به حالت تعلیق در ناکسویل ناوگان خدمات کارکنان نزدیک شش ماه در پرداخت ترک

آخرین بار ریک دیویس و راجر Rainey سنجش زمان به کار در ناکسویل ناوگان خدمات بسیاری از نقاط جهان تا به حال به سختی شنیده COVID-19 شهرستان و کارکنان لازم نیست به پوشیدن ماسک.

بسیاری تغییر کرده است از این دو حالت تعلیق در آمد Jan. 27 پس از آنها منفجر سوت خود به مدیر شهرستان با استفاده از تجهیزات در زمان کار به بازدید از مکان های در سراسر شهر از جمله پارک ها و خانه ها و هتل ها.

چه چیزی تغییر نکرده است خود پرداخت. به عنوان این شهرستان رسیدگی به این دو نزدیک شش ماه آنها را ساخته اند تقریبا $42,500 بین آنها را در حالی که ماندن در خانه با توجه به سرشکن 2019 به اطلاعات حقوق و دستمزد.

این شهر ارائه کرده است چند جزئیات در مورد اینکه چرا اقدام گرفته شد در برابر دیویس و Rainey دیگر از اتهامات آنها نقض شهر سیاست منع محل کار آزار و اذیت و خشونت است. سخنگوی اریک Vreeland کاهش یافته است دوشنبه به ارائه جزئیات و یا می گویند آنچه باعث تاخیر دیگر می گویند این شهر قانون بخش بررسی مقدماتی امور داخلی واحد گزارش توسط اداره پلیس.

“اگر قانون اداره می بیند و نیاز به بررسی بیشتر و سپس قانون است و امکان ارسال آن را به عقب به IAU,” Vreeland گفت ناکس اخبار. “اینجا جایی است که ما در حال حاضر قانون این است که بررسی اولیه IAU گزارش.

“همانطور که می دانید از گذشته, گزارش, این گزارش در دسترس خواهد بود برای بازرسی عمومی پس از اتمام تحقیقات” او گفت:. “تا آن زمان این شهر است که قادر به جزئیات جزئیات بررسی است.”

بیشتر: کارگران بی اعتماد این شهر انضباطی سیستم بسیار آنها دنبال رئیس خود را با GPS

ما چگونه به اینجا رسیدیم

دو مستند سفر از رئیس خود جف جانستون برای ماه بعد آنها متوجه او اغلب از کار غایب بدون عواقب. دیویس و Rainey ترسیم جانستون را در سفر با استفاده از شهرستان صادر شده دستگاه های ردیابی در شهرداری خودرو و گاهی اوقات به دنبال او را به مکان های مختلف قبل یا بعد از تغییرات خود را.

ناکس اخبار منتشر شده یک گزارش Dec. 23 جزئیات جفت نظارت و crack آن را در معرض بین شهرستان بخش منابع انسانی و شهردار سابق مادلین Rogero اجرایی تیم است.

هر دو مردان قبلا انتقام در برابر صورت خود, انجمن با نارضایتی در برابر سرپرستان آنها گفت: Knox, اخبار, ادعا را تایید کرد و در گفتگو با خدمات مدنی مدیر ویکی هتفیلد دو ثبت شده است.

در ژانویه دیوید بریس رئیس افسر عملیات و معاون شهردار Indya Kincannon گفت: این تحقیقات که توسط قانون بخش با کمک از ناکسویل اداره پلیس.

تعلیق شروع به عنوان یک پنج روز تعلیق شد و سپس تمدید تا 10 روز و فراتر از آن. در آن زمان بریس گفت: هر فرمت باید از شهردار اما Vreeland گفت: تعلیق خواهد داشت تا زمانی که این موضوع در حال بررسي است و نیاز ندارد هفتگی شهردار پسوند.

به طور جداگانه Rainey قرار داده شد در 180 روز کار برنامه ریزی یک فرایند است که هدف یا بهبود عملکرد کارمند و یا منجر به فسخ خود را با توجه به یک کپی از نامه ای با توجه به Rainey. پنج به علاوه ماه پرداخت می شود, تعلیق حساب نمی به سمت 180 روز Vreeland گفت.

این شهر در زمان هیچ اقدامی در برابر جانستون تا ناکس اخبار شروع به پرسیدن سوالات و زمانی که آن را به او داده شد توبیخ کتبی برای اجازه می دهد غیر کارمند به سوار شدن در یک شهر خودرو.

بقیه اتهامات ساخته شده توسط دیویس و Rainey مهم نیست چون Johnston نمی نقض این شهر وسیله نقلیه رانندگی-صفحه اصلی, سیاست هتفیلد گفت.

ایمیل تایلر در محک [email protected] و به دنبال او را در توییتر @tyler_whetstone. اگر شما لذت بردن از تایلر پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>