سوپر باول زندگی, 49ers-سران — چهار برندگان چهار بازنده

پس از 256 بازی فصل و 11 بیشتر در postseason های 2019 NFL فصل به پایان رسیده و در حال حاضر ما offseason کابوس sans فوتبال — ببخشید XFL sans NFL فوتبال — آغاز می شود برای چند ماه آینده. The Kansas City Chiefs قهرمانیم از جهان به ثمر رساند 21 پاسخ داده نشده سه ماهه چهارم امتیاز, انجام آنچه آنها انجام داده ایم همه postseason بلند که از پشت به ضرب و شتم San Francisco 49ers توسط یک نمره نهایی از 31-20.

این اواخر, اواخر یکشنبه شب و من یک روز صبح از رادیو نمایش به انجام روز دوشنبه پس بیایید حق آن است. برای تمام سوپر باول آخر هفته از جمله جوایز نشان می دهد شنبه شب و احزاب در ساحل جنوبی وجود دارد که برندگان و بازندگان. بیایید آمار این آتش سریع, سبک, بنابراین من می تواند به خواب.

Instant glory acknowledgement

فوری شکوه اذعان

عکس جک گورمن

برندگان

4. Lamar جکسون
شنبه شب در NFL Honors مراسم جکسون نامگذاری شد به اتفاق آراء MVP برای 2019 فصل فقط دوم اتفاق آرا MVP در لیگ تاریخ است. جکسون بود کاملا الکتریکی در سال 2019 شد و واقعا کارفرمایی برای اولین بار پس از مایکل جکسون به شکستن گردن کلفت قوانین چه تیم دنبال در quarterbacks. بله وجود داشته است, mobile quarterbacks پس ویک اما هیچ کدام که کل جرم ساخته شده در اطراف خود را به سطح بعدی مواد منفجره در حال اجرا مانند کلاغ را با جکسون. در حال حاضر آن را تا به جکسون به مانند سال 2018 MVP پت Mahomes ساخت در این کمپین به بالتیمور یکی دیگر از سوپر جام قهرمانی. لیگ نمی فهمم Mahomes اما آنها ساخته شده و زندگی سخت تر برای او (به عنوان صدمات) اما Mahomes ترک خورده به اندازه کافی کدهای پایین کشش و در postseason به او گفتند:’ اولین سوپر باول از سال 1969.

3. این سال را به Pro Football Hall of Fame کلاس
همچنین شنبه شب نویسندگان مسئول انتخاب سالن از شهرت کلاس ما کلاس 2020:

Polamalu رفت و در اولین رای گیری که من تا به حال هیچ مشکلی با او چهار بار تیم اول همه طرفدار و هشت time Pro کاسه با لحظات به یاد ماندنی بسیار است. چهار نفر دیگر شد مکرر فینالیست یا نام مورد بحث به عنوان “روزی آنها را دریافت کنید.” محلی, من فکر می کنم بروس گرفتن در کمک می کند تا آندره جانسون که بازدید رادار برای 2022 کلاس. گرفتن برخی از گیرنده گسترده logjam تمیز کردن خوب خواهد بود.

2. نوجوان Mahomes
چگونه در مورد این چشم انداز…..

پس از Mahomes پرتاب دوم خود را انتخاب کنید از شب با حدود 12 دقیقه به رفتن در مقررات شانس روسای برنده بازی شد و کمتر از ده درصد (با توجه به ESPN.com احتمال برنده شدن آمار) که به معنی Mahomes’ شانس در جایزه MVP شد و حتی کمتر از آن. اما Mahomes شده است جادویی همه postseason و یکشنبه بود و هیچ تفاوتی ندارد. مشعل در حال تصویب شدن به او.

1. اندی رید
حقیقت گفته شود, اندی رید در حال حاضر یک سالن از شهرت رزومه قبل از سوپر باول LIV. او ششم در تمام زمان برنده و مربی تیم به postseason بر اساس یک روال. او شده است یک حمله معمار که بوده است حسادت تا حد زیادی هر غیر عقاب, غیر-رئیس fanbase در لیگ. این سوپر باول سیمان مورد او. با این حال ارائه اندی رید برای سالن از شهرت القای روزی باید بسیار کوتاه و آسان ارائه برای رای دهندگان.

