T-Mobile TVision در حال حاضر بیمه های اندروید تلویزیون ؟


پر کردن FCC نشان می دهد جزئیات بیشتر در مورد حامل های بی سیم را مجددا راه پرداخت تلویزیون و وسایل کوچک مکانیکی

T-Mobile TVision پرداخت خدمات تلویزیون است که در واقع زنده است, و ممکن است به زودی به رول بر روی یک تلویزیون اندروید, پلت فرم, مدارک ثبت با FCC نشان می دهد.

تشکیل پرونده برای FCC دفتر فنی و مهندسی نشان می دهد TVision-مارک از راه دور مجهز به اختصاص داده شده “خانه اندیشه” و “گوگل دستیار” دکمه به عنوان دکمه های میانبر برای Netflix و یوتیوب. (9to5Google در اصل گزارش در پر کردن FCC.)

دیدار بعدی تلویزیون برای خواندن داستان های بیشتر مثل این یکی.

تشکیل پرونده حذف برخی از رمز و راز اطراف آن TVision است که خود را ساخته شده بر روی ستون فقرات T-Mobile $325 میلیون خرید پرداخت خدمات تلویزیون Layer3 تلویزیون در ماه ژانویه 2018.

همچنین بخوانید: T-Mobile TVision خانه بازیگران به عدم اطمینان میان رئیس محتوای افسر خروج

پس از مصرف بیش از Layer3 تلویزیون و تغییر علامت تجاری آن TVision T-Mobile نیست گسترش آن فراتر از آن اولیه بازار — نیویورک, لوس آنجلس, شیکاگو, سان فرانسیسکو, Dallas, فیلادلفیا و واشنگتن ،

T-موبایل می گوید: خدمات مستقر خواهد شد به همراه تصویری تعریف به اصطلاح Uncarrier ثابت بی سیم 5G بازی که T-موبایل می افزاید خواهد رسیدن به 90 درصد از ایالات متحده آمریکا تا سال 2024.

نور خواندن گزارش شده است که های اخیر مهندسی مجدد از TVision tech تکمیل شده است. و آن را تنها همه گیر است که به تاخیر انداختن گسترده تر ملی rollout از TVision. خواندن نور نیز گزارش داد که T-Mobile بود و همکاری با MobiTV ساز اختصاصی مبتنی بر برنامه تصویری تحویل سیستم خود را برای تجدید نظر TVision tech.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>