T-Mobile جمهوری چک و اسلواکی Telekom استقرار 24i هوشمند اپراتور به قدرت تصویری خدمات در جمهوری چک و اسلواکی

24i هوشمند اپراتور را قادر می سازد T-Mobile جمهوری چک و اسلواکی Telekom به نحو احسن راه اندازی بهترین در کلاس مارک تلویزیون پروتکل اینترنت و تلویزیون در هر نقطه تجربه در طیف گسترده ای از تلفن همراه و قرص و تلویزیون های هوشمند و STBs

شهر آمستردام, هلند – 10 مارس سال 2020 – 24i صنعت پیشرو جهانی تجربه تصویری شرکت امروز اعلام کرد که خود را نسل بعدی 24i هوشمند Operator محصول مستقر شده توسط T-Mobile جمهوری چک و اسلواکی Telekom به ارائه IPTV و تلویزیونی در هر نقطه تصویری تجارب به T-Mobile TV رفتن Magio رفتن و Digi رفتن مشتریان در جمهوری چک و اسلواکی.

استقرار در حال حاضر رفته زنده در iOS, آندروید, اندروید, تلویزیون, وب, و, تلویزیون های هوشمند از سامسونگ و همچنین لینوکس و آندروید تلویزیون پروتکل اینترنت مجموعه بالا جعبه (STBs). 24i ارائه یک کد پایه رویکرد در سراسر هر سه از T-Mobile جمهوری چک و اسلواکی Telekom خدمات و شامل اطلاعات محور محتوا بهینه سازی کشف و ابزار تعامل از جمله توصیه های تجزیه و تحلیل محتوای هدفمند و مخاطبان اندازه گیری. این 24i-طراحی خدمات در حال اثبات می شود بسیار محبوب در سراسر جمهوری چک و اسلواکی و همراه با 24i شده اند نامزد برای یک تلویزیون متصل جایزه در پیشبرد تجربه تلویزیون.

کلید استقرار دستاوردها عبارتند از:

  • یک تنظیم UX فراهم می کند که نسل بعدی تجربه برای T-Mobile TV رفتن Magio رفتن و Digi رفتن برندها
  • یک کد پایه امکان T-Mobile جمهوری چک و اسلواکی Telekomto اعزام به سرعت در سراسر هر دو سرزمین به تمام دستگاه ها از جمله STBs, تلویزیون هوشمند و اندروید تلویزیون
  • ویژگی های پیشرفته مانند Timeshift تلویزیون بازیکن ابر و STB PVR قابلیت مشاهده داستان و یک راهنمای برنامه الکترونیکی (EPG) از جمله کانال فیلتر’
  • 24i هوشمند اپراتور محصول یکپارچه تلویزیون پروتکل اینترنت و تلویزیون در همه جا کاهش CAPEX و OPEX هزینه ها و افزایش انعطاف پذیری.

“24i هوشمند اپراتور ما فراهم می کند با یک productized راه حل فراهم می کند که نسل بعدی شخصی تجربه تصویری برای هر مشترک.” گفت: Marcel Šatánek رئیس PM متصل خانه و ترمینال مدیریت Slovak Telekom. “کلید انگیزه برای انتخاب راه حل این است که این توانایی منحصر به فرد برای فعال کردن ‘توسعه پس از استقرار در همه جا’ محتوای گردش کار زحمت رسیدگی دستگاه تکثير میراث و یکپارچگی شخص ثالث در حالی که ارائه دسترسی سریع به فن آوری های جدید و قابلیت های پلت فرم. علاوه بر این اپراتور هوشمند است که توانایی مدیریت خطی و بر روی تقاضا خدمات محتوا برای هر سه علامت های تجاری از طریق یک واحد متمرکز سیستم به عقب پایان. با ترکیب قابلیت ارائه IPTV و تلویزیون در همه جا 24i ما صرفه جویی در زمان و تلاش مدیریت خدمات ما و قدرت و انعطاف پذیری از راه حل آنها را قادر می سازد ما را به ارائه به مشتریان ما با تجربه در تمام دستگاه های در حال حاضر و در آینده است.”

من هیجان زده هستم که Slovak Telekom اولین مقیاس بزرگ چند ملیتی برای استقرار ما نسل بعدی هوشمند اپراتور محصول,” گفت: Martijn van Horssen, مشترک-مدیر عامل شرکت 24i. “ما کار بسیار نزدیک با Slovak Telekom T-Mobile جمهوری چک تیم پروژه به اطمینان حاصل شود که ما پلت فرم فراهم می کند تمام قابلیت های آنها نیاز دارید و همچنین ویژگی های جدید است که واقعا تحریک مشتریان از جمله همانطور که در ادامه مشاهده (cross-platform) شراب خواری مشاهده, مشاهده پخش و ضبط به یک STB یا ابر. قبل از ایجاد راه حل ما برای اپراتورها ارائه یک تجربه واحد در سراسر سرزمین و بسیاری از دستگاه های مورد نیاز عظیم مهندسی تلاش است. هر دو اپراتور در حال حاضر شاهد مزایای ترکیب تلویزیون پروتکل اینترنت و تلویزیون در همه جا در یک پلت فرم قدرتمند با نام تجاری قابلیت های. ما به دنبال به جلو به تضمین این که T-Mobile جمهوری چک و اسلواکی Telekom تصویری تجارب ما تأمین انرژی همچنان به تحریک و جذب مصرف کنندگان در سراسر منطقه است.”

هوشمند اپراتور یک کلید جریان ویدئو برنامه های توسعه محصول را قادر می سازد که اپراتورها به ارائه زندگی خطی و بر روی تقاضا خدمات ویدئویی از طریق یک رابط کاربری بصری برای هر و همه دستگاه های.

-به پایان می رسد –

در مورد 24i

ماموریت این شرکت است که به عنوان یک پیشرو مبتکر و شریک قابل اعتماد در ارائه چالاک مؤثر و پیشرو در صنعت سرگرمی تجارب است. انعطاف پذیر و آینده اثبات برنده جایزه 24i تکنولوژی چارچوب و نمونه کارها محصولات و خدمات قدرت دیجیتال تجارب پیشرو سرگرمی برندها در سراسر جهان از جمله NPO HBO iflix Fox Sports, Globo و سینکلر رادیو و تلویزیون ، که مقر آن در آمستردام با دفاتر در لس آنجلس و نیویورک و برنو مادرید 24i مظهر هلندی روح: کار سخت نوآوری و اکتشاف.

24i آمینه است فن آوری های شرکت گروه. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.24i.com

رسانه های تماس:

فردی Weiss

پلت فرم ارتباطات

T: +44 (0)20 7486 4900,

[email protected] / [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>