دو دقیقه به حمایت از هوستون رستوران های امروز

هوستون رستوران نیاز به کمک شما و آنها به آن نیاز دارید در حال حاضر (به معنای واقعی کلمه مانند امروز).

از آنجا که شهرستان هریس دستور در روز دوشنبه نزدیک به تمام کافه ها و پایان ناهار خوردن در خدمات رستوران ها از طریق آوریل 3 در تلاش برای افزایش اجتماعی فاصله برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus بسیاری از رستوران ها در حال تقلا برای انتقال به خارج خدمات. اما برای بسیاری از کاهش شدید کلی مشتریان حاکی فاجعه است.

بابی Heugel جیمز ریش-نامزد پیشرو مالک در هوستون بار و رستوران, صحنه شکسته شدن “رستوران و نوار بقا ریاضی” در Instagram.

“33 درصد از [پای] در حال حاضر اختصاص داده شده به دستمزد برای کارکنان ما برای دو هفته گذشته کار می کنند. 25 درصد از [پای] خود اختصاص داده است در ماه آینده را اجاره. 25 درصد از [پای] به خود اختصاص داده است به آینده مشروب و فروش صورت حساب های مالیاتی با توجه به این جمعه. 15 درصد باقیمانده نیاز به پرداخت فروشندگان که هم کارکنان و هزینه های دیگر. هر چه مانده می رود به پرداخت این مقدار عظیم از بدهی های آن زمان برای باز کردن X رستوران.”

خود را به نقطه: وجود ندارد اضافی کوسن به کارکنان پرداخت بدون فروش.

“ما تکیه هفتگی تزریق مالی” گفت: Heugel در Instagram. “برو فروش پاسخ نیست.” (هر چند به روشنی هر کمی کمک می کند و شما باید مطلقا حمایت از صنعت takeout تلاش.)

اگر به رفتن تلاش ها فقط یک قطره در سطل آنچه واقعی است ، Heugel میسازد و آن را در فرم زیر نامه اما اساسا یک راه حل کوتاه مدت است که به طور موقت دولت کاهش مالیات.

Heugel اذعان کرد که ممکن است برخی از شک و تردید در مورد اینکه چرا رستوران و بار, صاحبان, درخواست برای کاهش مالیات.

“من نمی دانم یک رستوران یا نوار صاحب که در تلاش برای انجام هر چیز دیگری فراتر از آن عبور کند به کارمندان خود گفت:” Heugel. “احساس فوریت در مورد تلاش برای پرداخت مردم ما با هر روز که به معنای زیادی به ما. این تغییر فوری اجازه می دهد تا ما را به نگه داشتن مردم در حقوق و دستمزد.

“من نمی دانم کسی که نه furloughed کارکنان—برای بسیاری از ما که تنها گزینه ما است. 100 درصد از معافیت های مالیاتی است که من دریافت از دولت را به کارکنان و هیچ جای دیگری.”

Justin Turner grew Bernie's Burger Bus from one schoolbus to four brick-and-mortar restaurants. This week, he had to furlough 94 out of his 107 employees.گسترش

جاستین ترنر رشد برنی برگر اتوبوس از یکی schoolbus به چهار آجر و ملات و رستوران ها. در این هفته او به کردند 94 از 107 کارکنان.

حسن نیت ارائه میدهد از کیمبرلی پارک

جاستین ترنر صاحب برنی برگر اتوبوس می گوید: او در حال حاضر furloughed 94 از 107 کارکنان با هیچ پاسخ روشنی به زمانی که او قادر خواهید بود به آنها را به پردازنده.

“من بزرگ شده این شرکت از یک اتوبوس مدرسه به چهار آجر و ملات و رستوران ها. ما در تلاش برای کشف کردن راه برای نگه داشتن بلند مدت ما کارکنان که با ما از ابتدا بود اما فوق العاده مهم برای تصمیم گیری به سرعت به عنوان من می توانم چون مهم ترین چیز برای من است به پرداخت افراد برای ساعت آنها کار کرده ام گفت:” ترنر. “این سخت ترین چیزی که من انجام داده ام در 41 سال در این سیاره است.”

او گفت: خرید و فروش کاهش یافته است 85 درصد از هفته گذشته. را خارج و تحویل فروش تنها شامل حدود 10 درصد از کسب و کار عادی.

“نه سال پیش من تا به حال یک حادثه است که به طور کامل بسته me down. همه فکر می کردند من نمی قادر خواهد بود به بازگشت از آن است. اگر چیزی وجود دارد من می دانم که من می توانید انجام دهید من می توانم حفاری خودم از یک سوراخ” گفت: ترنر. “اما من صحبت کردن به جامعه و من می خواهم برآورد 70-80 درصد از رستوران در حال رفتن به قادر به گزاف گویی از این. ما همه به دنبال شغل است.”

چه می توانید انجام دهید برای کمک به? دو دقیقه برای کپی کردن و پر کردن نامه زیر, سپس آن را به ایمیل فرماندار راهب بزرگ در [email protected] (و یا استفاده از این فرم) و سپس با یک تماس تلفنی به 1-800-843-5789. پرداخت مالیات ناشی جمعه, مارس 20 پس از آن بسیار مهم عمل به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

به دنبال راه های بیشتری برای کمک به? ارسال این نامه از تگزاس رستوران انجمن کمپین سفارش غذا به رفتن از رستوران های محلی اهدا به جنوب دود و پیدا کردن ایده های بزرگ در اینجا.

