تعجب! جاده به Cades یارو باز است یک روز زودتر از انتظار

کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی مقامات اعلام کرد که Cades یارو خواهد بازگشایی در روز شنبه پس از دو ماه از بسته شدن برای تونل تعمیرات. که یک روز زودتر از برنامه ریزی شده.

لورل نهر جاده راه مسافران به یارو — یکی از پارک محبوب ترین مقصد — بسته شد برای تعمیرات به Bote تونل کوه. تونل تا به حال دستخوش تعمیرات اساسی پس از آن ساخته شده بود در سال 1948.

“Cades یارو یکی از محبوب ترین مقصد در پارک و ما خوشحالیم که بازدید کنندگان این شانس را به لذت بردن از آن را در این آخر هفته” گفت: سرپرست Cassius پول نقد. “ما قدردانی از تلاش های ویژه پیمانکار برای تکمیل این کار با خیال راحت و جلوتر از برنامه است.”

یک خط جاده ها بسته مورد نیاز خواهد بود به طور متناوب از طریق ژوئن 15 تا دوباره هموار کردن جاده در نزدیکی تونل. برای به حداقل رساندن تاخیر در طول محبوب بار این کار را نمی خواهد رخ می دهد در تعطیلات آخر هفته تعطیلات فدرال یا هفته قبل و پس از عید پاک است.

این Cades یارو اردوگاه را بازگشایی 5 مارس.

خدمه جایگزین نه کانال های زهکشی با استفاده از مسیر نصب شده اره برای برش از طریق بتن در طول قوس از 18-پا بالا تونل باز کردن. ترک در طول تونل نیز مهر و موم شده و تعمیر.

پس از این کار صورت گرفت و در ماه های زمستان خدمه بود به مهر و موم کردن و حرارت تونل تا بتن می تواند به درمان مناسب است.

این کار هزینه $950,000.

این Bote تونل کوه یکی از چهار در پارک ملی. دو تونل در تازه کشف شده فاصله جاده (آن قرار گرفته اند به روز رسانی) و چهارم است که در مقطع دبیرستان-Pigeon Forge خار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>