استرس بر استرس’: گیر در خانه و در دقیقه تلفن همراه, تنسی, خانواده مبارزه با انزوای اجتماعی

Tori Wentz خوب روز اغلب پر از استرس دستکاری چندین دکتر و درمان قرار ملاقات برای او 11 ساله پسر ریکی که نابینا ناشنوا و فکری غیر فعال است.

سابق پرستار به تصویب رسید ریکی بومی غنا شش سال پیش. نیازهای پزشکی خود را به سرعت پیشی گرفت و زندگی او است. Wentz, 56, سرانجام, کار متوقف شد و سپس به فروش می رسد ماشین خود را قطع تلفن خود را برنامه ریزی و رفت با خواهر او.

هفته گذشته Wentz مخالفت با یک میزبان از عوامل استرس زا اضافه شده: با اقامت در خانه بخشنامه در محل Wentz سوختن بود از طریق محدود دقیقه در رایگان “تاسیسات” تلفن همراه او می شود به عنوان بخشی از یک برنامه فدرال برای کم درآمد افراد است.

او با استفاده از تلفن برای رسیدن به پزشکان و مددکاران اجتماعی که بخشی از ریکی مراقبت تیم به مرتب کردن بر اساس چگونه به نگه داشتن خدمات در محل در حالی که پسرش را در مدرسه عمومی آموزش و پرورش ویژه برنامه بسته شد.

“من حتی قادر به تماس با خانواده و یا دوستان” Wentz گفت. “من save all my دقیقه برای پزشکان است.”

تعطیلی مدارس و “امن تر در خانه” دستورات اجرا شده در استان ها در سراسر ایالت تنسی در پاسخ به COVID-19 بحران را در تنگنای زندگی خانواده محدود پدر و مادر و فرزندان به بی امان با هم در خانه و عدم توسط مدرسه تاریخ بازی یا گردش خانواده.

مالی و عاطفی تاثیر چنین جداسازی عمیقا نگرانی کریستن Davis, رئيس جمهور و مدیر عامل جلوگیری از کودک آزاری در تنسی است.

PCAT اجتماعی کارگران به طور منظم بازدید فهرستی از حدود 400 خانواده در هر سال در سراسر ایالت تنسی. بازدید کارکنان به عنوان طرفداران برای خانواده ها با کودکان که نیاز به خدمات اضافی و کار به طور مستقیم با پدر و مادر در حال توسعه پرورش روابط — کمک به پدر و مادر را در خانه اسباب بازی با کودکان خود را به آنها را بخوانند و درک نیازهای رشد دیویس گفت:.

کسانی که در شخص بازدیدکننده داشته است به پایان رسید با شیوع کروناویروس.

“بسیاری از خانواده های ما در خدمت هستند جدا شده در حال حاضر,” او گفت:. “در حال حاضر آنها در مواجهه با از دست دادن درآمد به عنوان شغل حذف و ناامنی غذایی. این می افزاید: استرس بر استرس است.”

به جای PCAT 40 مددکاران اجتماعی در حال تلاش برای رسیدن به خانواده های ویدئو کنفرانس و یا تماس های تلفنی.

اما تلفن و تصویری دسترسی در میان بزرگترین موانع PCAT مشتریان بسیاری از آنها با تکیه بر “تاسیسات” همراه یک برنامه فدرال است که به رایگان و یا کم هزینه تلفن همراه به خانواده های کم درآمد. تلفن همراه پوشش مدیریت خصوصی بی سیم شرکت است.

برخی از کسانی که در شرکت های خصوصی باید گسترش پوشش در پاسخ به همه گیر اما خدمات هنوز با محدودیت. در تنسی Safelink بی سیم فراهم می کند 350 دقیقه از زمان تماس در هر ماه به علاوه 3 GB از داده ها. این شرکت هفته گذشته اضافه شده 5 گیگ یک ماه رایگان استفاده از داده برای کم درآمد کاربران اما نگهداری آن دقیقه محدود کردن همان.

تضمین بی سیم یکی دیگر از تنسی نجات دهنده اضافه شدن تماس نامحدود به آن 350 دقیقه محدود و اضافی 6 GB از داده ها از طریق مارس 20.

“ما چالش اصلی است که هنوز هم دسترسی به,” دیویس گفت:. “خانواده محدود در دقیقه با آنها به صحبت کردن با ما.”

نیازهای فوری

خانواده ها باید گزارش فوری نیاز دارد. در میان آنها: شيرخشک و پوشک بچه و دستمال مرطوب بچه.

بسیاری از خانواده ها PCAT با این نسخهها کار ندارد و حمل و نقل برای رسیدن به فروشگاه و یا فروشگاه مواد غذایی در کلیساها و مدارس و کسانی که زندگی در مناطق روستایی باید گفت: مددکاران اجتماعی که زمانی که آنها می توانید به فروشگاه ها, قفسه ها خالی هستند.