بازنده

4. هر کس در Gronk ساحل, پارتی به نام “Belichick”
شاید شما شنیده راب Gronkowski پرتاب یک حزب ساحل در میامی بیش از آخر هفته. (به همین دلیل است که من احساس می کنم Gronk خواهد پیدا کردن یک راه برای پرتاب یک “حزب ساحل” حتی اگر سوپر باول در مینیاپولیس?) اگر شما رفت و به آن حزب این واقعا خیلی بد است که شما تا به حال هیچ شانس برنده شدن “بهترین لباس”….

دیدن Belichick در نقاشی با مداد رنگی, شطرنجی, ساحل, پیراهن (و شورت سفید!) مانند تماشای یک ویدیو از یک شیر با یک سگ پشمالوی باهوش ، Disorienting.

3. کنفدراسیون فوتبال آسیا مدعیان
همانطور که قبلا ذکر شد با Mahomes گرفتن مشعل گذشت به او به نظر می رسد که شهر کانزاس است در آستانه جدی حکومت ترور و وحشت در ملت. چه کسی می داند که اگر تام برادی است که حتی با پرستان فصل آینده و خواهیم دید که چگونه پایدار Lamar جکسون 2019 تسلط است. همه ما نیاز به گفتن است که تگزاسی ها در چهار دانه و شما متوجه چگونه کم عمق حق رای دادن استعداد استخر در AFC. اشراف به نظر می رسد به آخرین ساخته شده است و این می تواند یک چند سوپر باول اجرای ما در اینجا به دنبال.

2. کایل Shanahan
این فقط سه سال پیش در NRG ورزشگاه که کایل Shanahan بود بازی caller برای تیم شاهین بود که 28-3 سرب بیش از میهن پرستان جدید انگلستان است. اگر Shanahan فقط در حال اجرا توپ چند بار با سرب به جای ترک بازی در Matt Ryan دست میهن پرستان خواهد بود یکی کوتاه سوپر باول جایزه و آتلانتا را به عنوان. سریع به جلو به شب گذشته و Shanahan بار دیگر مباشر سه ماهه چهارم سقوط را جرم پژمرده پایین کشش در حالی که رید و Mahomes مسابقه به 21 نقطه حمله رعد اسا در سه ماهه چهارم. Shanahan در حال حاضر شده است یا توهین آمیز هماهنگ کننده و یا سر مربی برای دو سوپر باول تیم شده اند که outscored 46-0 در سه ماهه چهارم و اضافه کاری. پود.

1. جیمی Garoppolo
من انجام شده بود mt ملی CBS رادیو نشان می دهد در طول بازی سوپر باول یکشنبه شب و در حاصل کار دو تیم بود, من پیوست دیرین منطقه خلیج کاتب ری Ratto که بسیار nonchalantly (و تا حدودی از خود راضی تن) به من گفت که “هی این است چگونه Niners برنده آنها اجرای توپ و بازی دفاع است.” که در پاسخ به یک سوال در مورد عدم اعتماد به نفس در جیمی Garoppolo. Ratto از آن ساخته شده به نظر می رسد مانند Garoppolo بود غیر از مسئله مانند Shanahan تا به حال کرک کد در از بین بردن اهمیت کارفرمایی از این معادله است. معلوم Garoppolo تا به حال به برخی از نقش Niners به نفع خود و او به سختی شکست خوردند. او شروع به بازی 17 از 20 به پایان رسید و 20 از 31 تا او 3 برای نهایی خود را 11 تلاش کردن و کشش. او فقط نگاه برتری دارند و کوچکتر با چند پاس batted را در خط داد و بیداد. این Niners ممکن است به خوبی برنده شدن در یک کاسه فوق العاده با Garoppolo اما آنها باید بازی به بازی در یک بسیار خاص و شور و شوق ساختمان بزرگ سرب و سنگ زنی از ساعت, به منظور بالا بردن یک جایزه با او در زیر مرکز. او مجهز به یک در ضربات پنالتی.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید