بقا و غم و اندوه: یک هفته پس از گردباد مرگبار یک جامعه چنگ زدن با غم و اندوه و مسیر رو به جلو

کوکویل — هنگامی که 15 ساله Zachary هاچینسون به رختخواب رفت جمعه شب او به دنبال به جلو به یک روز خاموش است. پوتنام مدارس عمومی کانتی بسته شد سه شنبه انتخابات است.

او برنامه ریزی شده برای مطالعه در سطح کالج کلاس تاریخ, گوش دادن به موسیقی و صرف زمان با دوستان. او به جای تکان از خواب خود را در وسط شب سر در گم در چه اتفاقی می افتد.

“همه چیز در حال سقوط بود در چهره من,” او گفت:. “من من رسیده لامپ. وجود دارد بدون لامپ. من شنیده ام من, خواهر, جیغ کشیدن دارد. سپس آدرنالین در لگد.”

هاچینسون از crawled از زیرزمین به سمت اتاق خواب صدای خواهر خود را صدا. آن را بیش از حد تیره به دیدن حتی تحت ضعف نور ستاره را بالای سر خود که در آن سقف استفاده می شود.

یکی از همسایه ها پدیدار شد. با هم, آنها یافت هاچینسون را 26 ساله خواهر دوخته زیر لغو کمد و شومینه آجر و کشیده او رایگان.

یک هفته بعد Hutchinson پدر و مادر و خواهر — OK به جز ضربه و خش — در حال ساکنان Candlewood Suites در شهرستان اصلی تجاری نوار فست فود, رستوران ها, ایستگاه های گاز و خارج فروشگاه ها در مرکز شهر کلمبیا.

نوزده همسایه خانواده از Eller کشت و زرع زیربخش در اینجا بیش از حد وزن خود خانواده’ گزینه در واحد اتاق و سوئیت با kitchenettes.

“آنها احتمالا قصد در اینجا برای مدتی” مدیر هتل ویلیام Mattingly گفت. از 70 آواره ساکنان که چک در هفته گذشته 50 باقی می ماند. غریبه ها از سراسر کشور به نام به حال در شماره کارت اعتباری خود را به پرداخت هزینه برای اتاق شب, او گفت:.

در نزدیکی کشور مسافرخانه و سوئیت مدیر Denise Farmer انتظار دارد حداقل 15 از اتاق را اشغال طولانی مدت. این هتل مجموعه ای 69 دلار کاهش نرخ برای بازماندگان بسیاری از آن در حال حاضر نیز برای پرداخت کمک مالی.

یک هفته پس از گردباد مرگبار پاره از طریق Putnam County, رسمی هیچ تعداد تعداد آواره. شهرستان شهردار سفت پورتر حدود 100 خانه تخریب 400 آسیب دیده و 31 ساختمان های تجاری پایدار تاثیر. بازیابی Porter, هشدار, زمان خواهد بود.

“حتی پس از ما دریافت باقی مانده همه تمیز که چند هفته پس از آن بازسازی شروع می شود” گفت: پورتر.

“ما فقط می خواهیم که شما در حفظ و تمام خانواده هایی که هنوز عزاداری که در حال رفتن به مجالس ترحیم (در افکار خود) بیش از چند روز آینده.”

هفت گردباد که پاره سراسر میانه تنسی در مارس 3, سه ضربه Putnam County است. یکی بود EF-4 قدرت قیف ابر که سفر بیش از هشت مایل است. هجده نفر — 13 بزرگسالان و کودکان 5 — درگذشت.

روز چهارشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام این شهرستان یک فاجعه منطقه آزاد فدرال کمک برای ساکنان و کسب و کار و خدمات عمومی است.

در روز پنج شنبه با هواپیمای محله به سرعت تحت الشعاع تعداد زیاد داوطلبان به روشن شدن باقی مانده را از مواد غذایی و ارائه راحتی پورتر خواسته مردم را به ماندن تا قدرت خدمه می تواند بازگرداندن خطوط. توسط شنبه در این شهرستان کاسته کسانی که محدودیت و داوطلبان بازگشته است.

روز یکشنبه برای اولین بار از تشییع جنازه زمان و مکان تاد و سو Koehler یک زن و شوهر در 50s خود را و جاشوا Kimberlin, 30, همسرش, ارین Kimberlin, 29 و دو سال از پسر Sawyer. مجالس ترحیم ادامه خواهد داد و در طول هفته.

پوتنام در مدارس شهرستان بازگشایی شد شنبه. هاچینسون گفت: یکی از تنها اموال او هنوز هم در پدر ماشین: مدرسه کوله پشتی با موسیقی ورق و یادداشت های کلاس.