اهدا کنندگان خصوصی باید پا به جلو برای کمک به این سازمان منابع خرید آنلاین از سایت آمازون و دیگر خرده فروشان است که می تواند ارائه به خانواده دیویس گفت:.

دیویس نگرانی محدود تماس های تلفنی و تحویل نمی خواهید به اندازه کافی باشد.

“نگرانی از این است که به عنوان یک خرید اینترنتی بودن قرنطینه با coronavirus, کودک آزاری در حال رفتن به بالا,” دیویس گفت:. “و اگر این کودکان به تعامل با مربیان و مردم در جامعه در خطر است که کودکان در حال متوجه شده است.”

کاهش قابل توجهی در کودک آزاری, گزارش یک نگرانی واقعی’

اداره خدمات کودکان نیز مجبور به وفق دهند.

آژانس — که به بررسی کودک آزاری و غفلت در عمل دولت تقویت سیستم مراقبت و عقد قرارداد با سازمان های خصوصی به اجرای گروه خانه ها و موسسات — روشن به ویدئو کنفرانس زمانی که ممکن است برای بررسی در خانواده است.

DCS دریافت اجازه از دولت فدرال کودکان اداره به انجام مورد نیاز مسئول پرونده بازديد از راه دور یک سخنگوی گفت. Caseworkers ادامه به چهره-به-چهره بازدیدکننده داشته است به بررسی گزارش اولیه از سوء استفاده و یا غفلت.

زمانی که چهره به چهره بازديد انجام شده کارکنان در پیشبرد برای انجام یک پرسشنامه سلامت برای تعیین اگر وجود دارد هر گونه خطر در مراجعه و به دنبال دستورالعمل از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و تنسی وزارت بهداشت زمانی که آنها در دیدار با خانواده ها در فرد گفت: Jennifer Donnals این سخنگوی.

سازمان دیده است کاهش قابل توجهی در کودک آزاری گزارش پس از وقوع.

وجود دارد 7,873 تماس به کودک به کودک آزاری خط تلفن از مارس 1-22, 2019 در مقایسه با 6,891 از مارس 1-22, 2020.

“این یک نگرانی واقعی است که,” Donnals گفت. “بسیاری از گزارش کودک آزاری و غفلت آمده از معلمان مراقبت از کودکان و کارگران و متخصصان پزشکی — همه از آنها دیدن کودکان به طور منظم با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“با این حال با سطوح بالاتری از استرس در این نامشخص زمان کودکان در حال cooped با والدین یا مراقبان برای مدت زمان طولانی تر و تاثیر است که بیکاری ممکن است در خانواده تعدادی از کودکان در حال آزار جسمی و یا نادیده گرفته شده است که به طور بالقوه برای رفتن به بالاتر از حد نرمال است.”

Wentz گفت: این بیماری همه گیر به حال یکی دیگر از هزینه برای پسرش. ریکی تولد پدر و مادر زندگی می کنند در غنا و نگه داشته اند در تماس پس از تصویب.

جدا شده در خانه Wentz استفاده کرده است تقریبا همه تلفن رایگان برنامه دقیقه این ماه است. او شده است قادر به در تماس باشید.

“آنها نگران او بیش از حد” او گفت:.

بیشتر: پدر و مادر: ما نمی باید به طور کامل در طول coronavirus بحران, اما ما نیاز به حضور | نظر

راهنمایی های پدر و مادر در طول COVID-19 بحران از جلوگیری از کودک آزاری در تنسی

• رسیدن به دیگر پدر و مادر و یا دوستان از طریق تلفن و یا چت تصویری. نگه داشتن در ذهن بسیاری از پدر و مادر جدا شده و بچه ها در حال حاضر و شما به تنهایی نیست.

• هنر و صنعت یک خانواده برنامه برای خودتان است که ارائه یک حس طبیعی است. همه چیز به عنوان ساده به عنوان رفتن به رختخواب در همان زمان و خوردن صبحانه در عین حال مفید برای والدین و کودکان به طور یکسان.

• خاموش کردن اخبار و بازی های بازی.

• استراحت حتی اگر آن را فقط رفتن به اتاق های مختلف و یا پله خارج برای چند دقیقه آرام.

• خودتان را فضل است. در حال حاضر زمان به استرس در مورد پدر و مادر کامل. شما ممکن است مجبور به انعطاف پذیر تر می شود در چیزهایی مانند زمان روی صفحه نمایش. عمل این نوع از پدر و مادر است که با این نسخهها کار بهترین برای شما در وضعیت خود و احساس گناه در مورد آن.

• دولت کمک به عمل 24 ساعت در هر روز:

تنسی پدر و مادر تلفنی (با شماره) 1-800-کودکان)

تنسی خشونت خانگی با خط تلفن (1-800-356-6767)

رسیدن به آنیتا Wadhwani در [email protected] یا 615-259-8092 و در توییتر @AnitaWadhwani.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>