STL گروه راه اندازی گیتار هوایی رقابت برای حمایت از تجاوز جنسی بازماندگان

برای بزرگنمایی کلیک کنید Everybody looks cool playing an air guitar. Everyone. - S PAKHRIN/FLICKR

دو مطلق جالبترین چیزهایی که شما به عنوان یک انسان احتمالا می توانید انجام دهید — بازی bitchin’ گیتار هوایی و حمایت از بازماندگان تجاوز جنسی — بیا با هم در هماهنگی کامل این ماه به لطف یک سنت لوئیس سازمان مبتنی بر تلاش در فرم #RockForSurvivors گیتار هوایی به چالش بکشد.

آوریل تجاوز جنسی, ماه آگاهی بخشی از کمپین سالانه طراحی شده برای بالا بردن آگاهی و بودجه و همچنین به ارائه آموزش در مورد چگونه برای جلوگیری از خشونت جنسی. مارس سال 2020 نشانه نوزدهم سالگرد کمپین با توجه به ملی خشونت جنسی مرکز منابع هر چند ریشه های آن را ردیابی و حتی بیشتر.

به عنوان بخشی از این تلاش های سنت لوئیس’ فرشته گروه پروژه اتحاد تیمی با ان و نانسی ویلسون از قلب به راه اندازی یک کمپین رسانه های اجتماعی و هوا گیتار رقابت با Rock & Roll Hall of Fame-القاء گروه 1977 تک “Barracuda” را به عنوان جریمه یک آهنگ به عنوان هر یک به نواختن ساز زهی نامرئی ساز به.

چالش این است که در حال راه اندازی در کنار جمع آوری کمک که با هدف جمع آوری پول برای حمایت از موسیقی رایگان برنامه های درمانی ارائه شده توسط غیر انتفاعی به بازماندگان تجاوز جنسی.

“هر کس برای حفظ امن و مشتریان ما دریافت درمان آنها باید در طول این زمان به چالش کشیدن ما در حال راه اندازی مجازی telehealth موسیقی درمانی پلت فرم” راشل Ebeling از بنیانگذاران و مدیر اجرایی از گروه پروژه می گوید: در بیانیه ای. “همانطور که ما منزوی برای مبارزه با کروناویروس بسیار مهم است که سیستم های پشتیبانی در محل باقی می ماند برای بازماندگان تجاوز جنسی و همسرآزاری.”

چالش این است که به معنای به اجرا از طریق ماه آوریل و قوانین به اندازه کافی ساده است: به سادگی آپلود یک ویدیو از خودتان نواختن همراه نامرئی شش رشته به لحن “کوترماهیان” پس از آن در رسانه های اجتماعی با هشتگ #RockForSurvivors و #AngelBandProject و سپس چالش های دوستان خود را به انجام همان.

و از آنجا که حتی اگر گیتار هوا سرد است و باعث می شود شما نگاه بسیار جذاب است اما آن را هنوز هم نمی پرداخت صورتحساب این گروه نیز درخواست است که شما را کمک مالی برای کمک به حمایت از تلاش های خود را. شما می توانید به اینجا بروید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد #RockForSurvivors بازدید از فرشته گروه پروژه وب سایت رسمی. و سپس آماده برای انجام بهترین خود را بیل و تد برداشت.

اگر شما نیاز به الهام گرفتن بیشتر, چک کردن ویدئو رسمی ای برای چالش های زیر.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>