جریان تولیدات روی حیله و تزویر چشم انداز برای بسیاری از هوستون تئاتر

تقریبا بلافاصله پس از یادگیری موقت تعطیلی تئاتر در سراسر ایالات متحده با توجه به coronavirus به نظر می رسید به عنوان اینکه هر منتقد در امریکا شروع به پر کردن داستان جزئیات راه های مخاطبان می تواند جریان نمایشنامه و موسیقی آنلاین.

می خواهید برای دیدن تونی برنده جایزه زشت, پاتریک استوارت در مکبث یا Brokeback Mountain: The Opera? وجود یک اشتراک سایت شما می توانید جریان آن ، در واقع کاملا چند وجود دارد تئاتر جریان های را انتخاب کنید از هر یک از ارائه نام تجاری خود را از گزینه های عملکرد.

بدون سوال این استقبال بنادر در این تیره-مرحله طوفان ما خودمان را پیدا کنید. اما حضور خود را بلافاصله اعمال فشار بر توقیف تئاتر را به انجام همان. مطمئنا آنها می تواند جریان را نشان می دهد آنها در حال حاضر به انصراف از ما در خانه گیر کرده و از جان گذشته برای هنر عشق ما می تواند لذت بردن از تلاش های ما شرکت های محلی و استعداد.

مطمئنا آنها می تواند افتخار هنرمندان است که سخت کار می کرد تا در این تولیدات و حداقل اجازه می دهد کار خود را به دیده می شود

مطمئنا آنها می تواند جبران بخش کوچکی از فروش بلیط از دست داد با شارژ هزینه برای تماشای عملکرد آنلاین ؟

در هوستون ما هیجان زده به یاد بگیرند که کوچه توجه به تماس زمانی که آنها اعلام کرد آنها می توان جریان تولید خود را از سال 1984که coronavirus نگرانی های بسته کردن فقط یک روز پست باز کردن. اما این کوچه این کوچه. سازمان هنری و منابع مالی است که تحت الشعاع قرار دادن تمام شرکت های دیگر در شهرستان.

خواهد جریان نشان می دهد حتی می تواند یک گزینه برای شرکت های کوچکتر?

Rec اتاق هنر, هنری, مدیر مت Hune قطعا تلاش کرد. “ما در مورد به ضربه بروید و جریان های آینده ما تولید براندن Jacobs-جنکینز’ مناسبمی گوید:” Hune. “ما می خواهم از طریق تمام کانال های نمایشنامه نویس و صدور مجوز از بازی و با حقوق صاحبان سهام به عنوان به خوبی. مدیر ما نبود یک عضو از این مرحله مدیران و طراحان جامعه بنابراین ما نمی باید برای مقابله با این اتحادیه است.”

چه Hune توصیف است حتی نمی تواند اتفاق افتاده اند و حتی یک ماه پیش. قبلا آن را غیر ممکن بود برای یک شرکت به سادگی فیلم تولید و پرتاب آن را آنلاین و به سود و یا به هر دلیل دیگر بدون سخت و اغلب طاقت فرسا دستورالعمل های هنرمند تئاتر/نمایشنامه نویس اتحادیه های کارگری و صدور مجوز سازمان.

اما coronavirus و تلفات مالی آن را سخت در شرکت ها و هنرمندان به طور یکسان قوانین تغییر کرده است از تعامل.

“همه سازمان ها/اتحادیه های کارگری در حال حاضر سست محدودیت های در اجازه می دهد نشان می دهد ثبت می شود و جریان می گوید:” Hune که اشاره می کند که در حالی که او انتظار بیشتر از یک نبرد از سهام آنها بخشنده ترین.

برای بیشتر قسمت ها او گفته بود که او نمی خواهد که به پرداخت هر گونه اضافی به جریان تولید خود را آنلاین. یکی از سخت شرط این بود که چگونه این محتوا را می توان نشان داده شده است. “پلت فرم تا به حال به کلمه عبور محافظت از آن بود که با توجه به دارندگان بلیط به طور انحصاری و در دسترس به آنها را فقط برای دو هفته.”

همه خوب با Hune. مشکل آمد و با فیلمبرداری و نگرانی بیش بازیگر ایمنی.

