Synamedia همکاران با Google Cloud برای بالا بردن آن تصویری شبکه نمونه کارها با “as-a-Service” OTT عرضه


لندن – مارس 29 سال 2020 Synamedia بزرگترین مستقل و تصویری نرم افزار ارائه دهنده امروز اعلام کرده است که همکاری با Google Cloud به گسترش آن تصویری شبکه نمونه کارها با بیش از حد بالا (OTT) “به عنوان یک سرویس” ارائه شده است. این همکاری را قادر می سازد Synamedia بیشتر به آدرس مشتری نیاز برای در دسترس بودن بالا و افزایش مقیاس پذیری و حداکثر عملکرد برای خدمات OTT در حالی که به طور همزمان کاهش هزینه های عملیاتی و پیچیدگی ویژه با رویدادهای ورزشی زندگی می کنند.

برای موفق شدن در این ویدئو جدید چشم انداز ارائه دهندگان خدمات نیاز به مشابه مشاهده تجارب بين پخش زنده و OTT جریان در مقیاس. یک چالش اصلی برای OTT که خدمات پوشیدگی اغلب پخش تاخیر تا یک دقیقه پشت سنتی پخش تلویزیون معمولا به عنوان “هدف اثر است.” با این همکاری هر دو OTT جریان خدمات و سنتی پخش خواهد شد بهره مندی از Google Cloud را بهترین در کلاس کم زمان تاخیر شبکه و Synamedia را بهترین در کلاس کم پوشیدگی راه حل برای زنده ویدئو خطی تحویل. Synamedia رسیدن به این از محتوای مصرف به OTT دستگاه تحویل در 5 تا 7 ثانیه – معادل با قابلیت پخش.

گزارش های اخیر به نقل از 58 درصد در سال بیش از سال افزایش جریان ویدئو مصرف در سال 2019. همانطور که بیشتر بینندگان نگاه به خدمات OTT برای محتوای ویدئو, OTT ارائه دهندگان خدمات می تواند به افزایش شبکه های ویدئویی ثبات و حداکثر کانال توانیم با Synamedia ثابت در دسترس بودن بالا کارگیری گزینه های در Google Cloud Platform (GCP).

“به عنوان زنده تلویزیون چشم انداز شیفت به سمت OTT تحویل صنعت و دانشگاه است که مطابق آنچه که بینندگان تبدیل شده اند عادت کرده اند با حق بیمه تلویزیون دیجیتال خدمات” گفت: Julien Signes معاون ارشد رئیس جمهور و مدیر کل تصویری شبکه Synamedia. “با تشکر از همکاری ما با Google Cloud ما را قادر می سازد بی نهایت سرگرمی بینندگان انتظار دارند بدون تاخیر و با بالاترین کیفیت.”

Synamedia خواهد اهرم گوگل Kubernetes موتور (GKE) یک شرکت درجه پلت فرم برای کانتینری برنامه های کاربردی برای فعال کردن مشتریان به مقیاس به عنوان آنها رشد می کنند با یک end-to-end اتوماسیون خط لوله است که می تواند تا سطح شیب دار رسانه های پردازش گردش در دقیقه و بازیابی از حوادث سریع تر از همیشه قبل از. این ویدیو در شبکه “as-a-service” ارائه یکپارچه قبلا siloed گردش بر روی یک پلت فرم ساخت عملیات بیشتر بدون درز و استقرار سریع تر است.

این همکاری را با هم هوش مصنوعی و یادگیری ماشین نوآوری از هر دو شرکت به مشتریان را قادر به ایجاد محتوای قدرتمند و بهتر است رسانه ها تجربه است. باهوش مطابق الگو تکنیک اجازه می دهد محتوای عمیق آگاهی در رسانه های گردش کار ارائه حق بیمه تجربه مانند زندگی ورزشی با حداقل پهنای باند مورد نیاز.

“ما هیجان زده به شریک با Synamedia برای کمک به پیشبرد آینده پخش فیلم و سرگرمی” گفت: آنیل جین مدیر عامل Media & Entertainment راه حل های صنعت در ابر گوگل است. “با ارائه Synamedia نمونه کارها از OTT راه حل های در حال اجرا به عنوان یک سرویس Google Cloud ما می توانیم تحویل بالا و آپ تایم پایین با زمان تاخیر و مقیاس پذیر تصویری خدمات برای کسب و کار در سراسر جهان است.”

Synamedia تصویری شبکه نمونه کارها شامل برنده جایزه خدمات و راه حل های است که قادر به امن توزیع پردازش و تحویل رسانه ها.

در مورد Synamedia

ما در حال کمک به خدمات و ارائه دهندگان محتوا در سراسر جهان برای ارائه محافظت و کسب درآمد از محتوای ویدئویی به طوری که آنها می توانید برنده شدن در این سن بی نهایت سرگرمی. ما که با دنیا کامل ترین و امن و پیشرفته end-to-end ویدیو باز تحویل راه حل است. ما نمونه کارها ویژگی های برنده جایزه تصویری شبکه خدمات بهترین در کلاس ضد دزدی دریایی و راه حل های هوش و تصویری سیستم عامل به طور کامل با یکپارچه از جمله قابلیت های ابر DVR و پیشرفته تبلیغات. و ما اعتماد بیش از 200 بالا ماهواره ای DTH کابل مخابراتی و OTT اپراتورهای پخش و شرکت های رسانه ای.

Synamedia حمایت Permira بودجه و آسمان است.

توییتر: @SynamediaVideo

LinkedIn: Synamedia

برای مطبوعات و تحلیلگر پرس و جو, لطفا تماس بگیرید:

تریسی Sheehy

مبارکه ارتباطات برای Synamedia

[email protected]

+ 1 (212) 616 6003

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>