دادگاه منطقه OKs معامله; قوانین در مقابل متحده

یک قاضی دادگاه منطقه تصمیم تایید وزارت دادگستری و FCC تایید با حداکثر سرعت دویدن-T-Mobile ادغام جلب واکنش فوری از واشنگتن است.

هر دو FCC و عدالت استدلال کرده بود معامله کمک خواهد کرد که سرعت 5G اجرای با شرایط که در نهایت به ایجاد یک جدید و امکانات مبتنی بر رقیب کمک به توجیه کاهش چهار بزرگ–AT&T, Verizon, T-Mobile و Sprint–حامل های بی سیم به سه بزرگ.

Delrahim Derides دولت در تلاش برای از خط خارج T-Mobile-با حداکثر سرعت دویدن ادغام

“من خوشحال هستم با منطقه تصمیم دادگاه گفت:” FCC صندلی Ajit Pai. “T-Mobile-با حداکثر سرعت دویدن ادغام خواهد شد کمک به بستن شکاف دیجیتال و امنیت ایالات متحده رهبری در 5G. پس از ادغام T-Mobile است متعهد به آوردن 5G به 97 درصد کشور ما جمعیت در عرض سه سال و 99 درصد از آمریکایی ها ظرف شش سال است. آن 5G شبکه نیز رسیدن به مناطق روستایی با 85 درصد روستایی آمریکایی ها تحت پوشش در عرض سه سال و 90 درصد پوشش در شش سال. این معامله نشان دهنده یک فرصت منحصر به فرد برای سرعت بخشیدن به استقرار 5G در سراسر ایالات متحده قرار بحرانی اواسط باند طیف سازنده تر استفاده و آن را بسیار سریع تر تلفن همراه پهنای باند به مناطق روستایی آمریکایی است.”

“نیویورک دادگاه منطقه حق آمد و به همان نتیجه گیری با توجه به T-Mobile و Sprint ادغام به عنوان من در طول بررسی من و من خوشحال هستم که عمیقا ناقص مورد ساخته شده توسط دولت به طور کلی وکیل را رد کرد و گفت:” جمهوری خواه FCC کمیسیون Michael O’Rielly. “وقت آن است که برای قرار دادن تمام مراحل و اجازه می دهد این احزاب به ادغام. پس از تکمیل, جدید, T-Mobile خواهد شد که برخی از تعهدات به دیدار اما من هیجان زده برای دیدن آن بازگشت به آن mavericky سبک به سرعت استقرار 5G شبکه و شدت رقابت در بی سیم, بازار, در نهایت تحمل کردن ما انتظار است که آن را در اختیار مصرف کنندگان جدید و نوآورانه ارائه و خلاق انتخاب بسته است.”

بیش از یک دوجین متحده تا به حال شکایت کرد برای جلوگیری از این توافق گفت: این امر افزایش قیمت و کاهش رقابت است.

“من خوشحال هستم و با موافقت قاضی ماررو تصمیم به انکار حکم و به خصوص نتیجه گیری کرد که بخش واگذاری و درمان بسته حل نگرانی های رقابتی در این مورد گفت:” دستیار دادستان کل ماکان Delrahim رئیس DOJ ضد تراست را بدست آورد. “این نظر است که یک گام مهم بعدی در جهت تقویت رقابت برای با کیفیت بالا 5G شبکه است که به نفع مصرف کنندگان آمریکایی در سراسر کشور.”

“این خبر خوبی برای مصرف کنندگان ایالات متحده است که بهره مندی از اقتصاد مقیاس و بازار آزاد چیدن برندگان و بازندگان نه بوروکرات یا سیاستمداران” جسیکا گفت: Melugin دانشیار مدیر رقابتی سازمانی موسسه مرکز فناوری و نوآوری است. “این ادغام نیست در مورد مصرف تعداد ارائه دهندگان بی سیم از چهار به سه آن را در مورد اجازه دادن به سوم و چهارم بزرگترین بازیکنان ترکیب به منظور یک سوم ارائه دهنده 5G در کنار Verizon و AT&T.”

“در حالی که این کارشناس حرفه ای کارکنان در کمیسیون ارتباطات فدرال و وزارت دادگستری در حال حاضر تعیین می شود این معامله در جهت منافع عمومی و ترویج رقابت من مشتاقانه منتظر دیدن جدید T-Mobile در ادامه به ارائه تعهدات خود برای خدمت به مناطق روستایی آمریکا و تزریق بیشتر رقابت به سرعت در حال تغییر بی سیم در بازار گفت: خانه انرژی و تجارت کمیته رتبه بندی عضو گرگ والدن (R-سنگ.).

