طبقه تولید کننده Doobies ون هیلن و بیشتر می گوید داستان خود را

تد Templeman: یک پلاتین تولید کننده زندگی در موسیقی
توسط Ted Templeman همانطور که به گرگ Renoff
450 pp.
$19.95
ECW

به عنوان مقدمه ای برای اغلب اشتباه گرفته هنر, رکورد, تولید, جوان, Ted Templeman نمی تواند پیدا کرده اند بهتر است جلسه را رعایت کنید. از طریق دوستان در biz موسیقی این خواننده جوان/درامر در بر داشت خود را در یک Capitol Records استودیو پشت کمان ویولن و تار.

در سمت دیگر شیشه فرانک سیناترا بود ضبط آهنگ “این زندگی”…و در حال اجرا نعل بیش از جلسه اسمی تولید جیمی بون. در اینجا هنرمند بود و خود را در تصمیم گیری های خود و دادن گروه بخشنامه درخواست بدون نظر دوم. اما منظور من هی فرانک سیناترا.

Templeman اصلی فرفره بود به عنوان عضو آفتاب گروه پاپ هارپر عجیب و غریب (که آنها تا به حال یک ضربه با یک سال 1967 پوشش نسخه از Simon and Garfunkel را “خیابان 59 پل آهنگ (Feelin’ برروی”). اما به عنوان تمایل خود را به انجام مشکلاتی روبرو او نگه داشته در تمرکز فکر: من می تواند مرد پشت شیشه. و یکی که کار با یک هنرمند و نه اجازه دهید آنها را در تماس با عکس.

و او جعل یک حرفه ای موفق برای بیش از دو دهه در حالی که او کار با ون موریسون (در شماره 1 آمار “شب وحشی”) کمی Feat Eric Clapton سامی Hager, Aerosmith, کارلی سیمون و Nicolette لارسون (او اذعان می کند به nicking آکورد برای او سر و صدا “Lotta Love” از آس را “چگونه” در حالی که اضافه کردن یک sax انفرادی و ضرب و شتم دیسکو برای رادیو).

اما خوانندگان به احتمال زیاد خواهد شد بیشتر علاقه مند در Templeman دو تا از موفق ترین و طولانی ترین مدت همکاری: the Doobie Brothers و ون هیلن.

وجود دارد مقدار زیادی برای طرفداران Doobies اینجا. چگونه “آب سیاه” یک اتفاقی B-side است که هیچ کس به فکر خیلی از, شد, شماره 1 در سراسر کشور آمار پس از یک ایستگاه رادیویی در رونوک ویرجینیا شروع به نواختن آن. یا چگونه یک unconfident مایکل مک دونالد – هنوز هم مطمئن نیستید از جای خود در این گروه در حالی که ظاهرا “subbing” برای اصلی خواننده تام جانستون – فکر “Takin’ آن را به خیابان” خواهد بود فلاپ. Templeman خواهد حتی گرد و خاک کردن پوست خود thumping, مهارت بازی در “چه احمق معتقد است.”

و حتی بیشتر وجود دارد ون هیلن داستان از آغاز زمانی که Templeman شد و خود را قهرمان بعد از دیدن آنها در نزدیکی خالی هالیوود باشگاه (“این بود که آنها به ضرب گلوله از توپ” او به یاد می آورد). او به طور گسترده تحت تاثیر قرار با انرژی و مهارت گیتاریست ادی ون هیلن (“من هرگز به عنوان بسیار تحت تاثیر قرار با یک موسیقیدان بود که من با او در آن شب”).

در واقع جهان به احتمال زیاد هرگز به حال ادی ون هیلن را امضا گیتار تمرین “رويش” تا به حال Templeman اتفاق نمی افتاد به استراق سمع ادی به سادگی از گرم کردن با انگشت ورزش در استودیو و سپس خواستار نوازنده گیتار در واقع آن را ضبط.

An outdoor shot from the set of Van Halen’s “Pretty Woman” video, January 1982.

یک شات از مجموعه ای از ون هیلن را “زن زیبا” تصویری ژانویه 1982.

عکس Donn Landee/حسن نیت ارائه میدهد از ECW

او کمتر شاداب با خواننده دیوید لی راث را محدود توانایی های آوازی حتی رفتن تا آنجا که به نشان می دهد به برخی از قبل از ضبط VH آلبوم که زرق و برق دار در مقابل مرد بود با جایگزین خواننده از گروه دیگری او را مشغول به کار با مونترو. یک مرد به نام…سامی هاجر (هر چند این امر می تواند سال قبل از Templeman دیدم که سوئیچ در واقع مورد).

یک کمی جالب از VH تاریخ است چگونه Templeman رله انفرادی EP او با راث در حالی که ادی ون هیلن hemmed و hawed خود به رکورد بعدی – سر و صدا دیوانه از گرما (با “دختران کالیفرنیا” و “فقط یک شیک پوش/I ain’t Got هیچ کس”)– سهوا تشدید تنش ها در درون گروه است که به طور مستقیم منجر به راث را به خروج.

هر چند خود استادانی ساده لوحی در مورد اینکه شوکه شده که در نتیجه به نظر می رسد ریاکارانه است. به عنوان نشانی از او تصمیم به تولید این گروه بعدی رکورد — در حال حاضر خوی توسط سامی هاجر – به دلیل “نبود واقعا ون هیلن” بدون راث. Templeman می نویسد که او فقط می خواهم این کار را از گروه تغییر نام داد و خود را ون هاجر و یا چیزی مشابه. این گروه کاهش یافته است. و در کلمات Larry David, آنها خیلی خوب با هاجر. بهتر از برخی از Templeman روابط با Morrisons و Doobies و ون Halens به پایان رسید.

در سراسر Templeman همچنین به مقدار زیادی از اعتبار خود را به مهندس برای بسیاری از سوابق او Donn Landee (هر چند که ارتباط خواهد فرای نیز هست). با این وجود Templeman (از طریق Renoff) می آید به عنوان جذاب و دوستانه راوی و راهنمای تور در پشت صحنه ساخت برخی از راک کلاسیک, بزرگترین پرونده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>