“من هنوز هم خیلی می ترسم,” او گفت:. “من سعی کنید به فکر می کنم در مورد آن, اما من نمی توانم. من نمی توانم از فکر کردن اگر تخت من بود و دو اینچ و نزدیک به دیوار من نمی خواهد که از آن ساخته شده است. من می دانم که این اتفاق می افتد به مردم است. من نمی دانم آن را به من رخ می دهد.”

‘ما در حال حرکت به عقب است. بیش از حد بسیاری از مردم فوت کرده اند’

دنیس Padiernos, 41, گفت: بسیاری از مردم از او پرسید که آیا او و همسرش می خواهند به بازسازی. Padiernos زندگی در نزدیکی شمال McBroom نمازخانه جاده و Hensley درایو.

“ما در حال حرکت به عقب است,” او گفت: با اشک در چشم او. “بیش از حد بسیاری از مردم فوت کرده اند. این یک محله جدید, اما همه ما می دانستیم که هر یک از دیگر.”

در طول گردباد Padiernos و همسرش پناه در حمام خود را, در نهایت پایان دادن به در خود را با یک درب شیشه ای. او معتقد بود آنها می میرند.

“به نحوی درب شیشه ای برگزار می شود تا سقف فقط به اندازه کافی به طوری که ما نمی خرد شده,” او گفت:.

Padiernos’ محله بود که در میان سخت ترین ضربه. چهار فرزند و هفت بزرگسالان درگذشت در همان غرب کوکویل حومه خانه های تازه ساخته شده — مساحت مندرج در کمتر از یک سوم از یک مایل مربع است.

آنها شامل Kimberlins یک از سه خانواده زندگی می کردند که در نزدیکی تقاطع Hensley درایو و شمال McGroom نمازخانه جاده ها است.

تشییع جنازه برای Kimberlins — جاش 30 و ارین, 29 و دو سال از پسر Sawyer — درو صدها نفر در روز یکشنبه.

Hattie Collins, 4 کشته شد در اطراف گوشه Hensley درایو. مراسم تشییع جنازه او روز جمعه است. پدر و مادر او مات و میسی کالینز و نوزاد دختر Lainey زخمی شدند ولی جان سالم به در برد.

چند خانه پایین و دور از Collins’ خانواده در Hensley درایو زندگی چاد و جیل Mynatt که دو سال از دختر, هارپر همچنان در شرایط بحرانی در ناکسویل در بیمارستان. کالینز و Hensleys هستند.

چاد Mynatt که دارای نقش رهبری در ترنجبین جهانی وزارتخانه و مت کالینز است که در خدمت به عنوان یک جوان وزیر در کالج طرف کلیسای مسیح با هم کار کنند در مسیحی تلاش های امداد رسانی.

ارین Kimberlin و جیل Mynatt نیز محله دوستان است. آن دو را در کالسکه پیاده روی با هم. Kimberlin را ساویر و Mynatt جوانترین فرزند عمده متولد شد, پنج روز از هم جدا گفت نورمن کارینگتون, مدیر ارشد, با ترنجبین جهانی وزارتخانه است.

در خانه پشت کالینز’ تری کورتیس 54 و پسرش, Tyler Curtis, 6 همراه با درگذشت داوسون پرستار بچه, Amanda کول. داوسون مادر و برادر جنیفر کورتیس و Easton کورتیس مجروح شدند و به یک Knoxville, بیمارستان اما این ناشناخته که آیا آنها باقی می ماند در بیمارستان بستری است.

چند خانه را از کورتیس در McBroom Chapel Road, کیت, 65 و کتی سلبی 63 کشته شدند. خدمات برای زن و شوهر خواهد بود شنبه برگزار شد.

استفانی زمینه های 36 و شش ساله و پسر هارلن درگذشت Mockingbird هیل, دایره, در مورد یک بلوک از Hensley درایو. مراسم تشییع جنازه خود را یکشنبه بود.

مجالس ترحیم برای همه 18 Putnam County ساکنان خود ادامه خواهد داد و در طول هفته.

“بدیهی است که ما هرگز از طریق یک تراژدی در این سطح قبل گفت:” جف ویلسون یک کوکویل بومی و مدیر تاج چمن کفن و هولوکاست مرکز.

تاج چمن یکی از پنج خانه های مراسم تشییع جنازه در Crossville. هر شد برگزاری حداقل یک مراسم برای قربانیان گردباد در این هفته, او گفت:.

خبرنگار Jason گونزالس کمک کرده است.

رسیدن به آنیتا Wadhwani در [email protected]; 615-259-8092 یا او در توییتر دنبال کنید @AnitaWadhwani

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>