کارگران بیکار خود اشتغالی و پیمانکاران است. این قانون هنوز هم نیاز به تصویب در ایالات متحده ،

چقدر پول می شود یک فرد وابسته به خود درآمد خانوار و تعداد فرزندان آنها ادعا کرد که وابستگان خود را مالیات.

استفاده از ماشین حساب های زیر برای تعیین چقدر شما را دریافت خواهید کرد.

خود را محاسبه محرک چک کنید

(این است که بر اساس آمار و ارقام از مراقبت عمل می کنند. ما نه خود را ذخیره سازی ورودی).

در حال گرافیک به درستی نمایش داده نمی? اینجا کلیک کنید برای مشاهده در مرورگر خود را.

چگونه است که مقدار تعیین شده ؟

در زیر آخرین پیشنهاد بزرگسالان ساخت تا $75,000 از یک سال و واجد شرایط برای دریافت یک مبلغ یکجا بررسی 1200$. این چک ها به تدریج کاهش می یابد 5 دلار برای هر 100 دلار در درآمد بالاتر از 75000 دلار به $99,000 یک سال است. بزرگسالان را دریافت اضافی $500 برای هر فرزند واجد شرایط ادعا در مالیات خود را.

زوج های متاهل مشترک پر واجد شرایط برای $2,400 چک کنید اگر درآمد خانوار کمتر از 150.000 دلار. به طور مشابه, آن مقدار است که به تدریج کاهش می یابد تا به $198,000.

کسانی که تشکیل پرونده به عنوان “رئیس خانواده” به طور معمول تنها پدر و مادر را دریافت کامل $1,200 چک کنید اگر آنها کسب درآمد تا $112,500 یک سال کاهش می یابد تا به $136,500 سالانه است.

این اطلاعات بر اساس خود را 2019 پر کردن. اگر شما فایل نیست برای سال گذشته هنوز خود را تا سال 2018 تشکیل پرونده استفاده خواهد شد.

Paul Davidson از ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این گزارش. جارد واندن است اطلاعات خبرنگار به دنبال اعداد برای پیدا کردن داستان در مورد دلاور. یک داستان است که نیاز به گفتن? تماس با او را در [email protected] و یا در توییتر @jared_whalen.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>