یکشنبه طوفان فعالیت نشان می دهد نادر ‘derecho’ جاروب از طریق نشویل تنسی میانه

اوایل شاخص از 70+ mph باد و باران و طوفان که از طریق نشویل روز یکشنبه سقوط تیر برق و درختان پوشا از نشویل به برنتوود و بهار تپه می توانست نادر آب و هوا رویداد یا “derecho.”

با توجه به خدمات ملی آب و هوا یافته های اولیه از توفان بود و به احتمال زیاد یک derecho که می تواند علت عمده آسیب باد بسیار شبیه یک گردباد.

آن را به احتمال زیاد بدترین خط مستقیم باد رویداد برای عبور از میانه تنسی پس از جولای 13, 2004, derecho, با توجه به NWS.

در نشویل بیش از 100.000 نفر بدون برق به دلیل آسیب دیده و تیر برق.

متعدد درختان ساقط شدند در سراسر دیویدسون و Williamson آسیب رساندن به چند خانه و خودرو. یکی اسپرینگ هیل آتش نشان کشته شد و سه نفر دیگر زخمی شدند سقوط درختان به دلیل طوفان های.

پنج شنبه به روز رسانی: بیش از 81,000 باقی می ماند و بدون قدرت پس از نشویل طوفان

“این derecho و یا در مقیاس بزرگ باد رویداد تحت پوشش هزاران مایل مربع بر تمام شهرستان در تنسی میانه در حال حرکت غرب به شرق در روز یکشنبه” NWS نشویل هواشناس علامت رز گفت.

“این نادر است برای به دست آوردن یک. ما احتمالا یک بار در هر پنج سال است که اثرات زیادی از منطقه است.”

اما گذشت زمان زیادی نیست پس یکی از آخرین آسیب دیده نشویل.

در تاریخ 21 ژوئن 2019 یک derecho کمتر از قدرت ضربه این شهر با خط مستقیم بادها ترک بیش از 49,000 مردم بدون قدرت.

چه derecho?

یک derecho است که نوع خاصی از آب و هوا رویداد که شامل بادهای قوی و یک خط به سرعت در حال حرکت رعد و برق. Derechos نیز شامل gusts باد از حداقل 58 mph پایدار از طریق طوفان و بالاتر gusts از 75 مایل در ساعت باد.

با توجه به NWS یک derecho می تواند تولید تخریب شبیه به یک گردباد هر چند این آسیب به طور معمول رخ می دهد در طول یک نسبتا راست نوار.

بیشتر: دور دیگری از طوفان می تواند حرکت در سراسر میانه تنسی شنبه

تشکیل پنج شنبه derecho

در مه 2, یک مجتمع شدید و رعد و برق به نام Mesoscale همرفتی سیستم توسعه یافته در سراسر جنوب کانزاس و سپس ردیابی به سمت شرق در سراسر جنوب میسوری غربی و کنتاکی در طول صبح مه 3 قبل از رسیدن به میانه تنسی NWS گفت.

بعد از ظهر طوفان تولید گسترده خط مستقیم آسیب باد در سراسر صدها مایل کردن تقریبا هر شهرستان میانه تنسی و در نتیجه متعدد و درختان و خطوط برق و ساختمان های آسیب دیده.

برخی از بدترین آسیب های رخ داده در سراسر Nashville, مترو, منطقه, که در آن بادها رسیده بین 60-80 mph ضربه زدن از قدرت برای شکستن رکورد 130,000 نشویل برقی خدمات به مشتریان.

بادها به اوج خود رسید و در 71 مایل در ساعت در نشویل فرودگاه بین المللی, با توجه به NWS است که پنجمین بالاترین رکورد در آن محل.

دیگر مناطق با وزش باد شديد آسیب شامل Smith, Dickson, Lewis, Lawrence, Maury, Bedford, قهوه و ویلیامسون شهرستانهای آن نیز شاهد ده ها هزار نفر از مشتریان از دست دادن قدرت است.

بیشتر: نشویل می بیند شکستن رکورد تعداد قطع برق پس از طوفان بازدید میانه تنسی

بیشتر: “اکثر تماس های از سال 2010 سیل:’ برنت وود معاملات با مسدود, جاده, پلیس, اتومبیل, آسیب

بیشتر: اسپرینگ هیل آتش مرده یک روز پس از طوفان در میانه تنسی

Kerri Bartlett را پوشش می دهد مسائل مربوط Williamson County government آموزش و پرورش و خانواده ها است. او را می توان در رسید [email protected], 615-308-8324 و @keb1414 در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>