تاکید مداوم در مورد از راه دور یادگیری ؟ در اینجا چگونه خانواده خود را می تواند زنده ماندن

هزاران نفر از Knox County دانش آموزان در حال بازگشت به مدرسه اما هیچ کس راه رفتن را از طریق سالن نواز با دوستان در مورد و یا آماده شدن برای تست استاندارد – آنها در حال ادامه برای ورود به سیستم خود را از جداول آشپزخانه و چیدن بسته های برگه.

آموزش آنلاین یکی از بسیاری از فعالیت های روزانه است که نگاه متفاوت در میان coronavirus گسترش یافته است. والدین و دانش آموزان در حال گرفتن استفاده می شود به راه دستکاری و کار و بازی و یادگیری بیش از مسافت های طولانی است.

“ما در آنچه که بسیاری از مردم خواستار ‘بحران تحصیل'” گفت: Amy Broemmel استادیار ابتدایی و ادبی آموزش و پرورش در دانشگاه تنسی است. “این را به همه ما انجام آنچه ما می توانید از طریق این واقعا به چالش کشیدن زمان در تاریخ ما است.”

چالش واقعی است, اما آن را نیز یک فرصت برای خانواده ها به هم متصل و یادگیری از یکدیگر است. در اینجا برخی از راهنمایی:

برنامه روز

اولین چیزی که کارشناسان توصیه می کنند که برای ایجاد یک برنامه. اما این کار نیاز به نگاه دقیقا مانند برنامه کودکان در مدرسه است.

“من دیده ام مردم ارسال چیزهایی که از معلمان با برنامه دقیق و من فکر می کنم برای بسیاری از والدین این است که نه تنها واقع گرایانه” گفت: Anthony Pellegrino, دانشیار علوم اجتماعی آموزش و پرورش در دانشگاه تهران.

بسیاری از پدر و مادر در حال کار تمام وقت از خانه و منابع مختلف و پویایی است که بدان معنی است که هیچ راه دور تجربه یادگیری است که رفتن به همان. لری Caudle استادیار در گروه کودک و مطالعات خانواده در دانشگاه تهران می گوید: نمی توان تحت فشار با آنچه که مردم دیگر در حال انجام است.

“آموزش آنلاین به این معنا نیست که یک کودک باید نشستن در مقابل یک کامپیوتر برای ساعت در روز — به این معنی ارائه غنی تجارب یادگیری در یک محیط مختلف,” Caudle گفت.

چقدر زمان باید بچه ها صرف آموزش آنلاین?

هنگامی که ساخت یک برنامه با کودک خود را, شما باید در ذهن نگه دارید چقدر زمان ترم باید در واقع ، مدارس به منظور آموزش گروه زیادی از کودکان در یک بار. در خانه, پدر و مادر باید فرصتی برای کار با کودکان خود را در یک.

“کلاس معمولا 20-25 بچه ها. که نیاز به مقدار زیادی از زمان انتقال به هر کس در کار است. آنلاین ترم فقط نمی کشد همان مقدار از زمان” Broemmel گفت:

او توصیه می کند که کودکان در مهد کودک به کلاس دوم صرف حداکثر 90 دقیقه در مدرسه. نمرات 3-5 باید صرف بیش از دو ساعت است.

تشویق کودکان بزرگتر به صرف 30 دقیقه برای هر کلاس آنها به طور معمول اما انتظار نداریم که آنها را به کار برای بیش از سه ساعت در هر روز. Broemmel بر به روز با خواندن خارج از زمان و بررسی منافع خود.

بسته به سن و توانایی های یک کودک پدر و مادر ممکن است نیاز به بیشتر یا کمتر نظارت.

حداقل کارشناسان نشان می دهد که کودکان خواندن و نوشتن یاد بگیرند که در مورد چیزی است که آنها علاقه مند در داخل و خارج از بازی هر روز.

مطلع: ثبت نام برای Coronavirus تماشای عضویت در خبرنامه برای دریافت آخرین به روز رسانی.

پیدا کردن خانواده خود روال جدید

والدین همچنین باید پیدا کردن یک روال است که برای آنها کار می کند. Broemmel با این نسخهها کار در صبح در حالی که فرزندان او در خواب. او می گوید که کودکان به طور کلی لازم نیست به اندازه کافی خواب در طول سال تحصیلی آنها را کمتر و کمتر به عنوان روز می رود. Broemmel را انتخاب و به کار در صبح هنگامی که او را بیشتر مولد و اجازه می دهد تا کودکان خود را برای شروع روز خود را هنگامی که آنها احساس می کنید بهترین خود را.

“این یک روش مفید از آنجا که پدر و مادر می توانید آرام زمان آنها نیاز به کار و آن را اجازه می دهد تا بچه ها به شکل خود به خود برنامه” پلگرینو گفت.

