‘این به طور جدی’: Maryville, زن بود که در کره جنوبی در میان COVID-19 بازده خانه

زمانی که کورتنی McKelvey برای اولین بار شنیده در مورد کوروناویروس در ژانویه او را به سفر در ژاپن و تایلند در حالی که در تعطیلات زمستانی از تدریس در کره جنوبی.

آن را یک نگرانی بزرگ در زمان سفر بین کشورها بود و هنوز هم آسان است. او مواجه می شوند برخی از مسافران از چین بودند که با داشتن مشکل به خانه بازگشت اما او قادر به بازگشت به خانواده میزبان در کره جنوبی.

“ما می دانستیم که در مورد آن ندارد اما دلیلی برای نگرانی راه آن شد و بعد از آن در” McKelvey گفت.

هنگامی که او بازگشت به Mokpo کره جنوبی پس از تعطیلات زمستانی, او تا به حال به خود جدا برای دو هفته. آن بود که دولت موظف به او گفت: اما چیزی که تشویق می شد.

McKelvey در کره جنوبی با فولبرایت آمریکا, دانش آموز برنامه های کار به عنوان یک دستیار آموزش زبان انگلیسی خصوصی دبیرستان و تدریس خصوصی در بعد از ظهر. او زندگی در Mokpo در جنوب غربی بخشی از کره جنوبی.

فولبرایت آمریکا برنامه دانشجویی است که یک رقابتی بین المللی تبادل برنامه که مکان های اخیر فارغ التحصیلان و یا دانشجویان تحصیلات تکمیلی در تحقیق و مطالعه و فرصت آموزش را از سراسر جهان است. روند درخواست شدید است و طول می کشد چند ماه.

McKelvey is a 24-year-old, Maryville, مادری که زندگی در کره جنوبی پس از ماه جولای. او در بازگشت به مریویلل هفته گذشته که در آن او شده است خود-جدا از آن.

تغییرات در کره جنوبی

به عنوان COVID-19 شد جدی تر وجود دارد تغییرات در مدرسه: به عنوان مثال مراسم فارغ التحصیلی برگزار شد در کلاس های درس به جای در گروه های بزرگ, او گفت:.

در حالی که در کره جنوبی McKelvey گفت که او “هرگز احساس ناامن است.” اطلاعات به راحتی در دسترس ساخته شده است که آن را آسان تر برای گفتن اگر شما در معرض خطر بودند, او گفت:.

“من نمی توانم بگویم به اندازه کافی خوب همه چیز درباره کره, پاسخ,” او گفت:.

از ساخت تست به راحتی در دسترس برای ارسال هشدار روزانه به طور مستقیم به تلفن مردم در مورد که در آن ویروس پخش شد و یا که در آن کسی با این ویروس بوده است McKelvey گفت: “هر کس تا به حال مقدار زیادی از اطلاعات است.”

برخی از اطلاعات بسیار خاص از جمله دقیق تاکسی کسی که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 گرفته بود.

بازگشت به ایالات متحده

Mokpo بود به شدت تحت تاثیر او گفت: بنابراین او تصمیم به ماندن در کره جنوبی به دلیل او احساس امن تر وجود دارد و مطمئن نیستید در مورد چگونه همه چیز می بازی در ایالات متحده است. فولبرایت برنامه به شرکت کنندگان این فرصت را ترک کنند اما او تصمیم به ماندن بگیرید.

“من می خواستم به بمانید چون همه چیز بهتر در کره جنوبی اما من نگران خانواده در ایالات متحده” McKelvey گفت.

سپس ارشاد از وزارت امور خارجه تشویق مردم به بازگشت به خانه. یک هفته بعد برنامه فولبرایت به حالت تعلیق همه فعالیت های خود را. او دو سال اقامت در کره جنوبی قطع شده بود ،

“آینده را بسیار به طور ناگهانی بسیار غم انگیز است و از آن سخت بود برای خداحافظی به هر کس وجود دارد” McKelvey گفت.

قبل از ترک کره McKelvey اکران شد در فرودگاه برای هر گونه علائم. در حال حاضر که او در تنسی او شده است خود جدا و در اتاق و دور از خانواده اش نظارت بر دما و علائم دیگر. به منظور محدود کردن تماس با پدر و مادر آنها را به مواد غذایی خود را و ترک آن را در خارج از درب.

“من می خواهم این را خیلی جدی و من می خواهم هر کس دیگری این را بسیار جدی برای هر یک از دیگر” McKelvey گفت.

بازگشت باعث شده است که برخی از “شوک فرهنگی” او گفت: اما او خوشحال بود پیوست با خانواده و دوستان است.

اهمیت اجتماعی فاصله

در هر دو کشور کره جنوبی و ایالات متحده McKelvey وجود دارد گفت: افرادی که تمرین های اجتماعی فاصله و افرادی که نیست. اجتماعی فاصله بهترین عمل در حال حاضر, او گفت:.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند مسافران بین المللی ماندن در خانه تمرین های اجتماعی فاصله و نظارت بر سلامت خود را برای 14 روز پس از بازگشت به آمریکا اجتناب از تماس با دیگران نیز تشویق شوند.

حتی برای کسانی که سفر کرده اند و نه در سطح بین المللی CDC توصیه می کند به ماندن در منزل و اجتناب از تماس با دیگران برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض COVID-19.

“ما باید انجام آنچه ما می توانیم کنترل و کمک به مردم دیگر و حفاظت از هر یک از دیگر” McKelvey گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>