Bruce Franks stands outside the downtown justice center in 2017. - DANIEL HILL

  • دانیل هیل
  • بروس فرانکها می ایستد در خارج از مرکز شهر دادگستری مرکز در سال 2017.

درخواست بروس فرانک جونیور چگونه به طلسم نام خود را و او به شما بگویم که آن را “S-تا-E-R-M-A-N.”

شما ممکن است می دانم که فرانکها توسط یکی از بسیاری از superlatives: نبرد رپر تحت نام وای تفنگ-پیشگیری از خشونت فعال یک نماینده در میسوری ، او همچنین این موضوع به تازگی نامزد جایزه اسکار مستند کوتاه “سنت لوئیس سوپرمن.”

این فیلم به شرح زیر فرانکها دوم تلاش به تصویب مجلس همزمان با وضوح 70 لایحه اعلام کرد که خشونت جوانان به عنوان یک بیماری همه گیر بهداشت عمومی. آن را در حال حاضر برای اولین بار در جشنواره فیلم ترایبکا که فرانکها استعفا داد و به عنوان یک قانونگذار دموکرات در ایالت میسوری مجلس نمایندگان در ماه مه گذشته.
فرانکها’ استعفای آمد به عنوان جای شگفتی نیست به Smriti Mundhra که co-کارگردانی مستند با سامی خان.

“من شوکه شده بود اما نه تعجب” Mundhra می گوید. “ما می دانستیم که بروس واقعا تلاش شد. ما می دانستیم که چیزی در حال تغییر است.”

فرانک گفت: St. Louis عمومی رادیو استعفا داد و برای مقابله با اضطراب و افسردگی است. او دچار اضطراب شدید و حملات افسردگی پس از تیراندازی منجر به مرگ است از بهترین دوست خود سیلوستر همیلتون و شانزده سال پسر تعمیدی, Gerrian سبز با توجه به فیلم. همیلتون و سبز درگذشت ظرف فقط سه ماه از یکدیگر است.

Mundrha ویژگی بخشی از موفقیت فیلم به فرانک ” تمایل به نشان دادن سمت خودش بود که “نه چندان سوپرمن.”

“ما همه در جستجوی قهرمانان, اما این مهم است به فکر می کنم در مورد فداکاری است که ساخته شده توسط این افراد” Mundhra می گوید. “به منظور بروس به انجام کاری که او انجام داد و یک رهبر موثر او تا به حال به پاره باز کردن زخم های خود را در خط آتش به معنای واقعی کلمه و ظاهرا.”

بخشی از فرانکها’ لایحه پیشنهاد شده که 7 ژوئن بود به نام کریستوفر هریس روز به افتخار فرانکها’ برادر بزرگتر بود که در سال 1991 در فقط نه سال در حالی که خارج از بازی است. یک مرد با استفاده از او به عنوان سپر انسانی در جنگ با تفنگ یا تپانچه.

Mundhra و خان صحبت های اولیه در این پروژه در مورد اهمیت و اصالت. آنها تا به حال به مبارزه با اصرار به مستند, احساس خوب, فیلم در مورد یک سیاستمدار عبور یک لایحه یا یک مرد سیاه پوست به افزایش قدرت سیاسی در یک سفید-اکثریت قوه مقننه.

“ما می خواستیم برای ایجاد چیزی است که نشان داد تلفات از چه فعالیت و سیاست در زمان بروس به خصوص در بهداشت روانی او را” خان می گوید. “این فیلم می پردازد شاهد مبارزه خود را با سلامت روان و واقعا صادقانه در مورد آن است.”

فرانک گفت: او را شفا یافت پس از استعفای خود را.

او پس از نقل مکان (او را نمی های که در آن در حال حاضر) آغاز شده و اطراف خود را با افرادی که “پور به او و فقط به دور است.”

“این شگفت انگیز بوده است,” فرانک می گوید. “من جوانی و گرفتن همه چیز با هم زندگی واقعا خوب است.”

