را-را نظرات: Fajitas برو

وجود دارد دو راه در اطراف آن مردمی است. این بمکد. بدتر شدن COVID-19 همه گیر است و تحت تاثیر هر سطح از جامعه ما ترک بسیاری از ما سرگردان در خانه ما برخی از ما بیکاری و بسیاری دیگر مجبور به نگه داشتن کار در معرض خطر محیط.

شما احتمالا شنیده اید آن را در حال حاضر اما شاید هیچ صنعت سخت تر خواهد شد برخورد با این بحران از خدمات مواد غذایی. با کافه ها و رستوران ها قادر به باز کردن به طور منظم کسب و کار یکی از هوستون مهم ترین مراکز فرهنگی و پیروزی آن غذا صحنه است خونریزی شغل و پول را با این ساعت. فوق العاده متنوع فرهنگی و تا حد زیادی مستقل صنعت رستوران توسط آن بسیاری از ما شناسایی شهر در خطر جایگزین توسط هر کدام از شرکت های بزرگ, هیولا, گیر ترین پست-بحران املاک و مستغلات — یک Saltgrass در هر خانه است.

Precious cargo.گسترش

محموله گرانبها.

عکس کارلوس برندن

همه امید از دست داده است ، همانطور که شما ممکن است شنیده همچنین چندین محلی رستوران ها و کارخانه های لبنی در حال انتقال عملیات به دور از ناهار خوردن در خدمات به ارائه انحصاری را خارج و تحویل. در حالی که نه هر کس است که در یک موقعیت مالی به سرپرستی رستوران ها در این زمان کسانی از ما که باید در نظر انشعابات ، گرفتن غذا از محلی متعلق به کسب و کار یک یا دو بار در هفته در طول مدت این بحران می تواند یک راه طولانی به سوی صرفه جویی در این شهر چشم انداز آشپزی.

ما در حال راه اندازی این ستون هفتگی جدید. راهنمای غذا خوردن در طول یک جهانی همه گیر. یک چکیده یکی را خارج و یا تحویل غذا از محلی متعلق به رستوران. ما شروع به طور طبیعی با fajitas.

Beef and Chicken Fajita Meal with double meat from Fajitas A Go Go.گسترش

گوشت گاو و مرغ فاهیتا غذا با گوشت از Fajitas برو.

عکس کارلوس برندن

Fajitas برو تا به ندانسته است که آماده شدن برای این لحظه پس از آن باز درهای خود را در سال 2016. آن را در نام خود را. با یک منطقه ناهار خوری و یک نام تجاری تمرکز بر تحویل و پذیرایی غرب U counter-خدمات Tex-Mex آشپزخانه از ذهن پشت Tacos برو شد و به معنای واقعی کلمه ساخته شده برای این.

با شام خوردن در خدمات متوقف سراسر شهر شام به دنبال گزینه های آسان. تحویل برنامه های پادشاه در حال حاضر, اما همچنان به اتهام رستوران هزینه های گزاف حتی در میان بحران است. پس چه باید بکنید ؟ بسیاری از رستوران ها در حال گرفتن سفارشات از طریق تلفن با بسیاری از ارائه منظقه انتخاب کنید بنابراین شما هرگز مجبور به ترک خودرو خود را. مصرف آن را یک گام بیشتر Fajitas برو تکمیل سفارش و پرداخت روند ساخته شده است به وب سایت خود را. در حالی که نیاز به یک تحویل 45 دلار حداقل و محل زندگی خود تحویل محدوده حمل و منظقه وانت سفارشات هنوز هم می تواند تکمیل شود آنلاین. تماس و پیاده روی در سفارشات نیز در دسترس هستند.

That's a lot of chips, baby.گسترش

که بسیاری از تراشه های کودک.

عکس کارلوس برندن

من و همسرم تقسیم گوشت گاو و مرغ فاهیتا غذا برای دو نفر (“دو” گوشت). در $20 این منظور تغذیه دو به علاوه باقی است. آن می آید با یک غول کیسه چیپس, چیپس دو نوع سالسا, pico, خرد شده, پنیر, خامه ترش, refried و لوبیا و پیاز کبابی, کره ذوب شده, 6 آرد یا چیپس ذرت و به اندازه کافی گوشت و مرغ برای صبحانه روز بعد. یک کلمه به ازاد: برای اضافی $4 دو گزینه گوشت تغذیه یک فرد تنها برای دو روز.

این Tex-Mex آشپزخانه طول می کشد افتخار بزرگ در آن ارائه شده است. سر آشپز مالوری Buford یک کباب دانشمند, مردد برای گچ بری کاهش به سادگی با چاشنی نمک و فلفل را در جای خود از سنتی به شدت ترشی پایین دامن استیک مورد استفاده در بسیاری از گوشت گاو fajitas. تمام جوجه ها دوار جهت کباب کردن مرغ گریل شده بیش از چوب کهور. نتیجه این است که یک کمی بیشتر بالا و در عین حال هنوز هم سریع-بازی گاه به گاه تفسیر جزء اصلی Tex-Mex.

This is how you quarantine in comfort.گسترش

این است که چگونه شما قرنطینه در آسایش است.

عکس کارلوس برندن

تراشه های هستند همراه با سبز و قرمز salsas که من پیدا سبز, گشنیز و لیمو ترش و سنگین انواع refreshingly اسیدی. گوشت گاو ساده بود متوسط نادر به متوسط دما با اسموکی چوب-کبابی عطر. مرغ به آرامی سوخته و حتی smokier مناقصه حتی پس از microwaving (نکته: اضافه کردن برخی از این کره به گوشت که nuking خود باقی است. به من اعتماد کن.)

برای سهولت در سفارش کیفیت و قیمت Fajitas یک رفتن است و همچنان به ارائه یکی از بهترین take-out/گزینه های تحویل در هوستون. بدون شک مدعی بالا برای بهترین برای رفتن Tex-Mex غذا در هوستون. یک فروشگاه کوچک با مقایسه حداقل سربار خود را کرایه است به طور قابل توجهی بیشتر مقرون به صرفه از خود سنتی شام خوردن در رقبا. این خواهید بود برای دیدن اگر چنین محلی heavyweights تنظیم قیمت گذاری برای رقابت در این پست-همه گیر جهانی و یا تکیه بر وفاداری به نام تجاری به حفظ کسب و کار. برای من پول من زیاد علاقه من fajita مشترک در طول و پس از این است که بیش از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>