گمان فن آوری است که هدف از جدید Hill Bill

سنسور. تد کروز (R-Tex.) و جاش هاولی (R-Mo.) در حال معرفی یک لایحه مقابله با چین تلاش در Snooping (C-CAS) عمل 2020 که بیشتر سرکوب مخابراتی چینی Huawei و ZTE و هر شرکت دیگر است که وزارت امور خارجه از شناسایی به عنوان کنترل کمونیست چین سیاست.

این لایحه جلوگیری از کارمندان فدرال از انجام هر کسب و کار رسمی بیش از سیستم عامل “اجرا” توسط Huawei, ZTE, Tencent و هر گونه شک tech.

این لایحه نیاز به وزیر امور خارجه برای ایجاد یک لیست از شرکت های فن آوری که مصمم به فعال کردن حزب کمونیست چین برای انجام جاسوسی است. که لیستی از شرکت هایی که تکنولوژی کارمندان دولت هستند که مانع از استفاده از.

این امر همچنین جلوگیری از هر گونه مالیات دهندگان دلار رفتن به صندوق U. N. قرارداد با هر گونه شک تکنولوژی تامین کننده.

مرتبط با: FCC به دنبال ورودی در به استثنای خارجی Tech

FCC در حال حاضر نقل مکان کرد و برای جلوگیری از دولت پهنای باند پول یارانه قصد, Huawei, ZTE و دیگر شک تکنولوژی و نقل مکان کرد به لغو مجوز برخی از شرکت چینی شبکه ارتباط به ایالات متحده آمریکا شبکه های کنگره است که بدون در نظر گرفتن آنها از دولت پول قرارداد.

“سازمان ملل متحد تصمیم به همکاری با Tencent یک جلال نظارت بازوی حزب کمونیست چین است احمقانه و خطرناک گفت:” هالی. “چینی شرکت های فن آوری مانند Tencent و Huawei به طور فعال در توطئه با CCP به رفتار بین المللی نظارت و حضور مداوم تهدید به ایالات متحده و متحدان ما. آمریکا پول مالیات دهندگان باید صندوق سازمان ملل متحد قرارداد که به نفع حزب کمونیست چین.”

مرتبط با: برگ برنده دولت می گوید می خواهد آن را چینی با تکنولوژی خارج از ایالات متحده آمریکا شبکه

“جلوگیری از ایالات متحده فدرال کارکنان از انجام کسب و کار رسمی بیش از سیستم عامل کنترل می شود توسط چین و حزب کمونیست حمایت شرکت های هوشمند است, سیاست گفت:” مایک راجرز رئیس 5G اکشن و رئیس سابق خانه کمیته اطلاعات. “ما باید نگاه و به طور کامل درک تهدید مطرح شده توسط شرکت هایی مانند, Huawei, ZTE و Tencent به امریکا و ملی و امنیت اقتصادی است. این قانون گام مهمی در این جهت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>