بازمانده یک تیراندازی مدرسه: ‘تیراندازی نبود بدترین چیزی که برای من اتفاق می افتد’

MADISON, اوهایو — او تا به حال به مبارزه برای گلوله.

آنهایی که خمرهای شکل به خود را به عقب پایین تر زمانی که او 14 و ricocheted اطراف خود را داخل تا زمانی که تسلیم به پاهای خود را. پس از جراحان حذف آنها در طول چندین عملیات یکی به مدت چهار ساعت او نیاز به حکم دادگاه به آنها پشت کنید.

قانون پزشکان اجازه نداشتند او را به گلوله.

آن را در زمان بیش از یک سال, اما آنها در نهایت بازگشت. و او با افتخار از آنها.

مایل گلوله به یک مرد چیزی, یک پلیس محقق گفت: خانواده. اما آن را بیشتر از آن است. کامرون اسمیت استفاده می شود به نگاه دو گلوله یک شکست در نیمه به عنوان یک یادآوری او می تواند از طریق هر چیزی. یک یادآوری زمانی که زندگی خود را تبدیل به یک رژه پرستاران صندلی چرخدار افسردگی و فیزیکی-درمان ترس است.

یک یادآوری است که او ساخته است.

آن را سخت تر برای نگاه گلوله در حال حاضر به عنوان یک 18 ساله, زیرا آنها نیز یک یادآوری از تمام آسیب انجام می شود – و تا چه حد او هنوز هم به رفتن. بله کامرون آموخته به دوباره راه رفتن و در نهایت خود را دریافت کرد GED گواهی.

اما گلوله یک یادآوری است که فوریه. 29, 2016 – و کافه تریا در مدیسون مدارس – خواهد با او برای همیشه لطفا برای.

آنها یک یادآوری از تمام جهات او را هرگز خواهد بود که دوباره عادی.

اولین بار من ملاقات کامرون مادر خود را در نوتوانی. و او به من نشان داد کسانی که گلوله در 15 دقیقه اول مکالمه.

در اتاق خود در خانه تنها نور می آید از یک تلویزیون صفحه تخت او نشسته بیش از حد نزدیک به. این روزها این است که در آن کامرون صرف بیشتر وقت خود را. در زمستان به دلیل سرد, آن لطمه می زند و به بیرون بروید. و در هر آب و هوا, آن لطمه می زند به انجام خیلی در همه.

کامرون به ضرب گلوله کشته شد در طول ناهار.

در ابتدا او فکر آن را یک تفنگ پینت بال. او احساس چیزی رایت و دیدم قرمز بر روی لباس خود را. او پا به سمت تیرانداز فکر این بود که برخی از نوع شوخی و سقوط بر روی زمین.

او را شکست و دست خود را.

هنگامی که او تا کافه تریا بود تقریبا خالی است. دوست خود را بر روی زمین در کنار او ، یک پرستار نورد کامرون بر روی پشت خود را. که زمانی که او متوجه قرمز تراوش از طریق لباس خود خون شده بود و نه رنگ.

چهار سال بعد در کامرون زندگی زندگی در درد ثابت – حتی اگر شما همیشه نمی توانید بگویید چون او نمی خواهید کسی به احساس متاسفم برای او بود. او خوشحالم که او به ضرب گلوله کشته شد که روز به جای هر گونه وحشت دانش آموزان در رستورانی. او می دانست که او می تواند آن را اداره کند.

“عکسبرداری نیست بدترین چیز اتفاق می افتد به من,” او می گوید.

کامرون بود 4 ساله هنگامی که او در بر داشت او را عمو در طبقه زیرزمین مرده از مواد مخدر مصرف بیش از حد. کامرون سعی کردم به او را از خواب بیدار اما او حرکت نمی کند. با پدر در اطراف این مرد شده بود قهرمان خود را.

او 12 بود که او متوجه شد مادر خود را با استفاده از مواد مخدر. او می گویند او در حال رفتن به دلار به طور کلی و نه بازگشت برای روز. زمانی که او دوباره او را مستقیما به اتاق و نزدیک درب.

کامرون از دست رفته 80 روز از مدرسه و شکست خورده کلاس هفتم.

