یکشنبه coronavirus به روز رسانی: تنسی گزارش 3,321 موارد

ما باید همه آخرین اخبار در مبارزه با کروناویروس در تنسی زیر — مثل همیشه به صورت رایگان از آنجا که ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات حیاتی با جامعه ما است. برای حمایت از ما, ماموریت, لطفا در نظر گرفتن یک اشتراک.

TDOC: زندانی زندان تست مثبت

یک میانه تنسی, زندان, زندانی دارای آزمایش مثبت برای coronavirus دولت روز شنبه اعلام کرد.

تنسی بخش از اصلاح در بیانیه ای گفت که یک زندانی از Turney مرکز مجتمع صنعتی در Hickman County آزمایش مثبت برای COVID-19 در حالی که از دریافت درمان در بیمارستان برای یک “نامربوط پزشکی موضوع است.”

زندانی بودن است “برگزار شد و در انزوا در پزشکی درمانگاه در TDOC تا زمانی که او مصمم است به غیر عفونی کردند.” دو زندانی دیگر در Turney مرکز که ممکن است در تماس با زندانی شده اند قرنطینه به عنوان یک احتیاط.

پنجمین فرد مرده پس از, Gallatin, خانه سالمندان شیوع

پنجمین فرد فوت شده از شیوع کروناویروس در یک, Gallatin, خانه سالمندان که دیدم بیش از 100 نفر تست مثبت با توجه به یک گزارش از آسوشیتد پرس.

سامنر مرکز پزشکی منطقه ای سخنگوی Kyle Brogdon تایید مرگ از Gallatin, مرکز توانبخشی و درمان AP گزارش روز شنبه. مقامات بهداشتی دولت گفت: بیش از 70 ساکنان و بیش از 30 نفر پرسنل آزمایش مثبت در تاسیسات.

شیوع همچنین گزارش شده است در یک کوکویل خانه سالمندان که در آن مقامات هفته گذشته گفت که 44 نفر تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 از جمله 28 نفر و 16 کارکنان.

تنسی COVID-19 مورد افزایش به 3,321 در روز شنبه

تنسی وزارت بهداشت اعلام کرد حداقل وجود دارد 3,321 موارد گزارش شده از coronavirus در دولت که از بعد از ظهر شنبه از 3,067 در روز جمعه.

چهل و سه نفر کشته و 311 بستری هستند از 37 کشته و 293 بستری شدن در بیمارستان در روز جمعه.

TDH گزارش 416 نفر بهبود یافته اند از موارد گزارش شده از این ویروس در کشور, بالا از 248 روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>