“ما رسیدن به یک پسر که آیا فیلمبرداری برای HGO می گوید:” Hune. “اما که می شده اند یک هزینه قابل توجه و شرط بود که اگر ما به رکورد آن را نمی تواند انجام شود چرا که اگر این اتفاق بیفتد ما باید برای قرار دادن بهترین پای ما رو به جلو است.”

اما دلیل اصلی Hune تصمیم به کشیدن نشان می دهد که تولید نشده بود و در عین حال به ویژگی های تمرین معنی بازیگران خواهد نیاز به صرف زمان بیشتری را با هم کار بر روی نشان می دهد قبل از هر گونه فیلمبرداری می تواند آغاز خواهد شد. و کار در مورد این تولید به معنای نه بازیگران در یک اتاق تمرین شدید و در زمان لحظات صمیمی بالقوه سلامت و ایمنی وضعیت نه بازیگران و نه Hune شد و در نهایت راحت با.

در حالی که قیمت اتاق تصمیم به ادامه با تایید جریان نشان می دهد میلدرد چتر در حال تلاش برای پیدا کردن اگر آنها می توانید رفتن به آینده.

شرکت صدای آسیا رویداد متشکل از سه خوانش نمایشنامه آسیایی و آمریکایی هنوز به طور بالقوه در این کتاب است. یا آن را ممکن است اگر میلدرد می توانید جریان این رویداد است.
در حال حاضر یکی از سهام بازیگر است که متصل به این پروژه پس از میلدرد مدیر هنری جنیفر دکر. به نام اتحادیه برای کشف گزینه های.

“آنها گفتند که باید این بسته شما می توانید خرید و آن را به هزینه پول بیشتر اما آنها نمی خواهد به من بگویید این مقدار تا زمانی که من به آنها بگویید که تمام جزئیات می گوید:” دکر. “و من نمی دانم کسانی که هنوز رتبهدهی نشده است.”

به خاطر خوانش در حال ارائه با جامعه آسیا تگزاس مرکز دکر نمی تواند ارائه اطلاعات re بلیط و یا قیمت و یا حتی آنچه که پلت فرم سری ممکن است نشان داده شده است بنابراین در حال حاضر دست خود را گره خورده است.

وقتی که می آید به حق امتیاز/بازی صدور مجوز خدمات و تولید یک رویداد آنلاین دکر است و همچنین هدف قرار دادن موانع. “آنها نمی خواهد به من اطلاعات بده جز به می گویند که آن را از اساس مورد به مورد می گوید:” دکر. اما او احساس می کند که به عنوان چیزهایی که حرکت به جلو گمنام و موانع را کاهش دهد. “همانطور که همه چیز شروع به در حال تحول, من فکر می کنم آنها در حال تلاش به آمده تا با قوانین جدید در مورد همه چیز بر اساس چه خبر است. من احساس کردم که به نام من است که من سوال است که آنها فقط نمی دانم هنوز رتبهدهی نشده است. پس از آن ممکن است بهتر است.”

میلدرد فصل نیز شامل هوستون نمایشنامه نویس الیزابت دلسرد جدید بازی دندان & دم در اواخر ماه مه است که هنوز لغو شده است. دکر است که فکر می کردم در مورد این ایده از جریان آن اگر همه چیز را بهبود نمی بخشد اما به نظر می رسد مانند عدم امکان برای شرکت های کوچک.

“این همان تماشای یک نمایش در ویدئو مگر اینکه شما یک دسته از مردم فیلمبرداری می گوید:” دکر. “کوچه گفت: آن را برای رفتن به آنها را دو هفته به فیلم 1984 و آن را ویرایش کنید. که مانند یک کل فیلمسازی تیم…..نوع تولید فیلم ما می توانیم است.”

دکر احساس می کند که یک کم با تکنولوژی هیچ چیز فانتزی رویکرد می تواند کار را برای این شرکت به خواندن سری اما او می خواهم نیاز به تولید چیزی به مراتب بیشتر جلا برای تولید کامل. چشم انداز او مطمئن نیستید از نظر مالی. “اگر من تا به حال تولید در حال اجرا در حال حاضر شاید. اما به پرداخت هزینه برای مواد و فضا و استعداد برای آنچه که ما می خواهم که قادر به بازیابی آنلاین, آن را احتمالا ارزش آن را برای من می گوید:” دکر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>