دادگاه عالی اعتصاب پایین محدود, لوئیزیانا, قانون سقط جنین در

در آخرین در یک رشته از تصمیم گیری های مهم تابستان امسال دیوان عالی ایالات متحده تصمیم گرفت صبح روز دوشنبه به اعتصاب کردن یک لوئیزیانا قانون است که باید به شدت کاهش می یابد تعدادی از ارائه دهندگان خدمات سقط جنین در این ایالت است.

دادگاه رای دادند 5-4 به ابطال قانون دولت محافظه کار با رئیس دادگستری رابرتز پیوستن به دادگاه چهار لیبرال تر از قضات به عنوان او را در سال های اخیر نقطه عطفی در تصمیم گیری در زمینه اشتغال تبعیض و آینده برنامه DACA.

قضات نیل Gorsuch و برت Kavanaugh رای قابل توجه در برابر قانون اقدام در گام با خواسته های رئیس جمهور تهمت که منصوب به دو محافظه کار فقها در تلاش برای تعادل شیب دادگاه راست به سمت هدف نهایی از outlawing سقط جنین توسط واژگون Roe v. Wade.

این پرونده از روز دوشنبه تصمیم ژوئن خدمات پزشکی v. روسیه شنیده شد توسط دیوان عالی کشور و چهار سال پس از آنها زده تقریبا یکسان تگزاس قانون تصویب شده در سال 2013 در سال 2016 مورد کل سلامت زن v. Hellerstedt. این دو قانون در سوال مورد نیاز پزشکان که انجام سقط جنین به مجوز دریافت کرده اند به اعتراف بیماران به بیمارستان های محلی

طرفداران این قوانین ادعا اعتراف به امتیازات نیاز بود به نفع سلامت از کسانی که به دنبال سقط جنین, اما منتقدان تقبیح قوانین به عنوان طراحی شده به عمد افزایش موانع برای دسترسی به سقط جنین. بر اساس برخی برآوردها لوئیزیانا ممکن است سمت چپ با تنها یک ارائه دهنده سقط جنین اگر قانون در قلب روز دوشنبه تصمیم گیری شده بود را تایید کرد.

در کل سلامت زن تصمیم در سال 2016 عدالت Stephen Breyer نوشت که وکلا به نمایندگی از ایالت تگزاس نمی تواند ارائه هر گونه مدرکی که “نیاز های جدید را کمک کرده اند حتی یک زن دست آوردن بهتر از درمان است” و قانون قرار داده شده یک بار بی در زنان به دنبال سقط جنین در دولت است. Breyer بازبینی که همان منطق در نظر اکثریت برای روز دوشنبه مورد.

“این مورد شبیه به تقریبا یکسان با کل سلامت زن. و این قانون باید در نتیجه رسیدن به یک نتیجه مشابه” نوشت: Breyer در دوشنبه حاکم.

رئیس دادگستری رابرتز که رای به نفع حفظ تگزاس محدودیت های سقط جنین در این مرکز از کل سلامت زن مورد در سال 2016 استدلال کرد که در حالی که او هنوز هم فکر می کردم که مورد شده بود به اشتباه تصمیم گرفت او در نظر گرفته لوئیزیانا قانون خیلی شبیه به تگزاس قانون که زده بود پایین که یک سنت تعیین شده بود او احساس نمی راحت واژگون شده است.

“در نتیجه در این مورد این است که کنترل تصمیم گیری ما چهار سال پیش بی اعتباری تقریبا یکسان قانون تگزاس گفت:” رابرتز که آیا عضویت در این دادگاه چهار لیبرال قضات در نظر اکثریت با وجود رای گیری در مرحله با آنها.

سقط جنین طرفداران حقوق در هوستون شد رها با روز دوشنبه تصمیم گیری است. “ما سپاسگزار است که دیوان عالی کشور در پا و در عین حال دوباره به بلوک دیگر افراطی ضد سقط جنین قانون” گفت: Malany لینتن رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Planned Parenthood سواحل خلیج فارس.

“قصد پشت لوئیزیانا را خلاف قانون اساسی قانون چیزی جدید است: به تلفات دسترسی به سقط جنین و حفظ و ضروری در مراقبت های بهداشتی خارج از دسترس برای کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر” لینتون ادامه داد. “مردم تگزاس همه بیش از حد آشنا با عواقب غم انگیز از این فریبنده و پزشکی محدودیت های غیر ضروری که ما دیدم هفت سال پیش زمانی که نزدیک به نیمی از دولت را سقط ارائه دهندگان مجبور شدند به قبل از دادگاه در پا برای محافظت از دسترسی با کل سلامت زن در سال 2016.”

بریجت Schilling, یک عضو هیئت مدیره کلینیک دسترسی پشتیبانی از شبکه یک هوستون غیر انتفاعی فراهم می کند که مردم به دنبال سقط جنین با سواری رایگان به ارائه دهندگان خدمات پزشکی مربوط به قرار ملاقات و جلسات دادگاه گفت که گروه خود را هیجان زده در مورد تصمیم گیری “از آنجا که این بدان معنی است که کل سلامت زنان v. Hellerstedt کمتر آسیب پذیر” اما که شادی خود را اندازه گیری با توجه به رئیس دادگستری اظهار داشت منطقی برای خود رای بدهند.

“رابرتز تنها پیوست تصمیم اکثریت به دلیل کل سلامت زن v. Hellerstedt و این به هیچ وجه بدان معنی است که او به طور ناگهانی pro-سقط جنین” Schilling گفت. او توضیح داد که در حالی که روز دوشنبه تصمیم گرفت یک گام در مسیر درست pro-انتخاب طرفداران مانند CASN نیست نگه داشتن نفس خود را که به این معنی است که دیوان عالی کشور به عنوان در حال حاضر ساخته شده می توان به رعایت قوانین سقط جنین در سراسر هیئت مدیره.

“از نظر این لوئیزیانا, تصمیم, من فکر می کنم تگزاس طرفداران احتمالا تا به حال یک جمعی بازدم” گفت: Schilling. “من این را به عنوان یک تسکین به جای چیزی که امیدوار کننده است.”

فعالان ضد انتخاب در تگزاس تقبیح روز دوشنبه تصمیم گیری است. “دیوان عالی کشور باید به تایید این عرف عام قانون” گفت تگزاس دادستان کل کن Paxton, در بیانیه ای. “به جای آن در برجسته کردن این پایه سلامت-و-مقررات ایمنی دادگاه عالی اجازه داده درمانگاه سقط جنین را به مخاطره می اندازد ،

تگزاس اتحاد برای زندگی, مدیر اجرایی, جو Pojman ابراز ناامیدی اما مطمئن ساخته شده به اعلام آن نیست عمده شکست جنبش برای زندگی پس از آن تنها با تایید دیوان عالی کشور قبلی حاکم در کل سلامت زن مورد. در تهیه بیانیه Pojman گفت که در حالی که تاثیر دوشنبه حاکم “از دست داده است بر ما” هدف نهایی خود روشن باقی می ماند.

“دیوان عالی کشور را ناعادلانه Roe v. Wade سابقه باید تجدید نظر از یک دیدگاه بی طرفانه” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>