سنگ له زنده “از دست رفته” عصر ممفیس روح & Funk

هنگامی که اکثر مردم فکر می کنم از ممفیس روح آن عصر از اواسط’60s به اواسط 70s که برچسب مثل Stax و سلام قرار داده و از انبوه مردمی – سپس و در حال حاضر – موسیقی توسط هنرمندان مانند اوتیس ردینگ, Al, سبز, بوکر تی و MG را سام و دیو کارلا توماس و نوار-Kays.

The cover to Stone Crush was created by Memphis artist James "Brick" Brigance.

پوشش برای سنگ له شد ایجاد شده توسط ممفیس هنرمند جیمز “آجر” Brigance.

نور در اتاق زیر شیروانی ضبط پوشش

اما دهه پس از آن اوج بوده و تا حد زیادی نادیده گرفته شده است که بسیاری از محلی ساخته شده 45 تک آهنگ های کوچک شماره-فشار ناپدید شدن به خاطرات و یا مادر بزرگ و گرد و خاکی اتاق زیر شیروانی.

که تا به جمع رکورد/جی دانیل Mathis و چاد Weekley رفت و در شکار برای موسیقی و مردم که در آن ساخته شده است. نتیجه باور نکردنی, تالیف سنگ له: ممفیس مدرن روح 1977-1987 (نور در اتاق زیر شیروانی سوابق) که برای این جفت ارز نیز در خدمت به عنوان شرکت کنندگان با مت سالیوان.

ایده برای پروژه آغاز شده و از یک دهه پیش. “هیچ کس تا به حال واقعا متمرکز در کل پس از Stax دوره از ممفیس [soul و funk] موسیقی” Mathis توضیح می دهد. “این سرزمین است که هرگز تحت پوشش قبل از ما می تواند در معرفی آن به مخاطبان جدید. ما تا به حال گوش ما به چیزی است که در خارج از هنجار. این موسیقی به ارمغان آورد در بسیاری از سینت سایزر درام ماشین آلات و ضبط نمیشود.”

و در واقع موسیقی در سنگ له چیزی از وحی: عمیق با گام های سریع و بد بو روح غرق در سینت سایزر و درام ماشین آلات و رقص ضربان – با چند slow jams در پرتاب. این شامل هنرمندان شناخته شده تنها به متخصص crate diggers مانند کاپیتان فوق العاده & استار ناوگان (“تحت پوشش عاشق”), سحر و جادو, موریس (“[من] انتخاب شما”), شیرین مروارید (“You Mean Everything to Me”) ضربه (“Lollie پاپ”), Cato (“تکه ای از بهشت”), Sir Henry Ivey (“او در سمت چپ شما ایستاده وجود دارد”) و J-Phakta (“این عشق است”). وجود 18 آهنگ به علاوه یک جایزه با دیجیتال بسته – Mark Anthony & Lyte سرعت’ “من بوگی غلتک.”

نیز وجود دارد یک واقعی پل از Stax برای برخی از این مواد به عنوان همکاران نوار Kays و Isaac Hayes دست خود را handprints در موسیقی همراه با برخی از Stax-وابسته به تولید کنندگان و مهندسین.

اما ردیابی کردن موسیقی و هنرمندان – ثابت کرد چیزی از تلاش برای Mathis و Weekley. برخی از سوابق موجود در فروشگاه صرفه جویی های محلی و یا شکار با استفاده از پیر شهرستان دایرکتوری تلفن و ضربه زدن درب. بسیاری از درها.

“ما سعی کردیم به صفحه اصلی مجموعه های رکورد. برخی از هنرمندان بودند یک کمی خسته از کار کردن با ما و برخی از خود نمی موسیقی خود را. برخی از هنرمندان در حال حاضر متوفی و یا آن را سخت برای پیدا کردن و یا بستگان خود را,” او می گوید. “این یک دیوانه وقت. برخی از هنرمندان در زمان پنج سال به حتی مرتکب. یکی [مارک آنتونی] نیست به ما اجازه تا زمانی که همه چیز در حال نهایی شده است بنابراین ما تا به حال به استفاده از مسیر خود را به نوعی از یک طرف تبلیغاتی چیزی. و ما واقعا می خواستم به استفاده از این ویدئو.”

به همین دلیل این هنرمندان نیست بهتر شناخته شده به خصوص با توجه به این که موسیقی در سنگ له می تواند ایستادن پا به پا با مقدار قرار داده و از شکاف باند, Kool and the Gang یا زمین باد و آتش Mathis می گوید آن را آب پز را به اقتصاد و قرار گرفتن در معرض.

“این آسان برای به دست آوردن چیزی قطع به عنوان یک 45 واحد اما هل دادن آن چیز سخت. چگونه می توانم آن را برداشت حق مردم است ؟ و ممفیس در روز و حتی در حال حاضر است که به نوعی یک گام پشت که در آن همه چیز در حال رفتن,” او می گوید.

“مردم به دنبال این است که سریع محلی به رسمیت شناختن و فکر می کنم که آنها را بر روی صحنه ملی. اما بسیاری از آنها به سختی به حال پول یا وسیله ای برای دریافت سوابق را کاهش دهد. Marshall Jones ضربه حتی درایو – او سوار یک دوچرخه در اطراف شهر و این که چگونه او را رول آپ.”

برای بسیاری از هنرمندان موسیقی نیز فشار جانبی. O. t. Sykes (“سنگ پیروز شدن بر شما”) بود (و هنوز هم هست) یک دندانپزشک شناخته شده تر برای استخراج مولر از موسیقی خود را. و فرانکی الکساندر (“هیچ صندلی Dancin'”) شد حداقل دستمزد داربست.

اما شاید هیچ هنرمند است و جالب تر backstory و در حال حاضر بیش از ترازو (“محکوم به من”). به عنوان Mathis و گسترده و اطلاعاتی بوش یادداشت توسط Andre لیسل مربوط ترازو لی تا به حال مشغول به کار در Stax و انجام طراحی صحنه و لباس برای بار Kays.

مواد مخدر مشکل از خط خارج زندگی حرفه ای خود را. اما پس از آن او با موفقیت به اتمام نوتوانی در بر داشت خدا و در حال حاضر ریاست بر کلیسای خدا کلمه مقدس معبد در شمال ممفیس به عنوان “Prophetess ترازو” با تاکید بر ترویج حقوق زنان.

“داستان او خاموش است زنجیره ای! انرژی است که مجنون!” Mathis یادداشت ها. “او ضبط آنچه که او خواستار واقعیت تلویزیون نشان می دهد او می گوید یک برچسب را قرار داده و از [موسیقی]. او کلیسا مورد استفاده در کوچک فیلم های مستقل اما او تقاضا در آن نقش دارند. هنگامی که او را دیدم که من حلال او در نهایت شروع به پاسخ دادن به تماس های من. در حال حاضر او تماس من هر روز دیگر!”

در نهایت Mathis امیدوار است که سنگ له می یابد مخاطبان نه تنها با روح کارآگاه یا دی جی به دنبال ضربه جدید به گهواره اما با طرفداران موسیقی که در غیر این صورت ممکن است حتی نمی دانم در مورد این دوره است. “این موسیقی دارای یک ابهام به آن بلکه آلی با کیفیت” Mathis خلاصه. “وجود دارد هیچ چیز دیگری مانند آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>