تعیین مرز برای خودتان راه دیگری برای تعادل کار و مراقبت از کودکان.

“معمولا هیچ چیز به خوبی می گذرد اگر شما در حال انجام هر دو در همان زمان” Caudle گفت. “سعی کنید کنار گذاشتن دو ساعت برای کار و سپس قرار دادن لپ تاپ خود را در یک اتاق دیگر زمانی که شما با کودکان خود را.”

صحبت کردن با کودک خود در مورد یادگیری خود را

درخواست کودکان چگونه کار می کنند, بهترین, آنچه آنها می خواهم به کار و آنچه آنها نیاز دارید می تواند به تسکین برخی از استرس که وزن بر پدر و مادر است.

“این است که زمان خوبی برای اجازه دهید بچه های خود را کشف منافع به جای تمرکز بر نقد و بررسی بسته های اطلاعاتی و برگه تمام روز” Broemmel گفت. “فکر می کنم در خارج از جعبه و پیدا کردن راه هایی برای ترکیب آنچه که دوست دارند به آنچه آنها را به انجام.”

Pellegrino می گوید که هر پدر و مادر می تواند یادگیری سرگرم کننده و آسان در منزل. آن را فقط طول می کشد ارتباطات و خلاقیت است. اگر فرزند شما علاقه مند در علم تجربه است. اگر آنها لذت بردن از ریاضی محاسبه محیط یک اتاق. اگر آنها مانند مطالعه اتصال به یک نویسنده جلسه پرسش و پاسخ آنلاین.

شما می توانید پیدا کردن مقدار زیادی از منابع با جستجو در اینترنت و درخواست معلمان برای, توصیه, اما, گام اول است برای شروع با کودک خود.

منابع:

  • “اصل لیست از چیزهایی را به انجام”
  • PBS Kids
  • شب بخیر با دالی
  • ناهار Doodles با مو ویلمز

را نادیده بگیرد coronavirus

در حال حاضر زمان گیج کننده برای همه و نه فقط کودکان است. Caudle می گوید که بسیاری از کودکان ممکن است بدانید دقیقا چه آنها احساس در حال حاضر و آن را OK.

“کودکان باهوش هستند و بیشتر از اغلب نمی دانم بیشتر از ما فکر می کنم آنها را. این به ویژه مهم است که به بررسی کنید و اجازه دهید آنها را منجر گفتگو” Caudler گفت. “من با استفاده از یک خلق و خوی نمودار برای به دست آوردن یک حس چگونه آنها احساس اما آن می تواند به عنوان آسان به عنوان درخواست.”

Pellegrino نیز می بیند گفتگو در مورد آنچه در جریان است به عنوان تعلیم لحظات است که می تواند کمک به کاهش احساسات منفی کودکان ممکن است احساس.

“این یک فرصت خوب برای آنها را به یادگیری در مورد مدیریت بحران در زندگی است. وجود دارد اقتصادی و نژادی و درس علوم اتفاق می افتد در حال حاضر” پلگرینو گفت. “کار از طریق این مسائل باعث می شود آنها را معقول و منطقی به جای fearmongering.”

برای مثال صحبت کردن با کودکان که نمی فهمم چرا آنها نمی توانند بازی با دوستان در مورد چگونه ما باید به تغییر روال زندگی روزانه برای ایمنی است یک راه عالی برای اتصال خود به پرسش ها و نگرانی های قابل اجرا ،

تاکید کرد مغز در تلاش برای یادگیری به طوری Broemmel و Caudle توصیه پدر و مادر به اولویت سلامت روانی فرزندان خود را و خود را.

“این برای ما مهم است برای اطمینان بخشیدن به آنها از طریق به اشتراک گذاری تمام راه ما در حال نگه داشتن آنها را امن” Caudle گفت.

به خودتان لطف

آخرین و مهم ترین چیز برای پدر و مادر به انجام این است که به خود و خانواده خود را فضل در این زمان بی سابقه.

Caudle نشان می دهد کاهش به آموزش آنلاین با چیدن یک موضوع منطقه به تمرکز بر روی قبل از تغییر تمام برنامه خود را در اطراف آموزش فرزند خود را. این “کمتر بیشتر است” روش” می تواند کمک به پدر و مادر و کودکان به طور یکسان استفاده می شود به یک راه جدید برای زندگی و یادگیری است.

“ما در حال تلاش برای قرار دادن بانداژ روی زخم خمیازه,” Broemmel گفت. “ما نمی توانیم تکرار مدرسه و یا حتی homeschool. همه ما می توانید انجام دهید این است که بهترین های ما برای دریافت از طریق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>