“من خوشحال هستم که قاضی ماررو را رد کرده است تلاش اقلیت متحده به دوم حدس بزنید در نظر گرفته تصمیمات وزارت دادگستری و FCC به اجازه می دهد که T-موبایل/با حداکثر سرعت دویدن ادغام به کمال می شود و گفت:” Free State بنیاد رئیس جمهور رندولف ممکن است. “در نظرات قبل از FCC و قبل از دادگاه منطقه من توضیح داد که همه چیز در نظر گرفته ادغام شد و به احتمال زیاد به افزایش رقابت و به طور کلی رفاه مصرف کننده نه تنها در امروز بی سیم بازار اما در ارتباطات گسترده تر بازار را به عنوان به خوبی.”

“در حالی که NATE به عنوان یک سازمان را در یک موضع رسمی در مورد پیشنهاد T-موبایل/با حداکثر سرعت دویدن ادغام اخبار این هفته از مطلوب ادغام حاکم فراهم می کند بسیار مورد نیاز وضوح در این صنعت گفت: انجمن ملی برج Erectors مدیر اجرایی تاد SchleKeway. “ما به خصوص خوشحالیم که این تصمیم را قبل از ما سالانه NATE متحد 2020 کنفرانس به عنوان این ادغام خواهد بود و عمده موضوع گفتگو در رویداد ما. NATE و ما 930 شرکت های عضو خوشبین هستند که این T-موبایل/با حداکثر سرعت دویدن ادغام اخبار در نهایت منجر به افزایش حامل و فروشنده هزینه های سرمایه گذاری است که لازم است به منظور ساخت ، نصب و نگهداری نسل بعدی شبکه ها و زیرساخت های مربوط به آن بسیار حیاتی به 5G استقرار چرخه در ایالات متحده است.”

اما نه هر کس شد تشویق از جمله از دست دادن احزاب منافع عمومی گروه ها و اتحادیه های کارگری که مبارزه کرده بود برخورد و دموکراتیک تنظیم کننده که تا به حال با آن مخالف.

نیویورک دادستان کل Letitia جیمز دولت که یکی از آگهی در کت و شلوار بود خوشحال نیست.

“تصمیم امروز نشانه از دست دادن برای هر آمریکایی که متکی بر روی تلفن همراه خود برای کار, برای مراقبت از یک عضو خانواده به برقراری ارتباط با دوستان,” او گفت:. “ما مخالف با این تصمیم از صمیم قلب و ادامه خواهد داد برای مبارزه با این نوع از مصرف کننده آسیب رساندن megamergers ما قوانین ضد تراست طراحی شده بودند برای جلوگیری از.”

که می تواند شامل جذاب تصمیم به دادگاه بالاتر است.

“همانطور که ما بررسی گزینه های ما از جمله درخواست تجدید نظر ممکن است آمریکایی ها باید همچنان به برگزاری این شرکت به حساب وعده های خود,” او گفت:.

“ادغام بین T-Mobile و Sprint به طور چشمگیری تغییر در امریکا بی سیم چشم انداز گفت:” دموکراتیک FCC کمیسیون جفری Starks که رای دادند در برابر ادغام. “دولت به طور کلی وکیل ارائه شده مورد قوی. دادگاه دیدم آن متفاوت است. به طور خاص با توجه به نحوه مرکزی ظرف را در آینده نقش به عنوان یک بی سیم رقیب بود به تصمیم دادگاه, من باقی می ماند و نا امید که کسانی که حقایق را نمی شد به طور کامل بررسی در ادغام که به من رای دادند. با این وجود ادغام احزاب ساخته شده اند قابل توجه وعده – به قیمت های پایین تر برای استقرار 5G در سراسر کشور و افزایش تنوع تامین کنندگان خود را, کارکنان و مدیران. علاوه بر این ظرف وعده داده است برای ساخت یک شبکه 5G از ابتدا در چند سال کوتاه. من مشتاقانه منتظر دیدن این که چگونه این شرکت ها خواهد شد تحقق وعده های خود به مردم آمریکا.”

“این ناامید کننده است” گفت: کمیسر جسیکا Rosenworcel دیگر “هیچ” رای در FCC را 3-2 تصویب کرد. “من نگران هستم که ضد تراست اجرای کار نمی کند برای مصرف کنندگان است. رفتن به جلو آن را کاملا ضروری است که FCC اجرای وعده های ساخته شده توسط این شرکت ها در تلاش خود را برای تضمین تصویب از این سازمان است. هر نتیجه غیر قابل قبول خواهد بود—زیرا در ما 5G آینده ما نمی توانیم به ترک هر کسی پشت سر گذاشت.”