در آن زمان مادر خود را پخته متامفتامین در خانه خود را که او گفت: اغلب او را بیمار. او را به عمه اش خانه برای چند روز و شروع به احساس بهتر است. پس از آن او می خواهم به خانه بازگشت. او به یاد مادر خود را برداشت تا نسخه خود را برای آلرژی و هیچ چیز دیگری.

حساسیت به دارو مانند Claritin D را می توان مورد استفاده برای ایجاد مت. او به یاد او را همیشه دریافت داروهای مورد نیاز او است.

کامرون هنوز در بیمارستان پس از تیراندازی در سال 2016 زمانی که کسی او را به سرقت برده پلی استیشن از خانه که در آن او زندگی می کردند با مادر بزرگ خود را مل. او معتقد است مادرش را به سرقت برده. او این را انکار می کند.

او 14.

در 17 کامرون رفت و خود را در کنار پدر خانواده برای کریسمس و پرسید: جایی که پدر او بود. پلیس احتمالا به دنبال او پسر عموی پاسخ داد. پس از همه, کامرون پدر بدهکار هزار دلار در حمایت از کودکان.

“آن را نمی خواهد کریسمس بدون حکم” پسر عموی او گفت.

داخل کامرون بازی اتاق وجود دارد یک پوستر tucked دور در گوشه ای. اگر درب باز است و شما به سختی می توانید آن را ببینید. آن را امضا توسط ده ها تن از همکلاسی ها – به او داده می شود در حالی که او در حال بهبود است.

“دریافت خوب به زودی” آن را می گوید.

“مدیسون Mohawk قوی” آن را می گوید.

پس از چند ماه در یک صندلی چرخدار او در نهایت احساس خوبی به اندازه کافی برای رفتن به یک مدرسه رقص. هدف این بود که به جمع آوری پول برای قربانیان تیراندازی در مدرسه.

در کافه تریا گلوله علائم در رستورانی میز بودند هنوز هم قابل مشاهده است.

تیرانداز بود کسی که با ریشه های عمیق در این جامعه روستایی حدود 40 مایلی شمال سینسیناتی. کسی که با خویشاوندان در کارکنان مدرسه و نسبی که بعد از اجرا به هیئت مدیره مدرسه. کسی که جامعه هرگز به طور کامل تبدیل پشت خود را در.

کامرون تنها نقل مکان به منطقه چند ماه قبل از عکسبرداری است.

با گذشت زمان و سال تحصیلی جدید آغاز شده کامرون و دو دانش آموز دیگر شکایت کرد تیرانداز که التماس گناه به چهار فقره اقدام به قتل و محکوم به اطفال بازداشت تا زمانی که او تبدیل می شود 21.

دو بار به پسر بچه ای که به ضرب گلوله کشته شد به نام پسر که به ضرب گلوله او را “قربانی است.” و این چیزی است که آن احساس به کامرون. در برخی از نقطه, او شروع به احساس می کنم مثل کسی که چیزی اشتباه است. مانند یک رانده که جامعه شادتر اگر او فقط سمت چپ.

پس از طرح دعوی در دادگاه برخی از بچه ها که امضا پوستر مایلند او را به خوبی شروع به مسخره کردن او را. آنها کف نزدیک چهره خود را زمانی که او بود به دنبال شگفت انگیز او و او شروع به فکر می کنم برخی از دانش آموزان تا به حال تنها خوب است برای او به طوری که آنها می گویند آنها می دانستند که بچه که رو شات.

آن بوده است که تقریبا چهار سال پس از عکسبرداری و کامرون است که هنوز هم در درمان فیزیکی است. او یک سگ خدمات, نام, افتخار, است که می پوشد پچ: “همه زخم قابل مشاهده هستند.”

در این روز, کامرون گاهی فرو می ریزد به زمین به دلیل صداهای بلند است. او در حال حاضر 18, با ریش کامل. نوع ریش مادر بزرگ خود را بخواهد او را تر و تمیز.

کامرون اغلب می پوشد یک پچ بر روی پشت خود را در زیر لباس خود را. این پچ مربوط به یک دستگاه کوچک است که انتقال شوک های الکتریکی برای کاهش درد خود را. آن را خاموش به طور خودکار پس از 30 دقیقه اما او معمولا آن را پشت در.

قبل از تیراندازی کامرون مبتلا به بیماری اسکولیوز یک منحنی ستون فقرات و بیماری است که می تواند باعث کمر درد. تیراندازی او را با یک cracked استخوان ران عصب آسیب و آرتروز. این گلوله ها نیز زده خود را tailbone تشدید خود اسکولیوز.

کامرون کاربردی برای کمک های عمومی خود را به دلیل توصیه پزشکان او را به کار نمی کند. این امر می تواند بیش از حد سخت در بدن خود را که آنها می گویند. مادر او که 64 و تا به حال عمل جراحی مغز در سال 2004 کاهش چمن خود را.

در یک مقیاس از یک تا 10 کامرون می گوید او معمولا از خواب بیدار در یک سطح از سه یا چهار. که درد گاهی اوقات درد کشیدن و یا سلاح سرد در پشت او بدتر می شود در طول روز است. حتی زمانی که او انجام نشده بسیار است.

در آن زمان او به رختخواب می رود می توان آن را یک به هشت یا نه.

کامرون استفاده می شود به رویای تبدیل شدن به یک کارآفرین یا یک مهندس. در حال حاضر او در آرزوی رفتن به ایالت اوهایو برای زیبایی رو به رشد ورزش رقابتی بازی های ویدئویی. اما به دلیل عدم توانایی خود را به کار و خانواده اش درآمد محدود و حتی که تنها به نظر می رسد مانند یک رویا است.

کامرون نقش بسیاری از بازی های ویدئویی است. برای انجام این کار, او تناوب بین نشسته و ایستاده به دلیل آن لطمه می زند به ماندن در یک موقعیت بیش از حد طولانی است. هنوز هم او می گوید: بازی های ویدئویی را به ذهن خود را خاموش وضعیت.

حتی تیراندازی هستند.

در بسیاری از راه های کامرون گیر کرده است. او تا به حال برای تبدیل شدن به یک مرد قبل از او یک نوجوان است.

آن را آسان برای فراموش کردن او فقط یک پسر که نوشیدنی Mountain Dew از آبجو steins او سرد در فریزر. یک پسر که صحبت می کند با lisp و نمی توانید طبخ بسیار بیشتر از ماکارونی و پنیر یا شام تلویزیون.

یکی دیگر از شات پسر که بعد کوپر Caffrey صحبت در دادگاه هنگامی که تیرانداز محکوم شد. در مقابل ازدحام خبرنگاران و گریان اعضای خانواده کوپر بخشید پسر که در زمان خود درد در همسالان خود.

کوپر و کامرون دیگر دوستان است. برخی از این دلیل بود که کوپر نمی خواهم به اطراف کامرون مادر سوء استفاده از مواد مخدر و برخی از آن به دلیل مخالفت با, واکنش به تیراندازی.

تیرانداز پلیس گفت که او ناراحت بود در مورد پدر و مادر خود رابطه شکسته و ابراز تنفر پدر خود را برای مبارزه با او در مورد نمرات. نوجوان گفت: او همیشه مبتنی است. پس از بازداشت یک افسر پلیس پرسید: پسر چرا او آنچه او انجام داد.

“بنابراین من نمی خواهد که برای رفتن به صفحه اصلی,” او گفت:.

کامرون دوست ندارم اما هنوز هم از آن لذت بیشتر از زندگی با مادر خود را. او گفت که او شروع به مصرف ضد افسردگی قبل از تیراندازی و حتی فکر خودکشی. هنوز تیرانداز را توضیح او را عصبانی ساخته شده.

“حداقل پدر شما مراقبت به اندازه کافی به شما را,” او گفت:.

زمانی که کامرون را به اتمام دادگاه دستور برنامه نوتوانی در سال 2018 او بازدید او ، او عقب نشینی به اتاق خود. آن را به حال شده است پنج سال پس از او گذشته او را دیدم.

بخشی از او خواست او شده است می خواهم به زندان فرستاده می شود و بیش از یک بخش از او و فکر او در نهایت خواهد بود.

کریستینا اسمیت است که به سختی به 5 فوت قد. او 36 ساله است و با وجود او نقص است و پر از خنده و انرژی و به نظر می رسد به لذت در آزار او ،

کامرون خواستار متوقف او را “مامان” زمانی که مادر بزرگ خود را کردم حضانت از او چیزی که او با این نسخهها کار در مشاوره. او می گوید: Christina است و بیشتر شبیه خواهر خود را و یا “یک دوست که نام مادر.”

آن را مدتی قبل از کریسمس و کامرون در حال گوش دادن به موسیقی تا با صدای بلند آن را جغجغه خانه. مادرش می گوید: او که از او.

کریستینا قدم به اتاق خود را با یک تکه مقوا و تقریبا به عنوان بزرگ به عنوان او است. او در چراغ چرا که او می خواهد به او نشان دهد ، در نوتوانی ساخته شده آن را برای او به نظر می رسد با افتخار. اما کامرون می خندد در او از آنجا که تنها یک نفر آن را امضا کردند.

او لبخند می زند و خاموش می شود چراغ.

مادر خود را می گرداند نیم ساعت بعد و دست کامرون مقدس است. او همچنین به او می دهد یک جزوه با کلمه “پذیرش” در مقابل.

“مواد مخدر نمی,” او می گوید.

کامرون پاسخ نمی دهند بنابراین مادر خود را از مکان های مقدس در دامان خود.

“من لازم نیست این” او می گوید. “من در حال حاضر می دانیم نه به مواد مخدر به خاطر شما.”

کامرون مادر بزرگ نشسته است و در تاریکی اتاق به تماشای “قیمت مناسب است.”

پشت سر او یک مانیتور کامپیوتر نمایش فید دوربین را از جلوی خانه و حیاط. مل آنها را نصب و پس از او پدر و کامرون در, overdosed در اینجا در سال 2017.

کریستینا سقوط کردن توالت و مل نمی تواند حرکت کند ، او سعی پمپاژ سینه او تا امدادگران وارد شده است. آنها به کریستینا دوزهای متعدد از Narcan قبل از او آمد.

مل گفت: پزشکان تقریبا قطع دخترش بازوی اما کریستینا به نظر می رسد به انجام بهتر در حال حاضر. مل دیده نشده و او هوشیار مانند این چند سال.

دانشجو می کشد یک تفنگ: افسر پلیس شاخه دانشجویی که حاضر به رها کردن سلاح مقامات می گویند

زشت تر از همیشه: مت است جاری شدن سیل در خیابان ها دوباره

در یک روز زمستانی در سال 2018 خود را در اتاق نشیمن پوشش داده شده است در جعبه.

کریستینا ماندن با کامرون و مادر بزرگ خود را تا زمانی که او می تواند پیدا کردن محل خود. او سیگار توسط درب جلو. و هنگامی که او نشسته و پس از شکایت در مورد عدم صندلی او قرار می دهد پاهای خود را بر روی تنها صندلی سمت چپ به عنوان کامرون در پیاده روی.

نوجوان می کشد پا و نشسته. کریستینا پس از آن استوار سر او را روی شانه او و او او برس ،

“من به سختی لمس کردن شما,” او می گوید.

کامرون در حال خوردن یک بسته چیپس سیب زمینی و او قرار می دهد سر خود را در او دوباره. او آرنج او دور. زمانی که او طول می کشد یکی دیگر از نیش مادر خود را شکسته تراشه های خود را به صورت. کامرون تعقیب او را به اتاق با دوربین تغذیه و حمام کریستینا پس از overdosed در.

او می خندد به عنوان پسر او طول می کشد یک کاسه پیاز فرانسوی شیب و براشهای ضخیم globs از آن را به موهای خود را. این صدا ممکن است مانند آن, اما این یک لحظه شیرین.

آنها نگاه کرد خوشحال است.

برای مدت زمان طولانی کامرون نمی دانم که در آن پدر خود بود. نام پدر او نیست بر او گواهی تولد. و زمانی که مادر بزرگ خود را کردم حضانت او صحبت کرد و به پدر او برای اولین بار در سال.

کامرون به او گفت که او می خواست به زندگی می کنند با مل داد اما شماره تلفن خود را به پدرش. او چند متون, اما که در نهایت متوقف شد و او احساس رها شده و بیش از همه دوباره.

مل به دست آورد حضانت از کامرون به دلیل مادر او خارج از خانه – صفحه اصلی شرح داده شده در اسناد دادگاه به عنوان “اسفناک است.” آن را آلوده به شپش; سینک آشپزخانه کار نمی کند و ادرار گربه رنگ آمیزی مبلمان.

کامرون دیده است مادر خود را با یک سوزن در دست و مورد استفاده قرار گرفتن تماس از فروشندگان مواد مخدر خواستار به صحبت با او. کامرون گفت: مادر خود را اغلب برای پول التماس گفت: او نیاز به تغذیه بچه ها و سپس استفاده از آن پول برای مواد مخدر.

هنگامی که این ظروف در خانه خود را انباشته بسیار بالا آنها شروع به قالب. کامرون نمی دانم که چگونه به استفاده از ماشین ظرفشویی.

در سال 2015 با توجه به اسناد دادگاه Christina به طور غیر قانونی به فروش می رسد کامرون تجویز دارو و آزمایش مثبت برای هروئین. یک قاضی اعطا مادر بزرگ خود را به طور موقت بازداشت که تابستان. زمانی که کامرون شروع به رفتن به مدیسون مدارس.

زمانی که مل اعطا شد دائمی بازداشت شده در Jan. 11, 2016, کامرون هنوز هم فکر کردم چیزی می تواند به اشتباه. او یاد گرفته بودم نه به بزرگسالان اعتماد و می خواستم ببینم مدارک خود را.

هنگامی که آن را در نهایت در این پست بیش از یک ماه بعد آنها را جشن گرفتند. آن جمعه بود و مل او را برداشت تا از مدرسه او را به تعجب. آنها خوردند در چین شاه بوفه. در روز شنبه آنها رفت و به کول و امید برای چیزی به معنی یک شروع تازه مل او را خریداری جدید شلوار پیراهن و کفش نایک.

امدادگران قطع کسانی که لباس های او را در روز دوشنبه. و او نمی خواهد آنها را ببینید دوباره برای ماه تا عکس از تحقیقات پلیس منتشر شد به رسانه ها.

کامرون او را دیدم خونین شلوار در اخبار.

این ژانویه کامرون و مادر بزرگ خود را درایو 45 دقیقه در هر راه برای درمان فیزیکی است. آنها با استفاده از یک کامیون کامرون پدربزرگ به او هنگامی که او تبدیل شده است 18. او همیشه وعده کامرون کامیون زمانی که او خاموش ماند مواد مخدر و نمی توانید هر کسی ،

امروز کامرون در استخر. آن را به جای او احساس می کند با کمترین مقدار از درد است. آب گرم است و با وجود حداقل دو فن باد به نگه داشتن اطراف منطقه سرد.

سگ خود را whines زمانی که او می شود به آب است.

پس از warmups کامرون مراحل بالا بر روی یک جعبه در استخر و مراحل پایین. او این کار را بارها و بارها. سپس او می ایستد روی انگشتان پا و مشابه است ، او رفتن دور می کند و بحث های کوچک با درمانگر های فیزیکی.

در پایان یکی از استخر کامرون. از سوی دیگر اغلب زنان با موهای خاکستری. او ممکن است در کمتر درد در اینجا, اما او می خواهم و نه هر جای دیگری.

کامرون می خواهد به زندگی می کنند در هاوایی است. آن را همیشه گرم وجود دارد او می گوید و مردم خوب هستند. او زندگی می کردند در هاوایی قبل از زمانی که پدر بزرگ او تا به حال کار ساخت و ساز وجود دارد. آن را به یک محل که در آن او می گوید: او مادر تنها دودی ماری جوانا.

وقتی پرسید که چه او می خواهد آینده خود را به نگاه مانند کامرون در پاسخ بدون تردید:

“هیچ چیز مانند آن را در حال حاضر.”

“چگونه می توانم به شما فکر می کنم شما در حال رفتن به خارج؟”

“من هیچ نشانه,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>