در اینجا نامه:

مارس 18 سال 2020
فرماندار گرگ ابوت,
P. O. Box 12428
Austin تگزاس 78711

RE: Waiving از فروش و مشروب پرداخت مالیات و دیگر پشتیبانی از رستوران ها و کافه ها

عزیز فرماندار ابوت,

نام من (نام و نام خانوادگی) و من (رستوران یا نوار مالک/
متصدی بار/طبخ/busser/متصدی/barista/و غیره.) که صرفا وابسته به تگزاس صنعت مهمان نوازی است که بسیار سخت ضربه لازم را به تعطیلی کسب و کار ما در این بی سابقه ای همه گیر.

شروع ناگهانی از COVID-19 Coronavirus برگ تگزاس رستوران ها و کافه ها از نظر مالی فلج شده و نیاز مبرم به اقدام دولت برای کمک به آنها برای زنده ماندن. به عنوان فرماندار ما از شما تنها فرد قادر به ارائه امداد رسانی است که این صنعت نیاز دارد. ما از جان گذشته برای شما به چشم پوشی از پرداخت مالیات به دلیل این جمعه فوریه فروش و مخلوط نوشیدنی مالیات است. با دادن کارفرمایان بیشتر حقوق و دستمزد گزینه ها و حمایت از کسب و کار مهمان نوازی ما شانس بیشتری برای زنده ماندن این بحران همراه با امکان بازگشت به شغل ما پس از آن, اما ما نیاز فوری خود را به عمل در حال حاضر.

علاوه بر این, لطفا در نظر گرفتن کمک به هر دو نوازی صاحبخانه و مستاجر در مذاکره رهن و اجاره امداد به طوری که رستوران ها و کافه ها می تواند تمرکز بر کارکنان رفاه حفظ اشتغال و حفظ کسب و کار خود را. هر دو طرف نیاز به اقدام دولت در این موضوع به طوری که آنها می تواند به حفظ روابط متقابلا سودمند حیاتی برای اقتصاد ما و تگزاس فرهنگی پارچه. مشغول به کار در صنعت مهمان نوازی است یک انتخاب حرفه ای با مهارت های منحصر به فرد مجموعه ما باید تصفیه شده و با اتکا بر سراسر زندگی ما, ما باید قادر به بازگشت به شغل ما بنابراین ما می تواند همچنان به استفاده از مهارت های حرفه ای ما برای حمایت از خانواده های ما و خودمان.

رستوران ها و میله ستون فقرات تگزاس جوامع است. از معشوق متعلق به خانواده Tex-Mex رستوران به جدول, پوشیده, اتاق ناهار خوری که در آن ما جشن مهم ترین لحظات در زندگی, کسب و کار ما هستند تگزاسی’ خانه های دوم و جوامع ما خواهد بود و بدون آنها. صاحبان کسب و کار کوچک و کارکنان این کسب و کار خواهد بود قادر به ادامه این دیرینه سنت از خدمات خود را بدون اقدام فوری. لطفا نظر خود را در موقعیت منحصر به فرد برای ذخیره حیاتی این صنعت با در نظر گرفتن عمل امروز و بدانید که من از زیر درخواست از تگزاس انجمن رستوران.

صمیمانه
ثبت نام خود را
چاپ نام شما
آدرس خیابان
شهرستان, دولت کد پستی

تگزاس انجمن رستوران درخواست برای تسکین:

مستقیم کمک به رستوران و کارکنان:

– دولت/کمک های مالی فدرال برای کسب و کارهای کوچک; اطمینان حاصل شود که چنین حمایتی نه محدود به رستوران ها که بسته اند اما به هر گونه که می توانید به راحتی نشان می دهد قابل توجه سختی.

– اعتبار مالیاتی با پردازش سریع برای حفظ کارکنان در طول COVID-19 بحران است.

نظارتی امداد برای رستوران ها در مورد نرخ بیکاری.

مالیات و هزینه ها:

– تعلیق وعده های غذایی مالیات به طور نامحدود و یا اجازه می دهد تا رستوران به نگه داشتن وعده های غذایی مالیات بر درآمد. اگر یک دولت حفظ وعده های غذایی مالیات پول باید مورد استفاده قرار گیرد برای ترویج صنعت رستوران به ساکنان در آن مالیات صلاحیت پس از بحران است.

– تاخیر مالیات بر فروش حواله برای رستوران ها مانند 90 روز تمدید پرداخت.

– به طور نامحدود به حالت تعلیق در بهبود کسب و کار و دیگر مهمان نوازی هزینه/مالیات است.

– تعلیق و یا تسلیم اموال برآورد درآمد و حق رای دادن مالیات (در اثر ارائه وام).

– به سرعت استرداد اضافه پرداخت از برآورد مالیات است.

پرداخت امداد:

– منع صاحبخانه از اخراج رستوران ها برای عدم پرداخت اجاره در طول COVID-19 بحران است. اجازه می دهد تا رستوران به پرداخت اجاره بها بیش از یک سری از ماه پس از بحران abates.

– منع آب و برق از خاموش کردن خدمات برای رستوران ها در طول COVID-19 بحران به علت عدم پرداخت.

– گسترش پنجره به صورت رستوران به پرداخت COVID-19 مربوط به هزینه.

دولت مقرر:

– تعلیق هر دولت حکم مجموعه به اثر آمده در دو ماه آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>