طارق ال موسی مربیان تازه کار و خانه باله در HGTV سری کوه در می رم 101 w/ Tarek ال موسی’


نیویورک [Feb. 4, 2020] بهترین و شناخته شده از HGTV ضربه سری تلنگر و یا با صدای تلپ افتادنآماده است برای به اشتراک گذاشتن اسرار خود را به موفقیت در شبکه های جدید سری کوه در می رم 101 w/ Tarek ال موسی. اکران پنج شنبه, مارس 5 در 9 p. m. ET/PT سری افکن Tarek او به عنوان مربی اولین بار, باله, کمک به آنها حرکت اشتباهات پرهزینه آنها مسابقه به بازسازی ملک در بازار است. در مواجهه با موانع در هر نوبت از غیر منتظره تاخیر در ساخت و ساز و فرو ریختن پایه به پوسیدگی سقف و ویران داخلی این کوه در می رم تازه واردین باید Tarek ارزشمند تخصص به تبدیل سرمایه گذاری های مخاطره آمیز به پاداش های بزرگ.

“من های هر درس را به من آموخته به کمک به تازه کار باله زنده ماندن پروژه های خود را صدمه ندیده” گفت: Tarek. “من قصد دارم به آنها نشان دهد که چگونه به بدترین بدترین و کوهی از پول تبدیل خانه های خود را به بهترین در بلوک.”

فصل لگد کردن با یک زن و شوهر جوان که خرید یک قرن هنرمند به سبک خانه چشم نهان. برای کمک به آنها در جذب خریداران و دلار بالا در فروش, Tarek باید متقاعد به نصب یک گاراژ مناسب به جای یک حزب ، او همچنین توصیه می کند آنها انجام آنچه آنها می تواند به حفظ اموال تاریخی جذابیت در جای بیش از حد-طرح مدرن. با وجود نمایشی یو پی اس و فراز و تاب و چرخش Tarek تخصص می تواند منجر به طراحی هوشمند تصمیم گیری و مطلوب مسکن نرخ کمیسیون که آنها را نگه می دارد از دست دادن سرمایه گذاری خود را. در طول فصل Tarek کمک می کند تا بیشتر rookie باله حرکت به چالش کشیدن خانه ، از جمله یک ملک است که آتش اواسط رنو یک دلار بالا خانه که در آن رنو, هزینه های ضربه بودجه و یک خانه که قبلا مسکونی توسط حیوانات hoarders.

طرفداران می توانید همیشه در ارتباط ماندن با کوه در می رم 101 w/ Tarek ال موسی در HGTV دیجیتال سیستم عامل نیز هست. قسمت های جدید در دسترس خواهد بود در HGTV رفتن در همان روز به عنوان تلویزیون برای اولین بار—پنج شنبه ها آغاز مارس 5. طرفداران می توانید ببینید HGTV.com/Flipping101 به صورت ویژه نمایش اضافی در پشت صحنه عکس و فیلم منحصر به فرد با Tarek. بینندگان نیز می توانید دنبال کنید @HGTV و #Flipping101 در Facebook, Twitter و Instagram اضافی برای نشان دادن محتوا و به روز رسانی و می توانید به دنبال Tarek در Facebook, Twitterand Instagram.

در مورد HGTV
HGTV ارائه می شود خانواده ها با relatable داستان سوپراستار املاک و مستغلات و نوسازی کارشناسان و شگفت انگیز خانه تحولات است که الهام بخش پرشور مخاطبان است. برای هر کسی که به دنبال سرگرم کننده و aspirational خانه و سبک زندگی, مطالب, HGTV محل می شود. HGTV ارائه می دهد: یک بالا 10 کابل شبکه که توزیع شده است به بیش از 87 میلیون خانواده های ایالات متحده; یک وب سایت HGTV.com که جذب به طور متوسط 10.3 میلیون نفر در هر ماه; های اجتماعی رد پای 21.2 میلیون; HGTV مجله ماهانه انتشار می رسد که بیش از یک میلیون خوانندگان و منحصر به فرد مجموعه ای از خانه گرا محصولات از طریق HGTV HOME™ مصرف کننده محصولات خط. بیننده می تواند تبدیل به طرفداران HGTV و تعامل با دیگر صفحه اصلی بهبود (persian) علاقه مندان از طریق Facebook و توییتر و پینترست و Instagram. HGTV متعلق به, کشف, Inc., یک رهبر جهانی در زندگی واقعی سرگرمی پوشا 220 کشور و منطقه که نمونه کارها شامل کانال دیسکاوری, شبکه غذایی TLC, Investigation Discovery Travel Channel, Trendhunter, Animal Planet, Science Channel و آینده چند پلت فرم JV با تراشه و جوانا گاینس ماگنولیا به عنوان به خوبی به عنوان خود: اپرا وینفری شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید