محرک چک: برخی از Tennesseans مبارزه خواهد به پرداخت صورتحساب در حالی که دیگران صرف نجات دادن پول

نشویل مدیر رستوران Ryan تلفات در تلاش است تا غرفه طلبکاران برای خود و کسب و کار وام.

ممفیس ساکن کاساندرا Vilmenary بود که گذاشته از شیرینی کار است جوانه سکه و تقسیم او coronavirus نگرانی در بین خانواده در ایالت متحده و دوستان خود در چین است.

ناکسویل متصدی بار Corrina, پرکینز, 53, است که عزادار از دست دادن شوهر و شغل در ماه گذشته است. اجاره او است که به علت اواخر شوهر صورتحساب بیمارستان را بیش از 60 ، 000 دلار و اجتماعی فاصله مانع او از mingling با دیگران به راحتی.

“من حتی نمی تواند بیرون رفتن و افراد سازمان دیده بان به عنوان یک حواس پرتی (چون بسیاری از اماکن عمومی بسته هستند)” گفت: پرکینز که شوهرش فوت در 8 مارس پس از یک بیماری طولانی مدت است که منجر به نارسایی کبد و کلیه. زمانی که او سعی به بازگشت به کار در یک انبار مس رستوران یک هفته بعد از آن بسته در میان همه گیر.

“آسایشگاه به ما کمک کرد چرا که ما تا به حال هیچ بیمه درمانی و هولوکاست برای پرداخت شد زیرا او اهدا اندام خود را,” او گفت:. “من هیچ درآمد اما من حاضر به وحشت. من دیده ام بدتر در زندگی است.”

هنگامی که خود را صاحبخانه نیز بیکار

که میلیون ها نفر از آمریکایی ها در انتظار خود محرک چک تا 1200 دلار به پا زدن شروع به خرج کردن و کمک به کسانی که درآمد از دست رفته بسیاری از آنها در حال حاضر برنامه ریزی چه چیزی را با پول است. چک قرار بود از طریق پست و یا مستقیم سپرده در اوایل روز شنبه با توجه به گزارش. بسیاری از Tennesseans نیاز آنها را بلافاصله.

عوارض 31 در روند تبدیل شدن به یک شرکت صاحب گاو وحشی وگان رستوران در شرق نشویل زمانی که آن را بسته با توجه به شهر “امن تر در خانه” نظم و کارکنان نگرانی در مورد کوروناویروس. او نمی یافت امداد از بانک ها مایل به پرداخت وام خود, بنابراین او تلاش برای شناور ماندن از نظر مالی با آموزش درس موسیقی از طریق اسکایپ ،

Q&A: چگونه می تواند coronavirus بهبود اقتصادی بسته شما بهره مند?

“همه چیز تنگ و پر تنش” گفت: عوارضی که امیدوار به بازگشایی وحشی گاو همراه با شرکای جان و ملانی کوکران با محدود منو و منظقه خدمات بعد در ماه آوریل است. “بانویی که به اجاره (آپارتمان) برای من از کار بیش از حد, بنابراین او نیاز به پول به عنوان آنجا که من انجام دهد.”

Coronavirus نگرانی از چین به کالیفرنیا

Vilmenary, 26, از دست رفته خود را در گل آلود را پخت مغازه که بسته هفته گذشته و در حال حاضر او مشتاقانه در انتظار او محرک بررسی برای پوشش هزینه های اساسی.

“من دوست دارم به ضربه ای که محرک بررسی بر روی یک ماشین” Vilmenary گفت. “اما آن را به عنوان یک بافر برای من از طریق این زمان و پراکنده بین تمام صورتحساب.

“من یک اعتماد عمیق به خدا و پشتیبانی شبکه. این است دلسردکننده اما من باشه.”

Vilmenary بیشتر جهانی و نگرانی است. قبل از حرکت به ممفیس در سال 2018 او صرف یک سال در شرق آسیا با جنگهای صلیبی پردیس برای مسیح وزارت, و او هنوز هم دوستان و خانواده زندگی در چین است.

