نگاهی به سفر کردن موسیقی را خط حافظه با Dave Bennett

Dave Bennett زیستی شروع می شود با نقل قول “او را متناسب با قالب.” این راه مناسب برای موجز خلاصه چند instrumental پدیده است. اصل ساز کلارینت اما او نیز نقش گیتار الکتریک, پیانو و درامز. و اگر که نیست به اندازه کافی او آواز می خواند. فراموش نکنید روز از تهدید سه گانه. بنت مدرن معادل one-man-band است که تسلط پنج (و شمارش) استعداد.

بسته بندی تمام است که توانایی به یک آخر هفته از اجرای کار آسانی نیست اما بنت است برای این کار. با تشکر از رزرو با Houston Symphony, دوستداران موسیقی این شانس را به تجربه سوئیس ارتش چاقو صاف و شیار زمانی که او می آید به جونز سالن مارس 20 – 22.

“آن عمدتا از آهنگ ها که مردم را به شناخت از گذشته است. آن را یک قرن به ارزش موسیقی را یکی نشان می دهد. وجود دارد بسیاری را به دور از آن” بنت گفت.

بنت را نشان می دهد خواهد بود موسیقی ادای احترام به سبک و تکامل از آهنگ های ما تبدیل شده ایم به طوری آشنا با بیش از سال. این شامل همه چیز از بنی گودمن به جری لی لوئیس و جانی کش. آن را نمایش خواهد نوسانی کوتاه سازی واژه از Ragtime – هنگامی که تصور می شود “بیش از حد وحشی” برای مخاطبان – به حرکت لگن الویس – که ناشی از هیستری جمعی در اوج.

موسیقی در طول تاریخ ارائه شده یک محک – یک نشانگر از انواع به منعکس کننده خلق و خو خلق و خو و ایده های پشت محبوب فکر می کردم. برخی از این بزرگ (Led Zeppelin) و برخی از آن بیشتر فراموش شدنی (“این Macarena”). اما موسیقی خوب است این مسائل است که طول می کشد برای همیشه لطفا برای و این که چه بنت را لمس كرد. رفتن از نوسان به Rock-and-Roll به انجیل Ragtime و کشور است که یک ترکیب برنده برای برجسته کردن داستان موسیقی آمریکا و دیدن محبوب تفکر از هر دهه ترجمه از طریق رسانه صدا.

“من می خواهم برای گفتن به مردم که زمین قطع هر نسل بازی می کردند چیزی بسیار صادقانه به تجارب خود را. شاید دلیل این سبک شد به عنوان برجسته به عنوان ما آنها است زیرا پس از آن بود صادقانه و آن را مرتبط با هر نسل و آنچه آنها را از طریق” او گفت:. “چیز شسته و رفته است هنگامی که شما در حال حاضر همه کسانی که در ژانرهای مختلف در همان نشان می دهد ما در حال بازی برای مخاطبان است که می توانید با اتصال هر نوع از موسیقی است. واقعا وجود دارد نه برخورد نسل. هر یک از مخاطبان به نظر می رسد مایل و پذیرای شنیدن این سبک ارائه شده در واحد نشان می دهد.”

نشان می دهد به عنوان یک سفر کردن خط حافظه, اما آن را نیز نوید بخش یک شانس برای بنت به بازی موسیقی خود را از معاصر آلبوم ماه خون. حتی اگر او شناخته شده است برای نواختن قطعه از زمان قبل دوره به عهده گرفتن نقش بسیار نیرومند تولید موسیقی خود را. این یک کار دلهره آور در حق خود و حق دلیل است.

“بازی قدیمی تر از استانداردهای آسان است,” او گفت:, اما معرفی موسیقی های جدید برای تماس های اعصاب از فولاد است.

“این بسیار ترسناک بود ، زمانی که شما بازی افراد مسن آهنگ ها, شما می دانید که آنها در حال خوب آهنگ ها. هنگامی که شما ایجاد چیزی است که خود را, شما نمی دانید که اگر مردم آن را بپذیرد. شما فقط باید به آن ایمان,” او گفت:. اما در پایان او می گوید: “من چه کسی هستم و ما سعی کردیم چیزی در خود ما است. هنگامی که من مردم را دوست داشت [ماه خون] آن احساس آزادی و اعتماد به نفس سازنده. در حال حاضر که من دیده ام این کار من اعتماد به نفس به خاطر نوشتن موسیقی.”

البته بهتر وجود دارد سازنده اعتماد به نفس از داشتن پشتوانه سمفونیک شیکاگو در حالی که او ارائه مجموعه خود را لیست. این ارکستر صدا متناسب با کار دست در دست با این نوع موسیقی او خواهید بود بازی که بنت سریع به یاد داشته باشید.

“آن را بدون مشکل اتصالات این سبک با نوسان عصر موسیقی و موسیقی انجیل چرا که در حال حاضر وام خود را به یک گروه بزرگ صدا. هنگامی که شما یک سمفونی آن را فقط به یک گروه بزرگتر. با سنگ و رول آن را یک تفاوت بزرگ. حتی در 50s, آنها هنوز هم تا به حال یک گروه استودیو پشتیبان گیری از هنرمندان است. الویس به حال رشته ها و شاخ در پرونده, پس از آن که یک کشش به ارائه آن را با یک سمفونی. به عنوان مجری آن را هیجان انگیز برای که به صدا در اطراف شما. این توپ برای من است.”

‘چرخش راک با دیو بنت’ طول می کشد جمعه, مارس 20 و روز شنبه, مارس 21 در 8 بعد از ظهر و یکشنبه, مارس 22 در 2:30 p. m. در جونز سالن 615 لوئیزیانا. برای اطلاعات تماس 713-244-7575 و یا بازدید houstonsymphony.org. بلیط محدوده 25 $به $125.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>