مطالعه: FCC طیف حرکت را اضافه کنید $183B به اقتصاد


وای فای رو به جلو مطالعه به نظر می رسد در باز 5.9 GHz, 6 GHz به بدون مجوز استفاده

FCC را برنامه ای برای باز کردن تا 6 گیگاهرتز و 5.9 GHz گروههای بدون مجوز Wi-Fi را اضافه کنید حداقل $183.44 میلیارد دلار به اقتصاد ایالات متحده بیش از پنج سال آینده.

است که بر اساس یک مطالعه جدید منتشر شده و بودجه توسط WiFi رو به جلو که اعضای آن عبارتند از: کابل های پهنای باند و ارائه دهندگان خدمات کامپیوتری و شرکت های فن آوری.

هر دو FCC طیف تلاش هستند بخشی از بزرگتر فشار برای طیف بیشتری برای 5G بی سیم پهن باند.

مرتبط با: Pai پیشنهاد استفاده از دو 5.9 GHz Band

اقتصادی افزایش بدیهی است مهم تر از همیشه با توجه به همه گیر رانده خاموش و اقتصادی خود را پس.

این مطالعه از دکتر پل کاتز مدیر استراتژی کسب و کار sesearch در کلمبیا موسسه Tele-اطلاعات و رئیس مخابرات خدمات مشاوره در می یابد که به اشتراک گذاری آن بین گروههای دارای مجوز و بدون مجوز کاربران را اضافه کنید $106 میلیارد دلار به تولید ناخالص داخلی با افزایش سرعت پهنای باند و در نتیجه accellarating اینترنت از همه چیز و واقعیت افزوده/مجازی (AR/VR) واقعیت بازار است.

در نهایت آن را پیش بینی کرد یکی دیگر از 8 میلیارد دلار در “مصرف مازاد” thans به سرعت پهنای باند را افزایش می دهد.

مرتبط با: فورد پشت Pai را V2V سازش

یکی دیگر از $69 میلیارد خواهد آمد در صرفه جویی در سرمایه گذاری بی سیم ترافیک و فروش از Wi-Fi و علیرضا/VR تجهیزات.

FCC است پیشنهاد آزاد کردن کاهش 45 مگاهرتز از 5.9 GHz باند بدون مجوز استفاده از, رزرو بقیه خودرو-به-خودرو خدمات ارتباطات است که قبلا کل 75 مگاهرتز. همچنین با توجه به نحوه آزاد کردن طیف در 6 GHz band به اشتراک گذاری با شرکت های نرم افزار و شبکه و دیگر وقت کاربران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>