“این احساس بیشتر شخصی برای من در اوایل نقطه چرا که آنها در نزدیکی زمین صفر (از coronavirus همه گیر)” گفت: Vilmenary کالیفرنیا بومی است. “قلب من شده است با همه آنها را در این زمان. اما در حال حاضر نقاط داغ در ایالات متحده پس از سطح نگرانی بیشتر شده است به تازگی در اینجا به جای چین است.”

فقط به پرداخت صورتحساب من’

حدود 10 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در فقط دو هفته در ماه مارس با توجه به وزارت کار. و دانشگاه تنسی اقتصاددان متی موری گفت که او انتظار دارد دولت نرخ بیکاری به بیش از 30 درصد قبل از استرس اقتصادی از این بیماری همه گیر فروکش. دیگران باقی می ماند شاغل با درآمد کاهش می یابد با توجه به کمتر, کسب و کار, furloughs یا کاهش دستمزد.

“من هنوز هم به اندازه کافی به پایان می رسد دیدار به طوری که $1,200 خواهد شد پول را از بهشت برای من” گفت: Donelson بومی علامت Riggan, 64 که مکمل های خود را چک امنیت اجتماعی با تحویل پیتزا راهنمایی. “بسیاری از مردم از دست داده اند و تمام درآمد خود را. این که این نیاز دارد.”

میلتون فرانسیس فروخته است logo-نابودسازی محصولات تبلیغاتی برای شرکت های محلی در نشویل و کسب و کار کنوانسیون برای 40 سال. 64 سال نوتبوک T-پیراهن قلم و لیوان قهوه در یک سرعت خشمگین است که تحت الشعاع بسیاری از فروشندگان نصف سن او.

زمانی که نشویل کنوانسیون لغو شد و غیر ضروری کسب و کار بسته او پایدار امرار معاش لرزان شد.

“هر بیت از درآمد من است کمیسیون و من نمی خواهم به در تکیه دولت” گفت: Francis, معاون فروش و توسعه حرفه ای برای FCI وله. “من می خواهم به کار, اما من باید برای استفاده از این بررسی فقط به پرداخت صورتحساب من.”

‘ما در حال پرداخت آن را به جلو’

جری و سینتیا Stigall تصمیم گرفته اند که آنها صرف مقدار از $2,400 مشترک را بررسی کنید.

جری Stigall که بازنشسته شده است به عنوان یک متر خواننده محلی شرکت برق خود را برداشت takeout منظور از غربی و کشور Steakhouse در کامدن (آرکانزاس) و نوک صندوقدار دو برابر آنچه او به طور معمول راهنمایی برای ناهار خوردن در وعده غذایی است. همسر خود را سینتیا مدیر هنری شهرستان مرکز پزشکی خانه بهداشت و آسایشگاه پیشنهاد آنها تکرار است که به عنوان طولانی به عنوان آنها می توانند.

“ما خوش شانس. ما در حال پرداخت آن را به جلو” جری Stigall گفت. “این چنین یک احساس خوب.”

بسیاری از کسانی که با خاص صرف نظر دارد گفت: آنها همچنین اهدای بخشی از محرک بررسی به موسسه خیریه, کلیسا یا افراد نیازمند است.

Austin لوئیس در حال آماده سازی برای حرکت از جکسون در ایالت تنسی آمریکا به تگزاس و تغییر شغل از آموزش عالی به وزارت. همراه با پرداخت وام دانشجویی و خرید یک کامپیوتر او و همسرش آلیسون اهدا خواهد شد بخشی از خود را $2,400 بررسی خود را به کلیسای محلی.

وجود شکاف در محرک پرداخت

وجود دارد چند محرومیت از امداد رسانی بسته. معلولان و سالمندان بزرگسالان ادعا به عنوان یک وابسته به فرد دیگری اظهارنامه مالیاتی فاقد شرایط لازم برای یک محرک را بررسی کنید.

فرزندان 17 و 18 سال واجد شرایط نیست برای 500 دلار پرداخت به پدر و مادر خود را. همچنین هر کسی در سنین 18 تا 23 ادعا به عنوان یک وابسته به فرد دیگری اظهارنامه مالیاتی است که فاقد شرایط لازم از جمله دانشجویان است. مگر اینکه شخص جوان فایل مالیات به طور مستقل آنها را دریافت خواهد کرد یک بررسی و پدر و مادر خود را نیز نمی خواهد.

