آن را از یک برنی ساندرز رای دهندگان: جو بایدن است لذا بهترین شات به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن

من یک سرمایه داری که رای برای برنی ساندرز در سال 2016 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. من هیچ تاسف.

در آن زمان من گرفتار توسط ساندرز’ عشق و شور و آرمان گرایی مانند بسیاری دیگر از هواداران است. بر خلاف بسیاری از من انتظار می رود او می تواند تصویب فقط کسری از خود برابری طلب آرمان به قانون (هنوز هم مورد امروز) اما من خوب بود با او حرکت سوزن در مسیر درست به سوی یک دولت است که تا به حال بیشتر انصاف و شفقت است.

همچنین من فکر نمی کنم هیلاری کلینتون استقرار نامزد می تواند باک کشور تمایل به محدود کردن احزاب سیاسی به دو دوره در قدرت است. این سنت شکسته شد فقط یک بار پس از فرانکلین روزولت در سال 1988. رئیس جمهور, باراک اوباما, بهترین عمر خدمت کرده بود و هشت سال. به نظر می رسید کلینتون فاقد آتش به باک تاریخچه.

معلوم شد بیشتر از آن. این کفن جنسیتی عامل که همچنان به طاعون زنان کاندیداهای ریاست جمهوری به این روز بدتر از بسیاری تصور است. پس شد کلینتون در چالش با صحت و همدلی و که افتضاح استراتژی مبارزات انتخاباتی و حتی مونیکا چیز.

آن علمی به تعجب که آیا ساندرز ممکن است شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — او را پس از تمام شده گچ بری با غلط برچسب “کمونیستی” در نفس راه — اما این احتمال وجود دارد که برنی و انرژی ارتش را حداقل نشان داده شده است تا در مکان هایی مانند میشیگان و ویسکانسین و پنسیلوانیا که هر کدام کلینتون از دست داده و کمتر از یک درصد است.

در این سال اگر چه آن متفاوت است. به اندازه کافی با مبارزه ایدئولوژیک.
Exorcising دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از کاخ سفید است که همه امور. این است که در مورد دموکراسی و حکومت قانون است. آن را در مورد یک جانباز از روسیه دیکتاتور ولادیمیر پوتین آشکارا ولع مصرف به امریکا پوتین. مغلوب ساختن پیشی جستن می کند تا با باز و unapologetic کمک پوتین که تهمت flattered در صحنه جهانی به عنوان معتبر تر از اطلاعاتی ایالات متحده و اجرای قانون پس از اثبات او کمک مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات. که در آینده دوباره به رای گیری محل در نزدیکی شما.

ما یک رئیس جمهور که با در آغوش کشیدن دیکتاتورها در سراسر جهان demeaned هستند متحدان ما ادا بیش از 16,000 تجربی نهفته است (از جمله اخیرا برخی از خطرناک whoppers مورد coronavirus) ویران محیط زیست, حمله, علوم خواستار تغییر آب و هوا یک “جعل” اعلام کرد قدرت ریاست جمهوری “به انجام هر کاری من می خواهم” مسخره قوانین در سیاست خارجی emoluments انسداد و عدالت و بیشتر به نام مطبوعات “دشمنان مردم” و نازی ها “خوب مردم” قرار دادن بچه ها در قفس و شرور و اهریمن مسلمانان اسپانیایی و دیگران ادا نژادپرستانه و بیگانه تهمت علیه مخالفان سیاسی و, سازمان ملل, تمسخر منتقدان جمهوری خواه به عنوان “انسان تفاله” و قیری خدمتگزاران مردم که جرات عبور از او به عنوان “دولت عمیق” خائن و جاسوس.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته های شخصی وفاداری به خود را در تمام هزینه. بر روی نشانه سیاستمداران جمهوری خواه در هر دو مجلس کنگره genuflect قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در یک شیوه ای است که پوتین سرخ. که چیزهای ترسناک به دانش آموزان از تاریخ است.

بنابراین من انجام می شود گوش دادن به دموکرات ها و دیگران استدلال می کنند نکات ظریف از سیاست. حدس بزنید چه ؟ رئیس جمهور بایدن و رئیس جمهور ساندرز خواهد انجام تقریبا همان چیزهایی که در این بزرگتر سوزش مسائل که بسیار است. برای مرجع جستجو “اوباما در سال 2009 قانون مراقبت مقرون به صرفه گزینه های عمومی.”

هر دو مردان بزرگ را کمک به جهان ما توسط throttling Trumpism. آنها می خواهم انتخاب بهتر قضات لغو وحشتناک اجرایی دستور بازگرداندن اخلاقی رهبری و تعداد زیادی بیشتر. فوق العاده است. اما چه کسی می تواند بهترین ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن?

در این نقطه, آن جو بایدن.

در یک دنیای کامل بایدن خواهد بود بیش از حد, بیش از حد مستعد ابتلا به gaffes و بیش از حد غیر متعارف است. اما این نه یک جهان کامل. آن است که در آن تهمت رئيس جمهور است.

