در اخیر دوشنبه شب فیتز Hartwig بسته بندی کوچک Korg سینتی سایزر به کوله پشتی خود رو بر روی دوچرخه خود را و pedaled در ژانویه سرد از برج خود را گرو جنوبی خانه به Carondolet محل برگزاری این منجلاب. پس از انجام یک کلام محیط تنظیم به عنوان Oxherding او حتی از راه دور با یک برش از درب درآمد حاصل; پس او رزرو کرده بود نشان می دهد او گذشت پول به همراه گروههای دیگر و برگشت به محل خود. پس از آن او دوباره بر روی دوچرخه خود را و خانه رهبری در ده شب درجه.

شاید که همه در یک روز کار به صورت تجربی موسیقیدان اما از آن صحبت می کند به Hartwig چشم انداز هر دو به عنوان یک هنرمند و به عنوان رئیس محلی برچسب دور بلوم. خود اثر بر تا حد زیادی بی شکل الکترونیکی تولید شده ترکیب; فیزیکی منتشر شده محدود به بین 50 و 100 نسخه از نوار کاست و تمام نسخه های آنلاین زندگی می کنند در برچسب Bandcamp سایت.

“کاست واقعا در بسیاری از موسیقی زیرزمینی این روزها” Hartwig می گوید. “بسیاری از مردم آن را به عنوان مزخرف كلاسيك, نوپرست, kitsch و معتبر نقطه نظر. اما نوار ارزان آنها آنالوگ و برای این نوع از موسیقی من را کمی خفه شسته کردن صدا شما را از یک نوار کاست کاملا با این نسخهها کار; آن را می دهد و آن این dreaminess.”

Hartwig اشاره می کند که این نوع برچسب خود را متخصص در این است که به شدت سخت طبقه بندی: “‘تجربی’ یک لود اصطلاح است که در آن می دلالت ضمنی چنین طیف گسترده ای از چیزهایی که” او می گوید. “تا کنون این برچسب بر بزرگ موسیقی تجربی. آن را کمی سخت به سنجاق کردن آنچه در آن است دقیقا همان است که من به دنبال. بسیاری از آنچه که ما قرار داده ایم تا کنون نامیده می شود می تواند, محیط, هر چند که یکی دیگر از لود مدت است.”

اگر کلمات شکست او Hartwig می رود برای یک احساس — چیزی تقریبا معنوی او می گوید که صحبت های او در موسیقی است. که ترغیب به رهبری دور بلوم به مسئله الگوریتمی توالی های محلی برنامه نویس برت اشنایدر و ظریف به آرامی شکوفا مصنوعی مدولار گشت و گذار از دنور-هنرمند بر اساس ان آنی. Hartwig خود Oxherding پروژه به تازگی منتشر شده یک نوار جدید متشکل از دو “طرف” از موسیقی بین ده و پانزده دقیقه هر, و او تا به یک تخته سنگ از نسخه های جدید برای سال 2020 هر دو از سنت لوئیس و خارج از کشور.

“این [موسیقی تجربی] جامعه می تواند احساس به شدت همگن با ریش سفید دیدن و آن را به یک هدف از معدن به گسترش است که” Hartwig می گوید. به این منظور نسخه های آینده از این برچسب را برجسته آثار اعمال مانند انگلستان مبتنی بر soundtrack هنرمند نورا Lorway و همکاری بین سنت لوئیس هنرمندان JoAnn McNeil و مایکل ویلیامز. “وجود دارد یک تن از واقعا افراد با استعداد در این زمینه که نه سفید و نه مرد و در حال انجام کار واقعا بزرگ و من می خواهم به بخشی از حمایت از این که” Hartwig می گوید.

دور بلوم است نه محلی, برچسب, صرفا زبان — در حدود نیمی از Hartwig فعلی فهرستی متشکل از میسوری ساکنان — اما او با افتخار تکرار استعدادها و اخلاق کاری از همکار خود سنت Louisans. “این ممکن است صدای عجیب و غریب می گویند, اما من فوق العاده تحت تاثیر قرار توسط هر کسی که انجام شده است موسیقی در اینجا در سنت لوئیس و نه گرفته شده برای سواحل” Hartwig می گوید. “این فوق العاده الهام بخش برای دیدن افرادی که در اینجا باقی ماند سنگ زنی در دور فوق العاده کوچک که آنها ممکن است با استعداد به اندازه کافی برای رفتن به جایی دیگر و چیز خود را دارد.”

برای بزرگنمایی کلیک کنید St. Louis' Frankie Valet will see its latest released by the St. Louis arm of It Takes Time. - VIA THE ARTISTS

  • از طریق هنرمندان
  • سنت لوئیس ” فرانکی نوکر خود را ببینید آخرین منتشر شده توسط St. Louis بازوی آن طول می کشد زمان.

به این منظور Hartwig می تواند تشخیص شن در آن طول می کشد میکی Yacyshyn به پایین نگه داشتن سنت لوئیس بازوی آن طول می کشد زمان ثبت. تاسیس شده توسط Jordan دادند که در حال حاضر ساکن بروکلین است و هنوز هم درگیر با اثر آن طول می کشد بار متخصص در مه آلود, lo-fi اتاق خواب pop. محلی عمل رونی راجرز و Jaques Limon باید آلبوم های منتشر شده از طریق برچسب; مانند دور شکوفه کاست و دیجیتال-تنها نسخه های هنجار هستند. اما در آن طول می کشد زمان محلی کوارتت فرانکی نوکر است و انتشار آن آلبوم بعدی پرندگاندر وینیل این ماه است.

“این بسیار گران سرگرمی” Yacyshyn که با استفاده از آنها/آنها ضمایر با خنده می گوید. هنوز هم آنها را تشخیص توانایی برچسب برای بالا بردن کوچکتر صحنه-کمتر عمل می کند. “من فکر می کنم در شرایط گفتگو در مورد دسترسی در جامعه موسیقی برخی از مردم نمی دانند که در آن برای شروع است. انجام فوق العاده محدود پرس کمک می کند تا باند که نمی merch در هر راه است.”

هر برچسب-سر کار و انتشار محصولات فیزیکی در سال 2020 باید غیرت مؤمن و در گفتگو Yacyshyn نمی سعی کنید برای مهار شور و شوق خود را برای موسیقی و برچسب منتشر شده است.

“من فکر می کنم ما فقط با قرار دادن چیزهای که ما واقعا پرشور در مورد” Yacyshyn می گوید. “که شور و شوق هر چه هنر است, مهم است که برای کمک به هنر شنیده می شود. ما واقعا قاطعانه مردم و ما تا به حال شانس برقراري ارتباط در داخل و خارج از سنت لوئیس”.

مانند دور شکوفه تعدادی از آن طول می کشد زمان فهرستی از خارج از منطقه از جمله انگلستان مبتنی بر اعتماد صندوق و بوستون سنجاب گل که به تازگی منتشر شده یک آلبوم در مورد احترام indie برچسب وینیل سوابق.

آینده فرانکی نوکر انتشار مارکس 24 پروژه ای است که در آن طول می کشد زمان صادر کرده است و وینیل, چاپ, همراه با گروه, آینده, تور, نشانه یک سطح جدید از دید برای برچسب. “ما دیده ایم آنها را در مقدار مجنون از کار” Yacyshyn می گوید: از این گروه است. “آنها فقط دقیقا همان چیزی است که من می بینم و دوست دارم در مورد این جامعه است. آنها واقعا تحت فشار قرار دادند و خود و رشد به عنوان نوازندگان — آن را واقعا احساسی به تماشای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de