T-Mobile-با حداکثر سرعت دویدن موافق به دویچه Telekom بزرگتر خطر


ادغام رود به نزدیک مارس 1

با حداکثر سرعت دویدن و T-Mobile در حال نزدیک شدن به خط پایان در $26 میلیارد ادغام توافق کرده اند که به T-Mobile پدر و مادر Deutsche Telekom بزرگتر سهام در شرکت ترکیب.

T-Mobile-با حداکثر سرعت دویدن اصلاح کسب و کار خود را ترکیب توافق پنج شنبه با حداکثر سرعت دویدن پدر و مادر Softbank گروه موافقت خود را برای آزاد کردن حدود 48.8 میلیون سهام با حداکثر سرعت دویدن سهام به شرکت در ترکیب, جدید, T-Mobile, پس از معامله بسته شده است. توافق خواهد شد که هیچ تاثیری بر دیگر سهامداران هر دو شرکت — آنها هنوز هم ارز 9.75 با حداکثر سرعت دویدن سهام برای هر T-Mobile به اشتراک بگذارید.

Softbank که کنترل حدود 80 درصد از حداکثر سرعت دویدن سهام خواهد شد در حال حاضر ارز 11.3 با حداکثر سرعت دویدن سهام برای هر T-Mobile به اشتراک بگذارید. پس از معامله بسته است انتظار می رود در مارس 1, Softbank خود را 24 درصد از تازه همراه شرکت Deutsche Telekom داشتن 43 درصد. باقی مانده 33 درصد از این شرکت برگزار خواهد شد عمومی سهامداران.

تکمیل ادغام به پایان خواهد رسید چه بوده است دو سال مصیبت برای هر دو شرکت است. در اوایل این ماه یک دادگاه فدرال پاک راه برای مقابله با خنثی کردن تلاش های چندین ایالت به طور کلی وکیل برای جلوگیری از برخورد. بعد از ایالت نیویورک دادستان کل Letitia جیمز یکی از مخالفان سرسخت این معامله گفت: او نمی خواهد درخواست تجدید نظر فدرال حاکم است. اما این معامله هنوز هم نمی تواند مگر اینکه دادستان کل کالیفرنیا خاویر بکررا موافق نیست تجدید نظر شود.

با توجه به گزارش چند با حداکثر سرعت دویدن تصمیم به دویچه Telekom بزرگتر خطر را برای رو به وخامت مالی در این شرکت به عنوان فرایند تصویب شده کشیده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید