برای بزرگنمایی کلیک کنید Fhontez Mitchell faces multiple felonies, including assault. - COURTESY ST. LOUIS COUNTY POLICE

  • حسن نیت ارائه میدهد ST. LOUIS COUNTY POLICE
  • Fhontez Mitchell چهره های متعدد جنایات از جمله حمله.

شمال سنت لوئیس کانتی مرد دستگیر شد و پس از شکار کردن با سرعت بالا و به اتهام حمله در تیراندازی یک افسر پلیس است.

Fhontez Mitchell, بیست, بود, دزدی از مغازه پوشاک زنان در عصر روز یکشنبه در خارج در فرگوسن زمانی که خارج از وظیفه افسر و یک فروشگاه نگهبان مواجه او را در نزدیکی در ورودی مقامات می گویند که.

میچل از جیبش یک .45-کالیبر تفنگ و شلیک 35 ساله افسر سه بار — یک بار در بازو و دو بار در بدن, پلیس می گویند. میچل پس از آن زد به پارکینگ پریدند در مرسدس بنز و فرار کرد, پلیس می گویند.

پلیس او را برای نزدیک به دو ماه تا 12:26 بعد از ظهر دیروز هنگامی که یک county پلیس کشف بنز در کنفیلد رانندگی در فرگوسن و نام پشتیبان. به عنوان یک هلیکوپتر پلیس ماند سربار پلیس شهرستان در گشت اتومبیل شروع به تعقیب سدان. میچل در نهایت کشیده به یک پارکینگ از جنینگز جاده ایستگاه کردم و سعی به فرار با پای پلیس می گویند. او به زودی به زندان برده شد.

امروز St. Louis County دادستان پرونده اتهامات از درجه اول حمله به, سرقت, مسلح, جنایی, اکشن, مقاومت در برابر بازداشت و دستکاری با شواهد. پلیس می گویند میچل که محکومیت برای دزدی و سرقت خودرو سوزانده شده بود لباس او پوشیده بود در زمان تیراندازی, اما او هنوز هم رانندگی ماشین همان.

او زندانی $1 میلیون پول و اوراق قرضه.

افسر که در کرساپتوون بل-ایر پارک یکنواخت در حالی که کار امنیتی در فروشگاه تحت درمان در بیمارستان به صورت غیر تهدید کننده زندگی صدمات. پلیس می گویند او با پوشیدن یک جلیقه ضد گلوله زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد که متوقف شد و دو گلوله است.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im