Sulebakk به نام سر HBO در اروپا

او موفق Payan که در حال خروج از شرکت

AT&T را WarnerMedia بخش به نام کریستینا Sulebakk به عنوان مدیر کل HBO اروپا بلافاصله موثر.

Sulebakk که شده بود اجرایی و معاونت CMO و توزیع برای HBO اروپا جایگزین اروه Payan که به گفته مدیر عامل شرکت HBO اروپا به مدت هشت سال. او را ترک HBO در پایان ماه اوت ،

در نقش جدید Sulebakk نظارت HBO خطی شبکه ها و خدمات جریان در اروپا است. او خواهد شد به گزارش پریا Dogra به تازگی نام رئیس جمهور WarnerMedia سرگرمی, شبکه های EMEA و APAC.

در علاوه بر این به Dogra, WarnerMedia ساخته شده است یک شماره بین المللی مدیریت تغییرات نامگذاری می روید ریچاردسون رئيس جمهور از آن آمریکای لاتین شبکه و یوهانس Larcher به عنوان رئیس HBO حداکثر بین المللی است.

“کریستینا فوق العاده با استعداد اجرایی شده است که انتگرال به موفقیت HBO اروپا است. او دارای یک درک عمیق از مستقیم به مصرف کننده کسب و کار و نقش محوری را در توسعه برنامه های بین المللی. او خواهد بود یک کلید نیروی محرکه رشد ما در اروپا گفت:” Dogra.

“ما فوق العاده ممنون اروه برای رهبری خود را در ساخت و رشد HBO اروپا کسب و کار و از همه مهمتر برای چشم انداز خود را در راه اندازی جریان ویدئو ارائه شده در بازارهای کلیدی در اروپا است. من شخصا از نزدیک با اروه در طول چند سال گذشته و من قدردانی خود روحیه کارآفرینی خود را تمرکز بر نوآوری و درک خوبی از حس شوخ طبعی است. ما خدا را شکر به اروه برای ماندن تا پایان ماه اوت برای اطمینان از انتقال آرام از این مهم کسب و کار” Dogra اضافه شده است.

Sulebakk شده است با HBO اروپا به مدت هشت سال.

“من نمی تواند بیشتر هیجان زده در مورد نقش جدید و ما برنامه های بلند پروازانه برای HBO اروپا” Sulebakk گفت. “در این کار نمادین با نام تجاری فوق العاده با استعداد همکاران در چنین محوری در صنعت شده است و آموزش و تجربه غنی. من نمی توانم صبر کنید برای شروع در فرصت هایی که پیش روست که ما در ساخت این بنیاد قوی است که اروه میراث.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>