خیره کننده یک بار در این جزیره کامل حواس پرتی از کتاب در TUTS

دانستن است که یک تور تولید مانند یک بار در این جزیره تفریحی, تولید, بر خاست چهارم از یک نشان می دهد که دستگیر جایزه تونی برای بهترین احیای در سال 2018 قطعا می تواند افزایش برخی از انتظارات برخی از امید. اما به نظر می رسد تولید در اینجا در هوستون حسن نیت ارائه میدهد از تئاتر زیر ستاره ها آمد و آماده برای برآورده نمی کنند اما بیش از هر انتظارات امیدوار است هر چه.

اما بیایید از ابتدا شروع.

یک بار در این جزیره باز می شود بر روی یک جزیره در جزایر آنتیل که در آن می دوزند طوفان می ترساند یک دختر کوچک با آن شدت. مردم در اطراف او در تلاش برای منحرف کردن او با یک داستان آنها در مورد یک دختر جوان یتیم در بر داشت پس از طوفان. این دختر بچه به نام Ti Moune رشد می کند به یک زن جوان با او همیشه سر در ابرها, تعجب آنچه که او هدف این است که چرا او را نجات داد همه کسانی که سال پیش. Ti Moune خواستار خدایان برای پاسخ و خدایان – آب (Agwe) زمین (اسکا) و عشق (Erzulie) همراه با یک “حیله گر دیو مرگ” (پاپا Ge) – پاسخ بسیار جالب در راه است. آنها هماهنگ Ti Moune جلسه با یک مرد جوان دانیل Beauxhomme چه کسی او را نجات پس از با یک ماشین تصادف. بلافاصله او می افتد در عشق با او حتی حمایت او زندگی خود را نجات دهد.

مشکل – از آنجا که همیشه وجود دارد یک مشکل این است که آنها می آیند از جهان جدا است. Ti Moune یک روستایی است در حالی که دانیل از نسل اشراف زاده فرانسوی/نشین (سفید) بود که در اجرای این جزیره توسط پسر او با یک جزیره زن (سیاه و سفید) یک مرد که (در راه او) و لعنت تمام فرزندان خود را با درونی نژادپرستی.

اگر من به شما بگویم که لین mj gottlieb (نوشت که کتاب و شعر در حالی که Stephen Flaherty موسیقی تشکیل شده) الهام گرفته شده بود در سال 1985 کتاب من, عشق من, عشق یا دختر دهقان توسط رزا مرد که خود یک بازگویی از “پری دریایی کوچک” – هانس کریستین اندرسن نه دیزنی نسخه) می تواند به شما حدس می زنم که در آن این است که ؟ حتی اگر شما می توانید مدیر Michael Arden سر این سریع ء هرگز اجازه می دهد تا تولید می دهد که شما هیچ وقت به فکر می کنم بیش از حد سخت در مورد آنچه در آینده. آن را جمع و جور و بی امان در 90 دقیقه بدون وقفه با تکیه بر مهارت هر کس که این را به وضوح خوبی روغن ماشین رفتن شروع با بازیگران.

Courtnee کارتر به ارمغان می آورد و جذاب ساده لوحی و شناور روح به Ti Moune نه به ذکر است یک افزایش صدا و وای-شایسته توانایی رایت کردن کف رقص. به طور جدی, “Ti Moune رقص” است که به راحتی برجسته نشان دادن اوج کامیل A. Brown دیوانه پویا طراحی رقص و نوع شماره شما صبر کنید برای giddy با پیش بینی.

یک بار در این جزیره بر Ti Moune است (و بنابراین کارتر) سفر, اما به اندازه کافی نمی توان گفت در مورد قدرت از نوازندگان است که او را احاطه کرده.

فیلیپ Boykin و دانیل لی گریوس هستند مظهر راحت واسوده راحتی و با محبت و آغوش باز Ti Moune را پدر و مادر خوانده. تایلر هردویکک دانیل دنبال یک مسیر است که می بیند هردویکک رفتن از دور به نهایت بی فایده با توقف کوتاهی در زمین از شیفتگی است. و پس از آن وجود خدایان است.

Jahmaul Bakare قدرتمند و ثابت حضور به عنوان Agwe وام خود رزونانس صدا به آهنگ های متعدد در سراسر نشان می دهد و کایل Ramar فریمن به عنوان اسکا می دهد که تولید آن واقعا نشان می دهد توقف شماره با اسکا را “مادر را فراهم خواهد کرد.”

