خدمات جریان کابل شبکه نمایش پشتیبانی برای جامعه سیاه و سفید در میان جورج فلوید تظاهرات


Hulu, نخست, تصویری, Netflix همراه با مهندس و تلویزیون یک شیر رسانه های اجتماعی برای پشتیبانی از صدای

جریان خدمات و شبکه های کابلی با استفاده از رسانه های اجتماعی شنبه شب به پشتیبانی آفریقایی-آمریکایی جامعه معترض را در سراسر کشور بیش از مرگ جورج فلوید در اوایل این هفته در مینیاپولیس در حالی که در بازداشت پلیس.

Netflix بکشد در یک توییت گفت: “ما یک پلت فرم است و ما یک وظیفه برای ما سیاه اعضا و کارکنان و سازندگان و استعداد به صحبت کردن.” جریان خدمات افزود: “به سکوت همدست است. سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

آمازون نخست تصویری نیز توییتی که مخفف آن توسط جامعه سیاه و سفید. “ما با هم ایستاده با جامعه سیاه و سفید — همکاران و هنرمندان و نویسندگان و گوهای تولید کنندگان و بینندگان ما — و همه متحدان در مبارزه علیه نژادپرستی و بی عدالتی است.”

Hulu نیز در توئیتر خود نوشت: “ما از سیاه و سفید زندگی می کند. امروز و هر روز. شما دیده می شود. شما شنیده می شود. و ما با شما هستیم.”

کابل شبکه تلویزیون یک و Starz نیز توییتی حمایت خود را به صورت سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را به عنوان به خوبی به عنوان سازمان هایی مانند NAACP و ColorofChange.org.

مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین روز جمعه به اتهام قتل درجه سوم بعد از اینکه فیلم برداری زانو در Floyd گردن در حالی که تلاش برای دستگیری او. این حادثه را برانگیخته روز از تظاهرات و ناآرامی در سراسر کشور است.

مرتبط با: CNN خدمه بازداشت شده در مینیاپولیس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>