Sugarfire سلام پوینت درایو در تیم برای باز کردن مرغ در دلمار حلقه

برای بزرگنمایی کلیک کنید The Chicken Out house sandwich. - COURTESY CHICKEN OUT

  • حسن نیت ارائه میدهد مرغ
  • مرغ خانه ساندویچ.

آماده برای یک clucking زمان خوب St. Louis. مرغ (6197 دلمار بلوار) جدید سریع-بازی گاه به گاه مفهوم است که میله میله به تخم در دلمار حلقه این بهار.

مرغ بیرون می آید از این تیم پشت Sugarfire خانه های دود و سلام پوینت درایو در. صاحبان شرکت مایک جانسون و چارلی فراز همکاری با بن هیلمن یک سرمایه گذار در Lewis & Clark سرمایه در سنت لوئیس برای باز کردن جدید مرغ متمرکز بر نقطه با توجه به نسخه های اخیر.

“یکی از دلایل من بسیار هیجان زده در مورد این است که مایک و چارلی آنقدر معتبر و واقعی در آنچه انجام می دهند” هیلمن می گوید. “می آید از طریق خلاقیت از دستور العمل های خود را و چگونه آنها را درمان مردم — آنها در ساخت یک فرهنگ که در آن مردم را دوست دارم و احساس غرور در کار آنها در حال انجام است.”

هیلمن توصیف منو به عنوان “کلاسیک اما بالا.” رستوران امضا خواهد شد ساخته شده به سفارش ساندویچ مرغ با, تازه, با کیفیت بالا مواد تشکیل دهنده. آیتم های منو را شامل مرغ از, مرغ سوخاری, ساندویچ خدمت با ترد, ترشی در یک سیب زمینی مستی و همچنین ChicRib یک سینه مرغ سوخاری صدر با پیاز قرمز ترشی و پرتاب در Sugarfire امضا شیرین سس باربیکیو.

برای شام به دنبال مرغ, منو ارائه خواهد شد Faux Hawk یک گیاه بر اساس نسخه کلاسیک خانه ساندویچ.

به عنوان در Sugarfire و سلام پوینت درایو طرف در مرغ نخواهد بود afterthoughts. رستوران در خدمت کلم سالاد کلم مک ‘n’ پنیر و زیگ زاگ-برش سیب زمینی سرخ کرده با چاشنی مرغ, نمک, یک ادویه محبوب از استرالیا ساخته شده از ابگوشت مرغ.

جانسون تا به حال این ایده برای رستوران برای بیش از ده سال از زمانی که او را دیدم سابق کلیسای مرغ در دلمار حلقه. زمانی که Piccione شیرینی بسته در سپتامبر 2019, هیلمن می گوید دانشگاه واشنگتن به نام او و پرسید که آیا آنها می تواند باز کردن یک مفهوم وجود دارد.

این اولین بار است که هیلمن باز رستوران خود را. او قبلا کمک کرده و منجر MOD پیتزا و Smashburger franchises در کلرادو قبل از حرکت به سنت لوئیس در سال 2016. او ملاقات جانسون و نشیب سال پیش از طریق جی Indovino یک سرمایه گذار در مرغ و مدیر اجرایی سابق از پدال علت.

رستوران خواهد صندلی 32 مراجعان برای ناهار و شام هفت روز هفته است. مرغ را پیش نمایش برخی از جدید خود را می خورد در شنبه 29 فوریه از ساعت 11 صبح تا 10 p. m. روز شنبه, آوریل 1 از 11 صبح تا 9 بعد از ظهر در سلام پوینت رانندگی در محل در 1033 McCausland خیابان در سلام پوینت محله.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>