Kyle Ramar Freeman as Asaka and Courtnee Carter as Ti Moune in the North American Tour of Once On This Island.گسترش

کایل Ramar فریمن به عنوان اسکا و Courtnee کارتر به عنوان Ti Moune در تور آمریکای شمالی از یک بار در این جزیره.

عکس مارکوس جوآن

Cassondra جیمز زینت هر صحنه با یک Glinda جادوگر خوب-نوع خیرخواهی به عنوان Erzulie. او برای تلفن های موبایل کاملا دوست داشتنی آواز “قلب انسان” و به همان اندازه دوست داشتنی هستند ملودی های او به ارمغان می آورد به چندین شماره با او رابطه جنسی. و به عنوان پاپا الکتریک Tamyra خاکستری است یک درنده در مرحله. او slinks, ساقه و حملات او شوم سوهان بی رحمانه چاقو از طریق صحنه برای حداکثر تاثیر.

پرتاب در حال بارگذاری-بچه ناز – Mimi Crossland – برای اندازه گیری خوب و بسیار وجود دارد برای شکایت در مورد اینجا.

مجموعه بازیگران این جمعیت به هر چیزی کمتر از خیره کننده. منظره طراح Dane Laffrey چشم انداز این مجموعه را می توان با کلماتی مانند سالم و موقت است, اما آن را یک آفتاب پرست بیش از حد – سازگار پاسخگو و قادر به رول با مشت (و یا ضربه) ، (خلاقیت در ساخت و پاسخ نوری المالکی از یک ماشین در یک صحنه به خصوص به یاد ماندنی.)

کلینت راموس را با لباس های, پیشنهاد, پاپ, از, رنگ, های خود را تحرک متضاد به خوبی با hunks از ضایعات فلزی نوار مجرای و پاره برزنت در اطراف مجموعه. مانند نشان می دهد که آسان به شروع آن اعضای بازیگران بر روی صحنه در حال حاضر در شخصیت به عنوان مخاطبان قطره به تئاتر راموس برطرف شخصیت خود را – یعنی خدایان – به لباس های خود را و تکامل است که قطعا چشم به صورت چاپگر.

ژول فیشر و پگی Eisenhauer مسئول طرح روشنایی است که طیف وسیعی از جامد و قابل اعتماد به فلورسنت و نمایشی با به یاد ماندنی کمی سایه تئاتر درس تاریخ با توجه به زیبایی. پیتر Hylenski را soundscape (اقتباس شده برای این تور توسط شانون Slaton) قوی است به خصوص با همه “یافت” ابزار و تمام diegetic (اگر شما خواهد شد) صدا. نوازندگان تحت سرپرست موسیقی Chris فنویک اقامت در سطح دوم از Laffrey دو لایه, مجموعه, که در خود و برای خود فراهم می کند یک لایه از غنا به تولید.

شایان ذکر است که مخاطبان پر صحنه نشسته عمدتا به عنوان یک گروه در یک طرف. آن را احتمالا بسیار سرد تجربه اگر شما یکی از آنها هستید اما از مخاطبان آن به نظر نمی رسد برای اضافه کردن هر چیزی به تولید. از سوی دیگر به نظر نمی رسد به هر چیزی بدتر است یا نه.

این تور تولید از یک بار در این جزیره درجه یک, اما این حرکت ثابت و Flaherty calypso-با الهام از ریتم می تواند تنها منحرف کردن اذهان از stewart oates ناراحت کننده کتاب برای مدت طولانی. در نهایت یک دلیل وجود دارد دیزنی تغییر اندرسن را پایان زمانی که آنها ساخته شده از پری دریایی کوچکبه طوری که شما پس تم مانند نهادینه و درونی نژادپرستی colorism و یک سیستم طبقه بالای داستان خود را و نگه داشتن خود را پایان دادن به – آن را همراه با یک حس – به عنوان او به من گفت که Ti Moune سرنوشت نازل شده است – “این درست نیست.”

اجرای برنامه در حال برنامه ریزی برای 7:30 p. m. روز سه شنبه از طریق پنج شنبه ها و یکشنبه 8 بعد از ظهر روزهای جمعه و شنبه و ساعت 2 بعد از ظهر روزهای شنبه و یکشنبه در سرگرمی مرکز هنرهای نمایشی 800 Bagby. از طریق آوریل 1. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-558-8887 و یا بازدید tuts.com. 40 دلار به $129.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید