محکم ایالات متحده پهنای باند سیستم جان سالم به در COVID-19 استفاده ضربت با تشکر فدرال سیاست ITIF گزارش آمده


اگر چه ایالات متحده پهنای باند شبکه های اب و هوای COVID-19 ترافیک افزایش ترافیک بهتر از پیشرفته ترین کشورها “کاستی های رقابتی شبکه های [که] آیا به اندازه کافی” خدمت به مشتری “باید galvanize سیاستگذاران برای اطمینان از پهنای باند می تواند در خدمت به عنوان یک تاسیسات ضروری برای همه از جمله کم درآمد و ساکنان روستایی” با توجه به فناوری اطلاعات و نوآوری بنیاد. ITIF صادر شده خود را “درسهایی از همه گیر” گزارش روز دوشنبه (13 ژوئیه) نشان می دهد که صفحه اصلی پهنای باند ترافیک است تا بین 20 و 40 درصد نسبت به یک سال پیش. این نتیجه گیری که “تکیه بر امکانات مبتنی بر رقابت و نور-لمسی, تنظیم, تنظیم صحنه برای سازگار بالاتر از متوسط سرمایه گذاری خصوصی است که پایدار ایالات متحده شبکه های پهن باند از طریق این بحران است.”

اما ایالات متحده باید “یک قوی تر برنامه یارانه کم درآمد پهنای باند کاربران است که می تواند تورم با بحران های مثل این یکی می گوید:” نویسنده این گزارش داگ ترمز که هدایت واشنگتن فکر می کنم تانک پهنای باند و طیف سیاست های برنامه است. “بسیاری از خانواده ها با کودکان در سن مدرسه باید پهنای باند در دسترس به آنها را, اما برخی فاقد منابع به اشتراک و یا خرید رایانه است.”

“کنگره باید از طریق منابع مالی عمومی یک برنامه به موجب آن مدارس قادر به خرید دستگاه های محاسبات” این گزارش نشان می دهد. “در همان زمان ابزار در FCC را E-نرخ برنامه می تواند گسترش به بازپرداخت مدارس برای نقاط Wi-Fi و یا سیمی پهنای باند نصب و راه اندازی کیت به ارائه اتصال برای دانش آموزان در خانه های خود.” ITIF می گوید که FCC چنین اقتدار امروز “اما کنگره باید روشن قرار داده و منبع مالی مطمئن تر در امان باشد.”

مرتبط با: COVID-19-مربوط به پهنای باند بودجه لایحه معرفی شده

“با وجود اهمیت افزایش پهنای باند در طول COVID همه گیر بسیاری هنوز به تصویب یک پهنای باند ثابت شبکه در خانه خود را. این است که به دلایل مختلف اما معمولا ناشی از ترکیبی از قیمت و عدم درک ارتباط و گزینه ای برای جایگزین مانند پهن باند تلفن همراه از طریق گوشی های هوشمند است.”

ITIF مطالعه تایید طرح در FCC و در کنگره برای دیدار با “فوری کوتاه مدت نیاز به یارانه کمک می کند که آمریکا خود را پرداخت پهنای باند صورتحساب از جمله تعهد توسط صدها نفر از ارائه دهندگان پهنای باند نه به قطع مصرف کنندگان زمانی که آنها قادر به پرداخت.

مرتبط با: NCTA: کابل های پهنای باند دست زدن به COVID-19 بار

مرتبط با: FCC را Pai: کنگره نیاز به نگه داشتن آمریکایی ها متصل تعهد

“آن زمان شبکه را به خوبی جایگزین پرش در هر دو دانلود و آپلود ترافیک نشان می دهد وجود دارد بدون نیاز به سرمایه گذاری منابع عمومی به یارانه فوق العاده سریع شبکه های که در آن پهنای باند زیرساخت در حال حاضر وجود دارد” ITIF گفت. “قابل توجه تابآوری ایالات متحده آمریکا شبکه های پهن باند در طول همه گیر باید به ما اعتماد به نفس است که بر پایه چارچوب نظارتی صدا است.”

نقد از ظرفیت اندازه گیری

جای تعجب نیست که ITIF گزارش اشاره می کند که COVID-19 پهنای باند افزایش ترافیک تا حد زیادی با توجه به بیشتر جریان با اشاره به مطالعات انجام شده نشان می دهد که تصویری به منزله بیش از 60 درصد از ترافیک اینترنت, با, ویدئویی, محبوبیت مصرف یکی دیگر از عمده تکه از ظرفیت.

در قلب این ظرفیت ارزیابی داده های جمع آوری شده از انواع تحلیلی منابع مانند Ookla Speedtest, SamKnows و BroadbandNow سنج. این Ookla و SamKnows آزمایشات نشان می دهد حدود 1% افت سرعت پهن باند در ایالات متحده در مقایسه با سرعت قبل از اقامت در خانه سفارشات. آن همچنین با اشاره M-آزمایشگاه شبکه ابزار تشخیصی (NDT) خواستار آن “نه قابل اندازه گیری سرعت شبکه” به دلیل آن است که بر اساس اندازه گیری است که با استفاده از یک اتصال TCP که نمی تواند قابل اعتماد اشباع کل ISP دسترسی به لینک.

IFTF معتقد است که عوامل مختلف مانند ضعیف Wi-Fi عملکرد و رسیدگی به شکایات هنگامی که بیننده حس یک رکود ممکن است منجر به ظاهر از شبکه پوشیدگی. اما آن را رد اندکی افت ناچیز و می گوید آنها به مراتب پایین تر از سرعت کاهش می یابد در بسیاری از کشورهای دیگر با توجه به یک سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) گزارش. در خصوص ITIF اشاره می کند که سرعت قطره در بسیاری از کشورها ناشی از ترتیبات مشابه است که دشوار است به تغییر در پرواز است یک عامل در ایالات متحده معماری شبکه.

با استناد به مجموعه ای از منابع ITIF اذعان دارد که “ایالات متحده نسبتا مقرون به صرفه پهنای باند” اما “نسبتا قوی قیمت تبعیض ایالات متحده پهنای باند” به این معنی است که “low-end کندتر پهنای باند ارزان است در حالی که بالا پایان سریع تر گزینه های نسبتا گران تر هستند.” مطالعه نقاط به “تخصصی کم هزینه محصولات متناسب با مقدماتی کم درآمد کاربران” مانند Comcast اینترنتی ملزومات و منشور را طيف اینترنت کمک کند اما توصیه می کند که به دلیل فقر گسترده جیب در آمریکا “دولت فدرال باید اطمینان حاصل شود هر کسی که می خواهد یک اتصال باند پهن است که قادر به پرداخت هزینه یک.”

اما کار زیادی باقی مانده است که باید انجام شود برای پر کردن شکاف ها مانند یک سیستم نیست آدرس” ITIF گفت.

این گزارش مشخص می شود COVID-19 به عنوان “یک داستان احتیاطی برجسته نیاز به تقویت عمومی ما سیستم مراقبت های بهداشتی” و همچنین به عنوان ” هشدار به تقویت و بیشتر انعطاف پذیر در انواع بخش ها از طریق استفاده بهتر از تکنولوژی.” آن اشاره به ارزش “سرمایه گذاری در فن آوری دیجیتال و تحول خواهد …[ایجاد] بهتر و بیشتر کارآمد آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و تولید و حمل و نقل … در حالی که اقتصاد و جامعه بیشتر انعطاف پذیر ما باید یکی دیگر از چهره های مشابه بحران است.”

این ITIF گزارش همچنین با اشاره به عدم وجود پیام به کاهش استفاده از اینترنت به عنوان شواهد فعلی ایالات متحده پهنای باند و قدرت است. اشاره به این که سیاستمداران در کشورهای دیگر خواسته اند به شهروندان خود برای کاهش پهنای باند استفاده ITIF طنز آمیز موجود در گزارش خود 1918 تبلیغات در طول آنفلوآنزای اسپانیایی عصر که زنگ تلفن شرکت “ملت غالب ارائه دهنده تلفن در آن زمان” تشویق مشتریان به استفاده از تلفن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>