“ما عمیقا متاسفیم که قاضی مورد تایید ادغام خواهد شد که آسیب جوامع رنگ و کم درآمد جوامع در سراسر کالیفرنیا گفت:” Greenlining موسسه فن آوری سهام مدیر پل گودمن. “T-Mobile ولرم وعده به ارائه کم هزینه خدمات بودند در تضاد با T-موبایل خود از کارشناسان و T-Mobile تعهدات بیش از حد مبهم و پر از نقاط ضعف به اطمینان حاصل شود که ادغام این است که در جهت منافع عمومی. این Greenlining موسسه ادامه خواهد داد برای مبارزه با ادغام در کالیفرنیا خدمات عمومی کمیسیون برای اطمینان حاصل شود که جوامع از رنگ دسترسی به قیمت مناسب خدمات با کیفیت بالا.”

“چگونه بسیاری از بار خواهد قضات و ضد تراست مجریان بود فریب وعده های خالی این شرکت ها را برای دریافت این تخفیف تایید شده گفت:” مطبوعات آزاد VP سیاست و مشاور عمومی مت چوب. “با استفاده از ناسالم ترکیبی از غرور بد قضاوت و خرده سیاست FCC را اکثریت جمهوری خواه و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل برای ضد تراست تصمیم به موج این معامله از طریق گزارش نادیده گرفتن مشاوره از کارکنان در هر دو سازمان که تا به حال نام آن را رد. بیش از یک دوجین دولت AGs به درستی در پا برای پر کردن جای خالی ساخت واضح است که رقابت بین با حداکثر سرعت دویدن و T-Mobile منافع همه کاربران بی سیم و به خصوص کسانی که به دنبال قیمت پایین تر برنامه ها و ارزش بیشتر.”

“تصمیم امروز فوق العاده است از دست دادن برای مصرف کنندگان آمریکایی اقتصاد و قانون ضد تراست خود گفت:” جاشوا كارآموزي باليني ارشد مشاوره در جدید امریکا باز موسسه فن آوری. “این ادغام بود به سادگی غیر قانونی از لحظه ای که اعلام شد به همین دلیل است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیچ خورده خود را به گره ابداع یکی از مهمترین و پیچیده داروهای ضد تراست در حافظه زندگی.

“بازار نمی بازیابی از ادغام مثل این یکی — که آنها به نوبه خود به oligopolies مشخص شده با قیمت های بالا تبانی و نابرابری” كارآموزي باليني گفت. “متاسفانه دادگاه اساسا اشتباه چگونه بی سیم در بازار عمل می کند و مصرف کنندگان را کاملا به معنای واقعی کلمه به پرداخت قیمت آن غلط حاکم است.”

“در طول این فرایند تنظیم کننده که قرار است به حفاظت از منافع عمومی را نادیده گرفته و شواهد روشن است که این ادغام را در نتیجه قابل توجهی دست دادن شغل به صورت بی سیم کارگران” گفت: ارتباطات کارگران آمریکا رئیس جمهور کریس شلتون, در بیانیه ای. “ما سپاسگزار به وکلای کلی که در پا به تلاش برای حفاظت از کارگران و مشتریان پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب در FCC و وزارت دادگستری نادیده گرفته و نگرانی های خود را. این تصمیم به این معنا نیست که ما مبارزه را متوقف خواهد کرد برای محافظت از شغل و بالا بردن استاندارد برای کارگران در سراسر صنعت است.

“ما عمیقا نا امید در تصمیم دادگاه برای تایید T-Mobile-با حداکثر سرعت دویدن ادغام آن خواهد شد که عواقب قابل توجهی برای مصرف کنندگان و رقابت” گفت: Michael Copps ویژه مشاور به علت شایع و سابق دموکراتیک FCC رئیس. “تمام شواهد در این اقدام نشان می دهد که این ادغام ذاتا غیر قانونی تحت قانون ضد تراست. حتی مدارک و شواهد ارائه شده در دادگاه نشان داد که شرکت مدیران اذعان قیمت برای سرویس های بی سیم خواهد رفت اگر ادغام تصویب شد. تصمیم دادگاه را کاهش می دهد بی سیم در بازار از چهار به سه ملی حامل بدون شک افزایش قیمت بی سیم مشتریان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im