را از نظرها: مرد بائو

شما ممکن است در طول این زمان دشوار است که شما را از دست ندهید نه تنها در زندگی روزمره بلکه خود به خود “یک بار در در حالی که” نوع چیزهایی که شما سهوا در زمان داده شده. برای من این به معنای خاص رستوران ها و تجارب مرتبط — صمیمیت و لذت بردن از سوشی از ضد بوی کباب در صبح روز شنبه ایستگاه گاز کباب ترکی برای ناهار.

در میان مورد علاقه های گاه به گاه ثابت شده است که چربی بائویکی از اولین رستوران در خارج از محله چینی ها برای معرفی Houstonians به جهان شگفت انگیز از گوا بائو, یا بخارپز چینی مستی ساندویچ. خوشبختانه برای من برطرف شد برای پیدا کردن کربی محل هنوز باز است و با توجه به سفارشات از طریق تلفن (شکر زمین محل به نظر می رسد به طور موقت بسته است).

Beef Bulgogi Fat Fries from Fat Baoگسترش

گوشت گاو Bulgogi چربی سیب زمینی سرخ کرده از چربی بائو

عکس کارلوس برندن

با وجود اینکه در محاوره به عنوان “بائو”, گوا بائو است به اشتباه با baozi (پر نان بخار پز) یا هر کدام از انواع بخارپز کوفته گاهی اوقات نیز به نام بائو. چربی بائو به طور خاص به فروش می رساند گوا بائو همراه با یک متقاطع منو از گاه به گاه ظروف مانند bulgogi صدر چربی سیب زمینی سرخ کرده و tonkotsu رامش.

من استفاده می شود به طور مکرر قند زمین پاسگاه در حالی که کار در این نزدیکی هست, اما آن را به حال شده است و بیش از یک سال پس از آخرین بازدید. هر دستورالعمل در شرکت اخیر Instagram نوشته های من به نام آینده به نظم و گفته شد به در آمده که در آن من می باشد قرار داده شده یک فاصله امن از ثبت نام و معامله می تواند تکمیل شود تحت اقدامات احتیاطی اضافی. در حالی که سهولت و ایمنی از سفارش آنلاین و منظقه انتخاب کنید تا در رستوران های دیگر بوده است و آسایش من برطرف شد حداقل برای پیدا کردن کارمند در ثبت نام عینک دستکش و پا را از یک فاصله امن به من اجازه می دهد برای تکمیل معامله بر روی صفحه نمایش لمسی (من مطمئن بود که این صفحه نمایش می شود پس از بررسی هر یک از مشتریان).

Memphis and Pork Belly Baosگسترش

ممفیس و گوشت خوک حلقه Baos

عکس کارلوس برندن

من دستور معمول مورد علاقه و سپس برخی از — به دلیل قرنطینه. سنتی گوشت خوک حلقه بائو کباب-الهام ممفیس (همچنین شامل گوشت خوک شکم) و مورد علاقه شخصی من شیرین و زبانه دار بزرگ برد با سس-slathered مرغ سرخ شده. من انداخت در یک سفارش از bulgogi چربی گوشت گاو و سیب زمینی سرخ شده برای اندازه گیری خوب است که من با دو سپاسگزار سگ پس از تحقق نمی توانستم مناسب یکی دیگر از نیش غذا را در بیش از حد بلند پروازانه معده است.

من تا به حال را فراموش کرده ام چگونه تند ممفیس است. این سالاد کلم آسیایی با تند مایو هیچ شوخی کردن-تطبیق خوش طعم ملایم پخته شده گوشت خوک شکم. برای ادویه عاشق آن است که شاید گل سرسبد سفارش. برای من مسلما ضعیف تر قانون اساسی, من ترجیح می دهم آرام شیرینی کلاسیک گوشت خوک شکم آن خیار و hoisin سس زوج را به خوبی در برابر شور گوشت خوک.

بزرگ برد که من را نجات داد برای آخرین بار بود که یک تکه از خالص نوستالژی. رجعت به زمان قبل از بیماری های همه گیر قبل از غذا نوشتن حتی زمانی که چربی بائو بود فقط جای من می خواهم ناهار در چند بار در ماه. به عنوان در آن روزها من به سمت چپ مایل بیشتر مایل بودم دستور دیگری برای بعد. چند وعده های غذایی می تواند شما ولع مصرف آنها را لحظه ای آنها رفته است. که احساس بیش از هر گل و بلبل ترتیب کلمات یا کامل ابرو بالا تجزیه و تحلیل پایه استاندارد برای مواد غذایی خوب است. در میان این وحشتناک و ترسناک همه گیر است احساس من به شدت مورد نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>