محرک کنید: محاسبه چقدر پول شما می توانید دریافت کنید

متی کار جمع آوری کمک برای Gideons بین المللی در نشویل یک دختر با نیازهای ویژه خواهد شد که به نوبه خود 18 به زودی. او با آن مواجه است هزینه زیادی برای او حقوقی conservatorship اما او واجد شرایط برای یک محرک چک کنید که کمک کرده ایم در طول یک تنگ مالی زمان.

“تقریبا همه را می بیند شانس از دست دادن کار خود را, بنابراین شما در حال تلاش برای مراقبت از چیزهایی که مهم ترین و با پول شما” کار گفت. “با یا بدون (یک محرک چک کنید) این هزینه برای ما است.”

افراد شاغل خواهد شد صرفه جویی در صرف پول محرک

بسیاری از محرک چک رهبری مستقیم به حساب های پس انداز به عنوان مردم از ترس بیماری یا بیکاری.

کوین Litchford یک مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت برق گفت: او را نجات دهد هر سکه فقط در مورد خود ساعت ها را کاهش دهد. Cheryl Gunn برق در ممفیس در نظر دارد تا پایان یک پروژه بهبود صفحه اصلی و مکمل خود را پس انداز در مورد او و یا شوهر او را مجبور به خانه.

“ما ضروری هستند در حال حاضر” کان گفت. “اما اگر ما مریض و یا شغل ما نزدیک کردن ما خواهید آماده می شود.”

برخی از محرک بررسی خرید خواهد بود تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

خاک رس Trainum که با این نسخهها کار در روابط خارجی در MTSU شد از دست دادن وزن هنگامی که سیاره تناسب اندام بسته در مورفریزبورو به موقف اجتماعی فاصله دستورالعمل. در حال حاضر Trainum است که در خانه گیر کرده و مایل به ادامه ورزش پس از او خرید آنلاین برای ورزش دوچرخه.

“من در حال حاضر ورم مفاصل و من نمی خواهم به بیحرکت در طول این” Trainum گفت. “بنابراین من قصد دارم برای قرار دادن که پول به اقتصاد است که آنها چه می خواهند.”

Leanne مالون یک Smyrna مقیم و خود توصیف سفر دلال همان ایده برای او محرک را بررسی کنید. او سپتامبر کروز به Cozumel برنامه ریزی برای تولد 50 با خانواده.

“من شده است برای صرفه جویی در تقریبا یک سال و به طوری که آنها می تواند با من” مالون گفت. “به عنوان به زودی به عنوان من فکر کردم در مورد (محرک چک کنید) من می دانستم که من می خواهم استفاده از آن را به پرداخت هزینه برای آنها را به طوری که ما می تواند به صرف زمان زیادی را با هم به عنوان یک خانواده است.”

که می شود coronavirus محرک چک?

  • افراد با یک تنظیم درآمد ناخالص $75,000 یا کمتر خواهد بود واجد شرایط برای $1,200 ($2,400 مشترک اظهارنامه مالیاتی)
  • 500 دلار برای هر فرزند واجد شرایط زیر سن 17
  • کسانی که با کم و یا هیچ بدهی مالیاتی نیز دریافت خواهد کرد $1,200 ($2,400 برای بازده مشترک)
  • پرداخت خواهد شد شروع به فاز برای آمریکایی ها که درآمد بیش از 75000 دلار در درآمد ناخالص تنظیم و یا 150.000 دلار برای یک مشترک بازگشت. مقدار دریافت می کنید خواهد بود کاهش 5 ٪ از مقدار درآمد شما بیش از $75,000.
  • توجه داشته باشید: اگر شما در حال حاضر در زمینه خود را 2019 مالیات IRS خواهد شد استفاده از آن را برمی گرداند به تعیین خود را بررسی کنید. اگر نه خود را تا سال 2018 بازده استفاده خواهد شد. اگر شما مستقیم حساب سپرده با IRS پول خود را وجود دارد. اگر نه یک بررسی خواهد رسید از طریق پست الکترونیکی.

رسیدن به آدم جرقه در [email protected] و در توییتر @AdamSparks. جیمی مک گی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>