دیوان عالی کشور برای برگزاری مجازی دهان استدلال

دیوان عالی کشور را تلویحا اذعان کرد که زندگی صوتی شفاهی یک ابزار مهم برای رسیدن به افرادی که نمی تواند در دادگاه, اما آن است که هنوز هم ساخت که صوتی موجود فراتر از روزنامه نگاران که پوشش استدلال.

پس در اصل آن ایجاد خواهد شد و رسانه های مجازی در گالری به رله اطلاعات به اما اجازه نمی دهد آنها را به شنیدن آن از نزدیک.

مربوط به: دادگاه علنی طرفداران می گویند عدالت ندارد به تعویق افتاد

دادگاه گفت: دوشنبه (مه 13) که پس از به تعویق انداختن استدلال از دو ماه گذشته با توجه به همه گیر آن را نگه دارید و استدلال با تلفنی در انتخاب یک شماره از آن به تعویق افتاد, موارد, ماه آینده و “پیش بینی” است که آن را فراهم صوتی زندگی می کنند و خوراک برای رسانه های خبری هر چند هنوز روشن نیست که چگونه خواهد بود که انجام می شود–یک استخر خوراک شاید و یا شماره تماس برای کنفرانس. دادگاه گفت: جزئیات بیشتر خواهد بود آینده بود اما نه forthcome در مطبوعات زمان.

این ساختمان دادگاه عالی باز می ماند هر چند اکثر کارکنان در حال teleworking.

رفع دادگاه که فشار به صورت مجازی استدلال به روی عموم باز شد خوشحال است که دادگاه نمی برنامه به سادگی به جریان های صوتی به طوری که تمام می تواند بشنود.

“در سراسر کشور, دولت فدرال و دادگاه های تجدید نظر را در بر داشت یک راه برای اجازه می دهد هر دو را فشار دهید و برای گوش دادن به استدلال, اما ظاهرا تنها مطبوعات دعوت خواهد شد برای دسترسی به دیوان عالی کشور استدلال از راه دور در ماه آینده” گفت: رفع دادگاه مدیر اجرایی گیب راث. “این نوع از محرومیت مآبانه است و غیر قابل توجیه.”

او گفت که اگر دادگاه به خبرنگاران شماره تماس به صورت تلفنی آنها باید پست آن خرید آنلاین به طوری که مردم می تواند تلفن را به عنوان به خوبی. “در حالی که من بازم ممنون که دیوان عالی کشور است و در نهایت با توجه به استفاده از اواخر قرن 20 و تکنولوژی آن را نباید انجام شده در راه است که نگه می دارد آن تمرینات عمومی از اکثریت قریب به اتفاق مردم” گفت: راث.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>