Mundhra گفت که او می توانید ببینید فرانکها’ تخلیه از اولین روز فیلمبرداری. در آن روز خاص او به دنبال او به یک تظاهرات یک ناهار با برخی از حامیان او یک سخنرانی در یک مدرسه خصوصی در لدو و پس از آن یکی دیگر در فرانکلین کانتی.

فرانک گفت که او آموخته است که در گفتن داستان خود را می تواند کمک به مردم.

“داستان خود را این است که خود را ابرقدرت” فرانک می گوید. “من می خواهم مردم را به دیدن اهمیت بودن خود معتبر خود و در نظر گرفتن همه چیز می آید که خود را با داستان خوب با بد و با استفاده از آن به فشار رو به جلو صرفه جویی در زندگی و توانمند سازی مردمی است.”

Bruce Franks Jr.. - PHOTO BY STEVE TRUESDELL

  • عکس از استیو TRUESDELL
  • بروس فرانک جونیور..

در باز کردن شات از “سنت لوئیس سوپرمن” نور خورشید می درخشد را از طریق برگ های یک درخت در یک روز گرم در سال 2018 است. فرانکها و سپس چهار ساله از پسر پادشاه بروس فرانکها سوم بحث خود را در مورد آینده تولد در آگوست 9.

“چیز دیگری اتفاق افتاده در آگوست 9, زمانی که شما به دنیا آمد” فرانک می گوید به پسر او در این فیلم است. سنت لوئیس-بر اساس فیلمبردار کریس alexandria pro uk که مشغول به کار در این فیلم مستند می دانست که فرانک قبل از این فیلم از فعالیت خود را در فرگوسن. او قبلا شات فیلم “که خیابان؟,” یک سال 2017, مستند درباره چگونگی قتل مایک براون توسط افسر دارن ویلسون.

Alexandria pro uk وجود دارد تقریبا هر روز از فیلمبرداری چهار ماه. او گفت: این تیم نبود به یکی دیگر از فرگوسن داستان: این داستان واقعا در مورد فرانکها به عنوان یک فرد.

اگر 28 دقیقه چشمان خود را باز کرد به هر چیزی alexandria pro uk می گوید آن را چه زیبا فرانکها است که به عنوان یک فرد.

“او یک سنت لوئیس سوپرمن” alexandria pro uk می گوید. “وزن است که او را حمل و در راه او را به یک بخشی از جامعه در راه است که متین — این مسحور به سازمان دیده بان او را به حرکت را از طریق اتاق او مغناطیسی.”

فرانکها’, تصویب به اتفاق آرا از طریق مجلس سنا بیش از یک سال پس از او برای اولین بار آن معرفی شده است.

فرانک می گوید: بسیاری از احساسات زد طریق او هنگامی که او را دیدم که مستند نامزد اسکار است. او شروع به پریدن کرد و فریاد زد فریاد زد خندید و در نهایت گریه کردم.

“من تا به حال یک سال” فرانک می گوید. “این است شاعرانه عدالت است.”

نقطه عطفی تیولی تئاتر (6350 دلمار بلوار) روی صفحه نمایش خواهد شد روزانه نمایش تمام سال 2020 نامزد جایزه اسکار مستند کوتاه در 4:50 بعد از ظهر و 9:45 p. m. تا فوریه 6. رونی سینما (5320 جنوبی لیندنبرگ بلوار) را نشان می دهد این فیلم در روز شنبه, فوریه 8 در 10:30 صبح

برای بزرگنمایی کلیک کنید Bruce Franks Jr. and his son, King Bruce Franks III. - COURTESY SMRITI MUNDHRA AND SAMI KHAN

  • حسن نیت ارائه میدهد SMRITI MUNDHRA و سامی خان
  • بروس فرانک جونیور و پسرش, پادشاه بروس فرانکها III.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im