Tamika Catchings است که در حال حاضر در نادرترین شرکت کوبه, Tim Duncan, Kevin Garnett

Tamika Catchings حال رفتن به جایی که هیچ بانوی جلد و چند ثانیه بسکتبال بازیکنان از هر دو جنسيت قبل از رفته اند.

من فکر کردم هفته گذشته من انجام شد نوشتن در مورد hoops برای سال. اما پس از آن چیزی اتفاق افتاده است در یک زمان که در آن به سختی هر چیز دیگری مربوط به ورزش است که اتفاق می افتد.

Catchings نامگذاری شد به 2020 کلاس از مشاهیر Memorial Basketball Hall of Fame. یکی از بهترین و محبوب ترین تنسی زنان بازیکنان تا کنون خواهد بود همچنین در ماه اوت با هشت همکلاسی از جمله Tim Duncan, Kevin Garnett و اواخر Kobe Bryant.

دانکن Garnett و برایانت باید 48 NBA All-Star انتخاب میان آنها تعداد سرسام آور. اما Catchings’ رزومه کاری طول می کشد عقب به سختی و هر کسی که تا کنون اخراج یک شات پرش.

در تنسی او چهار بار کداک همه آمریکایی 1998-2001 و 2000 ملی بازیکن سال. او 10-زمان WNBA همه ستاره همه با ایندیانا تب. عهد به او طول عمر Catchings در چهار طلا-مدال تیم المپیک ایالات متحده آمریکا.

من تعداد Catchings است 23rd, زنان بازیکن برای پیوستن به بسکتبال ترین نخبگان فهرست. زنان کمیته بخشی از فرآیند انتخاب.

Catchings می شود UT سوم مشاهیر عضو. او مربی پت Summitt پذیرفته شد در سال 2000. برنارد پادشاه مفتخر شد در سال 2013.

یک کلمه در مورد سالن از شهرت.

فوتبال یک نرم افزار سالن از شهرت در کانتون اوهایو و یک سالن از شهرت در آتلانتا. بسکتبال و زنان در سالن از شهرت – در ناکسویل ، در سال 2006 یک سالن باز در کانزاس سیتی به افتخار مردان کالج بسکتبال.

اما مشاهیر سالن – در اسپرینگفیلد جرم است. – این معامله بزرگ شامل کالج و حرفه ای و حتی بین المللی بسکتبال است. این آدرس که هر بازیکن و مربی در این بازی مشتاق.

Catchings انتخاب کردم مرا به تعجب آنچه که حضور SEC در hoops’ مقدس ترین سالن.

او می شود 16 ثانیه بازیکن. نیز وجود دارد که شش مربیان و یک “مشارکت کننده.”

Catchings سوم زنان, بازیکن پیوستن به ترزا ادواردز و کاترینا McClain, هر دو از گرجستان است.

در میان مردان, بازیکنان, کنتاکی منجر راه با چهار: صخره Hagan, Frank Ramsey, لویی Dampier و دن Issel. LSU سه: Pete Maravich, Bob Pettit و شکیل اونیل.

دیگر بازیکنان King Charles Barkley از Auburn, Dominique Wilkins از گرجستان بیلی هاول از می سی سی پی امور خارجه سیدنی Moncrief از آرکانزاس و الکس انگلیسی کارولینای جنوبی. (نه آرکانزاس و نه کارولینای جنوبی شد SEC اعضای زمانی که Moncrief و فارسی شده).

چهار نفر از شش مربیان باید کنتاکی روابط: آدولف Rupp جان Calipari ریک Pitino و 2020 مشمول ادی Sutton. تنها Rupp مفتخر شد بر اساس شدت در کنتاکی حرفه ای. مدارس دیگر نیز ادعا می کنند Calipari, Pitino و به خصوص Sutton.

دو نفر دیگر مربیان Summitt و نولان ریچاردسون که در سال 1994 NCAA عنوان در آرکانزاس است.

کارولینای جنوبی مربی سحر Staley القاء شد به عنوان یک بازیکن collegiately در ویرجینیا در WNBA و بازی های المپیک است. سابق کنتاکی بازیکن پت رایلی رفت و در را برای او NBA مربیگری موفقیت است.

C. M. نیوتن مفتخر شد به عنوان یک مشارکت کننده. آلاباما و واندربیلت می تواند ادعای خود را به عنوان یک مربی و کنتاکی به عنوان یک بازیکن و مدیر ورزشی.

Catchings تنها SEC بازیکن را با توجه به بالا (collegiately) در قرن 21 و او به سختی از آن ساخته شده. از میان 13 مردان معاصر است که اونیل که در گذشته غوطه دادن در LSU شد و در سال 1992. سالن است که در هیچ عجله.

بعدی چه کسی ؟ که سخت است برای گفتن.

قضاوت از اعضای ستارهای کالج حرفه ای به تنهایی ممکن است شما را به این سالن در شهر کانزاس ، آن را نیز طول می کشد ساخت یک علامت در جوانب مثبت همه راه را برای رسیدن به مشاهیر.

تبریک به Catchings برای تکمیل این سفر است.

مایک عجیب و غریب است که یک نویسنده سابق برای اخبار نگهبان. او در حال حاضر در حال نوشتن یک هفتگی ستون ورزشی برای خریداران ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>