دیوان عالی کشور می شنود Robocall مورد


دیوان عالی کشور شنیده می شود یک مورد چهارشنبه Barr [دادستان کل] v. آمریکا Assn. از مشاوران سیاسی برگزار شد و مناسب از طریق تلفنی که می تواند در تعیین سرنوشت robocall-محدود کردن تلفن, قانون حمایت از مصرف کننده (TCPA).

یک دادگاه پایین تر انداخت بیرون 2015 استثنا به TCPA به صورت خودکار جمع آوری بدهی, تماس, توسط, دولت, اما حفظ کلی TCPA. یک بیان سیاسی گروه در زمان این فرصت برای به چالش کشیدن TCPA تماس تلفن همراه بان کی مون به طور کلی گفت: impinged سیاسی و آزادی بیان است و این محدودیت نه استثنا است که باید با فرار کردن.

مرتبط با: FCC به Robocalls: بیشتر هشدارهای

این سوپریمز توافق برای شنیدن درخواست تجدید نظر به عنوان آنها اغلب زمانی که یک قانون فدرال که زده توسط دادگاه بدوی. اگر دادگاه عالی تصمیم می گیرد که استثنا است, در واقع, نامعتبر, آن همچنین می تواند حکومت آن است که تفکیک از TCPA و باطل دومی نیز هست.

این مورد شامل مسائل از سرکوب متمم اول قانون اساسی بیان و حفظ حریم خصوصی است که قضات سابق در طول ساعت-به علاوه استدلال سوم در آن COVID-19-درخواست تلفنی دهان استدلال در حال جریان زندگی می کنند.

“امروز استدلال روشن ساخته است که تلفن قانون حمایت از مصرف کننده است در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ضروری است که قانون محافظت از مصرف کنندگان بی شماری ناخواسته robocalls هر سال” گفت: سناتور. Ed Markey (D-جرم.) و تشکر. آنا Eshoo (D-کالیفرنیا.) که در زمینه مختصری با دادگاه در حمایت از TCPA. “بدون چنین حمایت این تماس خواهد افكارش در آمریکا در حریم خصوصی قرار داده و آنها را در معرض خطر از هزینه کلاهبرداری و تضعیف اعتماد به نفس در کشور از شبکه های تلفن. اگر دیوان عالی کشور بودند و به باطل TCPA آمریکایی ها خواهد تجربه یک سونامی robocalls ثابت و بمباران خود را در دستگاه های تلفن همراه است که می تواند ارائه آنها را به طور موثر و بی فایده است. پس از جلسه امروز استدلال ما به دادگاه خواهد رعایت این مهم در اساسنامه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>