دیوان عالی قانون تلفنی

برخورد مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری از دست دادن دیوان عالی کشور به تایید تلفنی قانون حمایت از مصرف کننده (TCPA) مبنی بر تجدید نظر تصمیم دادگاه است که دولت نمی تواند معاف تماس به جمع آوری بدهی های دولت از TCPA که اضافه شد به ارتباطات قانون توسط کنگره در سال 1991 به جنگی ناخواسته تماس های تلفنی.

مرتبط با: سوپریمز شنیدن Robocall مورد

ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای چهارمین مدار پیدا کرده بود که TCPA با آن دولت بدهی استثنا (که اضافه شد در 2015) یک قانون اساسی مبتنی بر محتوا سخنرانی محدودیت. اما آن را نیز به دنبال سنتی جدا شدن اصول که به معنی اساسی لایحه می تواند ایستاده در حالی که بدهی دولت-مجموعه استثنا سقوط کرد.

مرتبط با: FCC به Robocalls: بیشتر هشدارهای

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به چالش کشیده بود که تصمیم دادگاه تجدید نظر با این استدلال که وجود دارد یک فوتی و فوری دولت علاقه به جمع آوری بدهی. یک فوتی و فوری دولت بهره است یکی از آزمون های سخنرانی مقررات به تصویب اگر آن را به روشن “دقیق موشکافی” نوار مقررات گفتار.

وزارت دادگستری استدلال کرد که بدهی دولت-مجموعه معافیت مورد علاقه نه یک نوع از گفتار اما یک نوع از فعالیت های اقتصادی را تصویب جمع اوری.

سه نفر از قضات را تایید بدهی دولت استثنا–قضات Stephen Breyer, کس تپل Bader Ginsburg النا کاگان و. عدالت سونیا ستمیر خواهد داشت استثنا بر خلاف قانون اساسی و حتی زیر متوسط موشکافی.

“دادگاه به درستی متوجه شد که بدهی دولت جمع نیست به عنوان یک استثنای خاص به TCPA را مبنی بر robocalling…” گفت: سناتور. Ed Markey (D-جرم.), یکی از نویسندگان اصلی از TCPA و تشکر. آنا Eshoo (D-کالیفرنیا.). آنها تلاش کرده اند برای لغو بدهی دولت استثنا قانونگذاری. “تصمیم دادگاه به دنبال commonsense اصول: آمریکایی ها نمی خواهند مورد آزار و اذیت توسط robocalls و کنگره دارای اختیارات لازم برای جلوگیری از سوء استفاده تماس” “مورد برای TCPA فقط واضح تر از آن تبدیل به قانون نزدیک به سی سال پیش و اعضای کنگره در هر دو طرف راهرو ادامه به رسمیت شناختن است که مسدود کردن این مهاجم تماس یک اولویت ملی. امروز تصمیم حفظ TCPA توانایی برای محافظت از آمریکایی ها از بی شماری ناخواسته robocalls هر سال و هر روز و در واقع هر ساعت و دقیقه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>