Tamika Catchings می گوید پت Summitt افتخار شده اند در سالن از شهرت انتخابات

Tamika Catchings می داند که چگونه افسانه ای تنسی بسکتبال زنان مربی پت Summitt خواهد پاسخ داده اند با اخبار در انتخابات به یادبود مشاهیر بسکتبال سالن از شهرت.

Catchings گفت Summitt می توانست لبخند زد و سرش را تکان داد. او مربی سابق خواهد با قرار دادن یک دست در اطراف او.

“گرفتن من فقط به تو افتخار شما” Catchings گفت Summitt اند گفت: در تشخیص جنوب لگدمال.

حتی اگر Summitt هرگز گریه, بسیار, Catchings فکر نمی کند وجود دارد خواهد بود یک چشم خشک در اتاق.

“من او را به گریه. من دیده نمی پت گریه که اغلب, اما من قطعا می تواند ببینید که گریان گفتگو” Catchings گفت. “واقعا چه افتخار او خواهد بود.”

Catchings در شنبه پیوست Summitt به عنوان تنها دو inductees در سالن از شهرت همراه با جلد’ برنامه.

“من نمی دانم که من قصد دارم به صداقت” Catchings گفت: یک روز پس از اعلام در رسانه ها در دسترس است. “هنگامی که من شنیده ام آنها می گویند که (شنبه) نگاه کردم و گفتم که نمی تواند حق.’ من نیاز به رفتن به عقب و نگاهی به این لیست.’

“این یک افتخار است. همه ما می دانیم چه پت به معنی به ما.”

Summitt که القاء شد به سالن از شهرت در سال 2000 درگذشت در سال 2016 پس از پنج سال نبرد با شروع زودرس زوال عقل را در فرم از بیماری آلزایمر. او هرگز تا به حال از دست دادن رکورد در 38 فصل به عنوان مربی بانوی جلد به پایان رسید و با یک 1,098-208 رکورد.

Catchings به یاد می آورد زمانی که Summitt بود در جذب بازدید در دانکنویل تگزاس گفت که از تمام نیروهای که تنسی مورد نیاز او مهم است.

که تبدیل به مورد – Catchings به دست آورده همه آمریکایی و همه-SEC افتخارات در هر یک از چهار سال با بانوی جلد از 1997-2001.

Catchings برنده مسابقات NCAA در سال 1998 Summitt را ششم دربندی کردن کامل 39-0 فصل ساخته شده و همه نهایی چهار تیم دو بار.

“صحبت کردم تا چند بار در مورد او بر من یا او تاثیر را در زندگی من” Catchings گفت. “زمانی که من فکر می کنم از پت … من فکر می کنم از شخصیت او را تواضع راه است که هنگامی که او وارد اتاق مردم فقط می خواهد به نوبه خود و توجه بود ، آن را در یک فروتن در راه است.

“من فقط خدا را شکر حتی سریع حمل و نقل را در حال حاضر. فقط او تاثیر من در زندگی و راهی که او می خواهم همیشه به من فشار, حتی زمانی که من سمت چپ تنسی است.”

Catchings شده بود ایندیانا تب در دور اول از سال 2001 WNBA پیش نویس که در آن او خود را صرف کل 15 سال کار حرفه ای. او اکنون به عنوان مدیر کل تب.

او نام WNBA با ارزش ترین بازیکن در سال 2011 و برنده مسابقات قهرمانی در سال 2012 هنگامی که او را به نام finals MVP. Catchings نیز چهار بار در المپیک برنده مدال طلا (2004, 2008, 2012, 2016).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>