گرفتن نظرات: Riel

به عنوان این بحران همچنان ادامه دارد, ما در حال ورود به قلمرو unchartered. این بار در یک نسل همه گیر است بستن کل صنایع پایین بیش از ما تا کنون دیده ام. مهمان نوازی ویژه, ناهارخوری زیبا, رنج می برد, شاید بدترین افسردگی در این صنعت سابقه به عنوان رستوران در برخی از شهرستانها رفتن به چهارم یا پنجم هفته از بسته شدن.

به عنوان شام ما نیز تجربه زندگی بدون رستوران. تجربه ناهار خوری بیرون از زندگی با دیگران در اطراف یک حرفه ای آماده وعده غذایی است که شروع به احساس می کنم مثل یک خاطره دور. در عین حال در حالی که برخی از آنها بسته به طور کامل حتی به صورت خوب, بسیاری از ما در شهرستان به طور معمول ناهار خوردن در رستوران منحصر به فرد تبدیل شده به take-out, حتی خرده فروشی خدمات به شناور باقی می ماند. یک چنین استقرار هنوز لگد زدن است Riel.

This has become a familiar and comforting sight.گسترش

این تبدیل به یک آشنا و آرامش دید.

عکس کارلوس برندن

زاییده افکار از اجرایی آشپز و شریک Ryan Lachaine کوچک مونترو آشپزخانه است به همان اندازه شناخته شده برای تجربه ناهار خوری وجود دارد که برای Lachaine الهام گرفته منوها از صفحات کوچک و shareables جهانی و به خصوص آسیایی, نفوذ است. از آن کاري و امضای لیست پخش, کلاسیک, هیپ هاپ, به بازیگران قابل توجه به طور منظم مانند هوستون خود ویلی D Riel یک محل می شود تا آنجا که به خوردن. در حالی که ما از دست این و همه ما از رستوران های مورد علاقه در طول این اقامت در خانه سفارش, ما باید به یاد داشته باشید که آنها باقی می ماند باز برای کسب و کار در ظرفیت های مختلف.

من را از وعده غذایی از Riel شامل دو نفر از من تمام زمان های مورد علاقه به علاوه یک مطلب اخیر منو علاوه بر. سفارش انجام شد و انتخاب کنید تا به پایان رسید منظقه با استفاده از این رستوران نوکر رها کردن منطقه به عنوان یک تبدیل درایو-از طریق منطقه. من دستور داد دو نفر از Lachaine معروف قارچ empanadas دو شرکت محبوب کره همبرگر و منظور از این بیشتر به تازگی عرضه K. F. C. (کره ای, مرغ سوخاری) بال.

The infallible and incomparable Riel butter burgerگسترش

معصوم و بی نظیر Riel کره برگر

عکس کارلوس برندن

غذا موفق به زنده ماندن طولانی خانه درایو بدون از دست دادن شخصیت بسیار. کره برگر لغزنده یک Riel کلاسیک از طریق مسنجر است که ساخته شده خود را بر شهر غذا صحنه و رسالت Lachaine به امثال هوستون کرونیکل است آلیسون طبخ شد خیلی فوق العاده خوش طعم و خوشمزه, آنها وادار اذیت scorning توسط شوهر برای ژرف حماقت داشتن دستور داد فقط دو.

یکی دیگر از Riel مورد علاقه قارچ empanadas بودند نیز بلعیدم هر چند آنها می تواند با استفاده از یک چند دقیقه در فر به عنوان درایو و برو ظرف سرقت آنها را از خود مشخصه flakiness. سریع پخت در حرارت بالا احتمالا احیای این رفتار مورد پسند و اضافه کردن برخی از crispiness بازگشت.

K.F.C wings, a new favoriteگسترش

K. F. C بال های مورد علاقه

عکس کارلوس برندن

در نهایت K. F. C بال — که حتی نمی توان آن را در تمامیت خود را — یک انتخاب عالی برای گرفتن سفارش. ساده, خوشمزه و محکم به اندازه کافی برای زنده ماندن حمل و نقل بال در حال خشک با چاشنی کیمچی و عسل داغ و به عنوان اعتیاد آور به عنوان آنها را صدا. در نگاه به گذشته بدترین بخشی از این وعده غذایی خود من بخل به عنوان زمانی که آن را بیش از من بسیار جدی در نظر گرفته شدن در ماشین و دو برابر شدن سفارش.

شایان ذکر است که Riel نیز به نظر می رسد در نظر گرفتن مزیت های اخیر شل شدن از محدودیت های تجاری. در راه متوجه شدم یک میز کوچک راه اندازی در خارج فروش کاغذ توالت و خرده فروشی دیگر ملزومات است. مانند بسیاری از منطقه رستوران Lachaine و شرکت در حال انتقال کسب و کار خود را به هر دو خدمت به جامعه خود و در تلاش برای نگه داشتن درهای خود را باز کنید. شایان ذکر, اگر شما زندگی می کنند در این نزدیکی هست که در جاهایی مانند Riel به احتمال زیاد یک گزینه بهتر برای کسانی که سریع نیازهای ضروری از سفر به او-B یا خارج شده — هر دو از نظر تاثیر دلار خود را داشته باشد و به عنوان یک راه برای محافظت از خودتان را از بیشتر مناطق شلوغ.

این نیست که بودجه دوستانه را از وعده غذایی. من سه تا از صفحات کوچک فقط به اندازه کافی برای تغذیه من و همسرم آمد به بیش از 40 دلار با نوک. بدون توانایی به سرپرستی مورد علاقه ما بالا پایان و آشپز محور رستوران, اما, از, است, برای لحظه ای جای آن خوب تجربه ناهار خوری. این بود که پس از یک وعده غذایی آماده در یکی از مهمترین raved در مورد رستوران در شهر. یکی که در غیر این صورت شده اند لذت می برد در یک محیط مناسب با چند کوکتل و دسر با این لایحه نهایی حق عبور به سه-آمار و ارقام. نکته این است که همه ما باید افراط در کمی خوب ناهار خوری در حال حاضر. برای خود ما عاقلی و لذت اما علاوه بر این به قرض دادن بسیار مورد نیاز و حمایت از موسسات است که هرگز ایجاد شده برای زنده ماندن یک لحظه مثل این.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>