آنچه آمریکا نیاز دارد کسی به آرامش کشور و بازگرداندن شأن و منزلت آن در جهان است. بایدن است که به راحتی دست کم گرفت چرا که او هر چیزی را-اما-نرم و صاف تحویل و گاه به گاه goofiness. اما او همچنین دارای چندین دهه تجربه در سیاست خارجی و مسائل جدی دیگر از دولت است. او را صالح و حتی می تواند رسیدن به سراسر راهرو.

بایدن لبخند زیادی است. او همیشه عصبانی است. او را شایسته و مهربان است. او راحت است.

من فکر می کنم کسانی که به دلایل سیاسی تاریخی خود را احیا. چند می دانستم تا زمانی که جیم Clyburn معجزه از ایالت کارولینای جنوبی که بایدن دارای مخزن از اعتماد و حسن نیت را سنتی دموکراتیک حوزه رنگ در تعداد زیادی بدون کمپین دلار و یا یک زمین بازی بر اساس نام و شهرت.

اما آن را فقط در مورد سیاست های مسابقه. دموکرات ها’ مهم ترین و در عین حال دستکمگرفتهشده constituency — سیاه و سفید — جامعه وارد در دو عقل سلیم نتیجه گیری. یکی که مهم است این است که تهمت را استخراج. دو آن را انجام داده با کسی که ما می دانیم و می داند که ما.

که فقط به عنوان واقعی برای سفید پوستان و همه نژادها. این نتیجه گیری منطقی و نه نژادی. این یک اورژانس ملی و ملت نیاز به کسی اعتماد به مردم را هم برای تعمیر آسیب Trumpism. در این زمینه بایدن است منطقی ترین انتخاب در حال حاضر در دسترس است.

بایدن پس از حماسه لغزش پیروزی در کارولینای جنوبی — و سه شنبه بهمن سه روز بعد — black رای دهندگان دو برابر کردن خود به خود در ایالت های جنوبی که در آن بایدن به حال تقریبا هیچ ستاد انتخاباتی صرف یا اخیر بازدیدکننده داشته است.

بایدن به ثمر رساند حاشیه پیروزی تا شش به یک بیش از برنی با وجود افسانه ای که به خوبی تامین می شود جنبش است. این نشانه بایدن می تواند ارگانیک تولید اضافی مردم در انتخابات شده است که در بخش مرکزی ساندرز’ پیام, اما نه اخیر خود واقعیت است.

من فکر می کنم همان را مصداق بایدن در یکی دیگر از هسته (البته جدید) دموکراتیک حوزه: suburbia در مناطق مانند St. Louis. رای دهندگان در حومه شهر و به خصوص زنان هستند و بدون ابهام مورد انزجار خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن. اما آنها می توانند اعتماد بایدن. در برنی آنها دیدن یک تهدید مالی.

که یک تفاوت بزرگ است و نه فقط در شهرها و حومه. برای ماه من شنیده ام خصوصی از بسیاری از میسوری سیاستمداران دموکرات و برخی هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواهان — که آنها از ترس یک ایالت پایین-رای بهمن اگر ساندرز بودند بالای دموکراتیک بلیط.

که قابل توجه به دلیل میسوری نیست و یک دولت در بازی ملی چشم انداز که در آن همه چیز پایین می آید که آیا دموکرات ها می توانید دوباره تلنگر کسانی که زنگ کمربند متحده و شاید انتخاب کنید تا چند نفر دیگر که در آن کلینتون سقوط کرد. اما حتی اگر یک immovably قرمز دولت مانند میسوری مهم نیست به ملی کارت ملی بلیت مسائل مربوط به Missouri.

اصلا به من اعتماد کن ، آن را از یکی از مهمترین و دقیق ملی و صاحب نظران یک شخص به نام Donald J. Trump.

مطمئن مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از نحو و واژگان که نگه داشتن یک بچه یک سال از پنجم اما او یک واقعیت-TV-مبتنی کارشناس معاصر در بازاریابی سیاسی. به همین دلیل او با همه کسانی که سیاسی کارهای اجرا به اوکراین: او می ترسید جو بایدن به عنوان یک حریف. او از جان گذشته را بایدن و فقط دقت شکست خورده است. مغلوب ساختن پیشی جستن درک آنچه ممکن است اتفاق می افتد در برخی از سوپر شنبه و چرا.

بایدن کردم و شروع کند به دلیل تمام گل پرتاب در او بود اما او قادر به مغلوب ساختن پیشی جستن پانچ و هنوز هم ایستاده است. من هنوز هم مثل برنی به عنوان یک جنگجو ، اما مغلوب ساختن پیشی جستن دوست داشت او را به عنوان خود را کامل کنه.

در اینجا به این امید که برای یک بار تهمت می نیست که آنچه او می خواهد.

ری هارتمن تاسیس Riverfront بار در سال 1977. تماس با او را در [email protected] و یا گرفتن او در سنت لوئیس در این می دانم که با ری هارتمن از 9 تا 11 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه در KTRS (550 هستم).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>