جریان کنسرت تماشای 5/6: میدلند و بیشتر

از آن شده است نزدیک به دو ماه پس از من با حضور در یک کنسرت. پست مالون عملکرد در تویوتا سنتر در ماه مارس بود من گذشته و من دارم میرم از دست آهنگ از چگونه بسیاری از من از دست رفته ام در طول این بیماری همه گیر. بنابراین در حالی که ما همچنان در عزاداری تعطیلی برخی از مورد علاقه ما سالن موسیقی زنده – که بسیاری از آنها شده اند جمع آوری کمک های مردمی برای حمایت از کارکنان خود – من به قرار دادن با هم یک لیست دیگر از بهترین اجراهای شما می توانید لذت بردن از راحتی از خانه خود را.

و اگر شما یک موسیقیدان مستقر در یا در اطراف هوستون که می خواهم می شود در این خلاصه هفته, لطفا تماس با من در Facebook و یا توییتر.

میدلند
12 p. m. EDT – مارس 6

میدلند اولین آلبوم بر روی صخره ها به دست آورده تگزاس-بر اساس کشور راک دو نامزد جایزه گرمی و دوم تلاش اجازه دهید آن را رول عرضه در شماره 1 در بیلبورد‘s Top کشور آلبوم. برخی از منتقدان با تشبیه گروه صدا که از یک جلا Dwight Yoakam که بعید است به ناراحتی سه نفر که نام قصیده به یکی از کنتاکی بومی ها. این ژولیده شهری کابوی ها ساخته شده خود را در هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان اولین اوایل این سال قبل از نگرانی بیش از COVID-19 تعطیل رویداد پایین. طرفداران می توانید آنها را بگیر امشب در یوتیوب که در آن آنها را برتر جدیدترین موزیک ویدیو به صورت “هر آهنگ یک Drinkin’ آهنگ” که برای تلفن های موبایل مانند یک خیلی خوب سرود برای coronavirus بلوز.

Norah Jones
3 p.m CST – مارس 7
Norah Jones تبدیل به یک نام خانگی در سال 2002 با انتشار Come Away With Me. سابق تگزاس در اولین آلبوم استودیویی خود را به دست آورده و پنج جایزه گرمی و رفت به گواهی Diamand توسط RIAA. در 18 سال پس از CAWM راه اندازی خود را به جریان اصلی جونز منتشر کرده است یکی دیگر از شش سوابق و آخرین – من را انتخاب کنید تا از روی زمین – منتشر خواهد شد این هفته. در پیش بینی از این نسخه و به جای حمایت از, تور, دانشگاه شمال تگزاس فارغ التحصیل برنامه ریزی شده یک عملکرد از خانه اش که طرفداران می تواند لحن به روز پنج شنبه شب.

وید بون
8 p. m. EDT – مارس 8

مکرر همکار از سفت راجرز وید بوون کار انفرادی است که هر دو فوق العاده و جنبهی. این وکو بومی خود را به ارمغان آورد gravelly خواننده به کاکتوس موسیقی برای صمیمی عملکرد کمتر از یک سال پیش اما با توجه به همه چیز است که اتفاق افتاده در چند ماه گذشته نشان می دهد که احساس می کند مانند آن اتفاق افتاد برای همیشه پیش. خوشبختانه برای طرفداران بون یکی نیست اجازه دهید به یک بیماری همه گیر او را کم کردن سرعت. در اوایل این ماه او منتشر شده جدید تک “Rhinestoned” که ویژگی های همکار دیرین راجرز. در این صورت از ادامه اقامت در خانه سفارشات و قابل فهم سکوت به بازگشت به “عادی” او دعوت کرده است تا طرفداران عملا او را در گاراژ خود را برای بعضی از زنده آهنگ هر شب جمعه.

بن برابر
6 p. m. EDT – مارس 9

بن برابر است کلاسیک آموزش دیده و irreverently شوخ قادر به بلند کردن طرفداران خود قلب از طریق کمدی در یک آهنگ و سپس آنها را به اشک در آینده. در سال 2014 و 2017, کالیفرنیا بومی انجام شده در کنار Houston Symphony Orchestra با بیان هدف معرفی جوانتر علاقه مندان به موسیقی کلاسیک. آهنگ های خود را هر دو دارای گونه های برامده و عاطفی در آهنگ مباهات glib تغزل در کنار و زمینه ای میل برای بشریت است. به جای rockin’ حومه شهر چین – مانند بقیه از ما است – rockin’ خانه خود را این روزها و او را زنده جریان عملکرد در روز شنبه. فقط از او بخواهید به بازی “پرنده آزاد.”

فضل پاتر
8 p. m. EDT – مارس 11

اکثر طرفداران دانست که فضل پاتر و Nocturnals نیست رفتن به ادامه ساخت موسیقی پس از پاتر و درامر مت با مته سوراخ کردن نهایی خود طلاق در سال 2017. اما که نمی خواهد آخرین ما شنیده از ورمونت, مادری که صدای قوی کشیده شده مطلوب مقایسه به امثال تینا ترنر و جنیس جاپلین. رایگان از ورودی از هر جفت باند و یا برچسب ها, خواننده و ترانه سرا شروع به کار در برخی از صمیمی ترین آهنگ های او تا به حال نوشته شده و 11 که در نهایت وارد شده با هم برای دومین انفرادی تفرج نور روز. پس برای اولین بار از آزادی در چهار سال پاتر منتشر شد دو مجرد – “ما خوب بود” و “به عنوان جهان می افتد پایین” – در طول قرنطینه و او برنامه ریزی شده است به زندگی می کنند جریان یک عملکرد از خانه در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>